Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

aruska1
18. apr 2008

ahojte

dnes sme boli v Senci v aquaparku s malym - no skoro umrel ako sa mu lubilo. Jezis skoda ze sme zabudli fotak taky bol maly stastny ze as.

Buduci tyzden by sme erika mohli skocit s malymi.

Bolo supioiiiiiiissss

tilly
18. apr 2008

veď som čumela, že ako sa do toho pustil, ono sa mu asi lepšie robí, keď nie ste doma, až na to, že včera toho asi moc neurobil 😀

zajtra dojdite, spravíme miniakcičku večer 😉

ideme haji konečne

janne6969
21. apr 2008

dobre ranko Samorin. Kde ste vsetci? Este mate vikned?

tilly
21. apr 2008

ahojte,

sa zas pokakalo počasie

bezaz
22. apr 2008

teda baby vcera bola riadna burka, sa blyskalo jedna radost 😲
ale dnes to vyzera na krasny den 😉

janne6969
22. apr 2008

Krasna burka bola, vsak? Ja zboznujem taku burku. A hlavne vecer.

aruska1
22. apr 2008

no jo,
my sme mali vcera 40,8 teploty, ale to bolo asi kvoli pik pik co sme dostali vcera ale nastastie cipok zabral.

Beziii ak osa dari so statnicami???? A babatko rastie, rastie??? joooj ja sa tak tesim na vsetky babatka, ja by som uz teees rada dalsie..... ale az po skole 😅

janne6969
22. apr 2008

No to by som aj ja rada. Som zvedava, kedy sa nam podari.
A ci vobec ☹

bezaz
22. apr 2008

aruska no vyzera to tak, ze na tuto statnicu ani nepojdem, kedze vdaka vracaniu a migrenam som prebrala asi 2/3 a do stvrtka to uz nestiham... tak radsej nepridem o termin a zopaknem si to bud na jesen alebo o rok
jani neboj, dobre bude 😉

tilly
22. apr 2008

janne, neboj, všetko bude 😉

bez, štátnice majú čas, nemusíš mať všetko hneď, potom si pomaly školu dokončíš 😉

aruš, tak ste opichaní? 😀

ja zas ďalšie bábo teraz nechcem, nejako ma prešla chuť, mám čo kočíkovať a vidím ako to plače a ja tomu nerozumiem, tak nechcem 😀

búrka bola super, moji chlopi pozerali na blesky, domi ani nedýchal, ale sranda bola, keď nám vypadla elektrika, akurát som bola vo vani, našťastie to bolo len pár minút

janne6969
22. apr 2008

Nasa elektrina bola poslusna. Len asi dnes podam staznost na bytove druzstvo, lebo uz mi z tych holubov, ktore mi lietaju nad hlavou lezie vselijaka haved do kupelky, cez vetracku. Vcera som jednu taku vec zabila aj na WC. Proste katastrofa.

bezaz
22. apr 2008

jani minule davali niekde v telke, myslim, ze v markizackych spravach, ze treba zavolat hygienika a ti to daju druzstvu prikazom 😉 mne stacili v byvalom podnajme svaby, neskutocne
tilly no jo, asi sa k tebe pridam 😉

janne6969
22. apr 2008

No skusim najprv cez druzstvo a potom toho hygienika. Zatial mi nevadilo, ze ich pocujem akoby boli u nas v byte, ale tie drobne hmyziky mi zacinaju vadit.

tilly
22. apr 2008

bezi, ja až za rok, ak vôbec... za týždeň by som mala mať to mpv, ešte som to nevidela 😀 ☹

mne raz do bytu ešte v paneláku vletela lastovička, to bola sranda 😀 a v petržalskom byte (nebývali sme v ňom) sme mali šváby 😝

bezaz
22. apr 2008

tilly hej ale MPV sa da za tyzden zvladnut 😉
ale taka statnica z trestu 🙄

janne6969
22. apr 2008

Zuzi nerob si vrasky z ucenia. Vobec to za to nestoji 😉
Juj idem nieco prodiktivne robit. Napriklad pisat seminarku 😀
Vecer pojdem behat. Kdo sa prida?

janetka
22. apr 2008

vy ste sa rozpisali.. dneska..
aruska: a maly dnes uz ok? sranda ze mal taku reakciu aj po hexe...
tilly: zatial pocko vyzera byt super....
janne: dnes mi nema kto postrazit deti 😀 dobra vyhovorka, co? 😉
bezaz: a si doma teraz? co sa k nam niekedy cez den neprejdes....

janne6969
22. apr 2008

Teda vyhovorka 🙂
Asi zasa pojdem sama. Musim si aspon psa zohnat, nech sa nebojim 😉

bezaz
22. apr 2008

janet hej som doma, ale doki mi nenapisala vychadzky, tak moc nevychadzam z domu, este by ma nahodou vymakli a strhli z tych 60% z platu ci kolko to teraz dostavam 🙄
jani sak robiho na kolieskove kreslo posad, bude aspon ruky posilovat 😀

janne6969
22. apr 2008

Juj keby som nejake mala, tak hned ho posadim 😅

bezaz
22. apr 2008

jani a dokedy bude robino PN? teraz bude chodit na nejake rehabilitacie?

janetka
22. apr 2008

bezaz: to je skoda, mozno by si dosla na ine myslienky troska...

bezaz
22. apr 2008

janet v nedelu som to riskla, bola som s chlapmi na rybacke a bolo mi potom brutalne zle.. ja sa musim len niekde zakopat a vydrzat 😔

janne6969
22. apr 2008

zuzi este do konca buduceho tyzdna bude doma. Potom zacneme poctivo plavat a bikovat.
A kde si bola na rybach? Konecne je teplo aj na Peta?

bezaz
22. apr 2008

jani no jasne, v nedelu poobede aj s jeho bratom.. boli sme v tomasove, super prostredie, len milion ludi, na clnkoch sa tam vozili a plasili ryby.. aj chlapi cosi chytili, len potom zacali brat len malinke ryby tak ich to omrzelo..

janne6969
22. apr 2008

Tomasov? No ja mam od ryb aspon na pra dni pokoj. Najskor tak za 2 tyzdne pojdeme na supinate.
Idem uz domov. Uz ma to tu nebavi.

bezaz
23. apr 2008

jani tomasov je za stvrtkom na ostrove {teda dufam, ze si to dobre pamatam}

janne6969
23. apr 2008

Zuzi preboha kedy Ty stavas? Ja keby som bola doma, tak este teraz snivam treti sen 🙂

bezaz
23. apr 2008

jai no peta som budila 5.30, lebo isiel skor do roboty a uz sa mi potom nedalo zaspat, zasa mi bolo zle, tak som musela vstat a pripravit si nieco na jedenie.. no a pisala mi segra, tak som to vyuzila a pokecala s nou 😉

tilly
23. apr 2008

bezi, neboj, už len chvíľočku a bude dobre, od takého piateho mesiaca zas budeš mať energie na rozdávanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre