• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

7. septembra 2017 
oki bezaz kedy si ju prides zobreat :grinning: :grinning: :grinning:

ale nie naozaj aj tak by som ju nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. dec 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby mate dobru predvianocnu temu.Vianocne upratovanie.
:rolling_eyes:
Ja nebudem tento rok umyvat okna lebo nam v january donesu nove tak potom umyjem tie.Ale napecene uz mam. :sunglasses:
18. dec 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz ste vsetky fuc?
Eji:urcite sa tam najdu nejaky kamosi pre tvojho maleho.
18. dec 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eji ja poznam v baci Andrejku s dvojickami (dievcatka) - maju 4mesiace a tri tyzdne :grinning:
18. dec 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chruminka tak nejake posli mne sa moc nechce piect :sunglasses:
erike napece svokra pekne trblietave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial som robila len linecke a medovnicky (vsetko kupovane cesto),ale este chcem robit vanilkove rozteky ale to si urobim cesto sama len musim zohnat orechy.
18. dec 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja robim vanilkove rozky, orechy som kupila v sobotu na trhu :grinning:
a este budem robit take orechovo-rumom plnene kolieska - poliate cokoladou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam dala by som si nieco dobre,ale este som v robotke,este ze skocime s kamoskou na vianocne trhy.....
18. dec 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte
ano mne napecie svokra take trblietave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
eji ja mam kamosku z trnavky ta ma tiez majoveho chlapceka :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trblietave? :fearful:
18. dec 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, no caute, tak to sa mi paci, ako ste sa tuna rozbehli... v piatok o pol jednej pred DM? Tilly, co ty na to? ale to zas nasi krpci akurat idu spinkat. Inak bola v samorine jedna super kaviaren pre deti, so smykackou, hrackami, nefajciarska, sme tam velmi radi chodili s tilly a detmi, ale potom ju zatvorili, ziadny kseft, kedze sa tam nefajcilo. Sice vzdy tam bolo plno, ale asi maminky boli bez alkoholu a to sa im neoplatilo. Ja by som bola skorej za stretko niekedy vo vecernych hodinach bez deti :grinning: ale asi to uz stihame az po novom roku
18. dec 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: inak bocianik sa pacil aj mne velmi, sme obdivovali, ze aky je ten tvoj manzel romantik :grinning:
18. dec 2007 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ja uz padam domov teda este na tie vianocne trhy dam si nieco dobre a zajtra sem mrknem co noveho.

Inac aj mne sa paci ako sa to tu rozbehlo,este pred mesiacom tu bolo pusto.
tesim sa.
18. dec 2007 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chruninka: tak si to uzi, mnam mnam taka kuracia ciganska a makova loksa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2007 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ja si tiez pamatam, ze ked sme sa nastahovali, tak som tu vooobec nikoho nepoznala, a ked som bola 6 tyzdnov pred porodom na materskej, tak som sa isla od nudy "zozrat", a len manzela som z okna vyhliadala, esteze som mala net, a potom na prechadzkach s jakubkom sa to rozbehlo a myslim, ze uz sa tu nestratim :sunglasses:
18. dec 2007 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: ja zboznujem chodit vsobotu rano na samorinsky trh a potom na kavicku s manzelom a malym.. taka pohodicka
18. dec 2007 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby aj my spime na prechadzke a potom ked sa deticky zobudia tak ideme na kavicku zakusok aa tak

chruminka ano trblietave lebo moja svokra ma rada vsetko sňco sa trbliece, co ma fodricky, ligoce sa a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez za daake stretko aj vecer manzel postrazi a aj cez den z detickami ale uz naozaj len na novy rok teraz to uz asi nestihame
ja totiz cez vianoce nie som doma a prideme len dakedy 2.1 :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika z trnavky????a ako sa vola?
18. dec 2007 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oka mne je jedno trebars aj vecer. Erika však piatok večer by si stihla nie? :sweat_smile:
janetka dakujem za bociana :dizzy_face: janetka ale vsak mozeme aj doobeda hodit stretko ak vam lepsie vyhovuje, akurat ze Erika pride o Palomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erika aby si sa neurazila, som chcela ze "prideme" :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arus ja sa neurazim :grinning: :grinning: :grinning: ale hadam by sme nesli o 9 a a jty pozeras palomu :grinning: :grinning: :grinning:

ved mozme aj piatok vecer ak tu este budem lebo muzik rozmysla ze by sme isli uz piatok vecer ale ja necem
18. dec 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji vola sa Lubka cabalkova
Poznas???
18. dec 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, poznam, byva asi 2 domy od nas.... :unamused:
18. dec 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a to zas opakuju taku tu palomu, co uz chodila??? :grinning: ja som raz v zivote sledovala telenovelu a bolo to presne vtedy, ked mal kubko asi pol roka...no co si zacnem dopoludnia? chichi..najhorsie na tom bolo to, ze som videla 300 casti a nevedela som, ze ide posledna, sla som nieco vybavit do BA a potom som na dalsi den zistila, ze to den predtym skoncilo...tak vlastne ani neviem ako... a tym, ze to bola blbost, tak to nikto zo znamych okrem mna nesledoval.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, to je tvoje pravidlo, vynechať poslednú časť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som namotaná na úplne iné seriály... :grinning:

stretko, neviem, ale lepšie by bolo niekedy po obede, tak cca. 15.- 16 hod
18. dec 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janetka tak ked pojde posledna cast tak sa s Erikou ozveme :grinning: :grinning:
tilly ja tiez niesom na telenovely, ale uz nam 3mesiace "nevedia" namontovat digitv tak jak idiot furt markizu mam zapnutu a cumim uz aj na reklamy :confounded: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Erika o 15-16 mozes? ci ani moc ne?
19. dec 2007 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak my mame za sebou dalsiu hororovu noc, maly celu noc zasa premrncal a ja som spala asi 3hodiny a z toho hodinu spal pri mne tak to bolo take spanie ze som viac nespala ako spala. No hruza s tym drobcom a on sa rano o stvrtna sest tvari ze je vyspaty ako hribik :angry: :angry: :sunglasses:
19. dec 2007 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maly uz 10min pozera v choditku telerano tak aspon chvilu je pokoj, aj keby nemal tam cumiet ale hlavne ze je ticho :sweat_smile:
19. dec 2007 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska a ako ide ucenie?
19. dec 2007 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok