Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
7. máj 2008

no jani mne je stale tak, ba mam pocit, ze ked mi bolo kazdy den zle, ale nevracala som, tak to bolo lepsie, ako takto dva dni uplne vyradena z provozu...
tilly hej schudla som, co som nesmierne rada 😀

janetka
7. máj 2008

caute, bez.. vraj po 16. tyzdni to uz prejde 😉 to bude baba..mam tusaka...
janne: okopavam na zahradke... :o) ale nie, ja sa budem motkat s detmi, a manzel bude makat na dvore... a ja budem "menezovat"
dnes letela nad nasim domov v tesnej blizkosti helikoptera, normalne ze husia koza a fotak... 😀 a potom som si zacala namyslat, ze hladaju nejakeho zlocina, ked tak nizko leteli, tak som spakovala deti z dvora a sup seci dovnutra... myslite, ze je to paranoja? 😀 ale tak sama na dvore s detmi, a ten plot hocikto preskoci, tak uz som si zacala predstavovat, ako sa staneme rukojemnikmi, atd. 😖

janne6969
7. máj 2008

Ty mas ale bujne predstavy 🙂
Aj ja som videla helikopotvoru, ale tu v Ba. Mozno to bola ta ista. A mozno len niekoho prevazali do nemocnice.
A neboj paranoja je to len taka slabunka 😀

tilly
7. máj 2008

baby, my tu máme strelnicu niekde? či to zas ja mám paranoju? mám dokorán okno a zdalo sa mi, akokeby sa strielalo... ale tak kontrolovane... asi niečo robia na tej vege, ale zas takto večer...

inak som zas zaskočená trošku z MMB, kočíky, čo frčia v rakúsku za cca. 200E sú tam okolo 10 tis...

tilly
7. máj 2008

baby, ale krásny mesiačik máme dnes večer

janetka
7. máj 2008

tilly: videla som aj ja, taky uzucky 😉 si vela vypila toho vinka? haha 😀

janetka
7. máj 2008

SLOVENSKOOOOOOOOOOOOOO 😀

tilly
8. máj 2008

tu si niekto zabudol pustenú miešačku na ulici 😀 😀 😀 😀 ide už asi pol hoďku naprázdno 😀

janetka, dones jakubka, môže mať večerné kino

janetka
8. máj 2008

no veru, uz skor nocne... 😉 asi zolo zabudol vypnut, alebo v nej gabika miesa krem na tortu 😀

aruska1
9. máj 2008

janetka uz mame jednu macku okotenu, druha je uz na prasknutie tak si potom nezabudnite prist vybrat aspon dva exemplare

aruska1
9. máj 2008

bezi dik netreba poziciavat uz som nieco zohnala a aj tak mam tu skusku uz 19teho 🙄 🙄 🙄

tak zatiiiim

tilly
9. máj 2008

janetka, to bolo na druhej strane...

tie motorky, čo tu robia za rambajz, hrúza... už odfrčali, som zvedavá, koľko motorkárov "padne" túto sezónu, nenávidím, články o mŕtvych mnotorkároch... 😝

to bola zas dnes žúrka 😀 z domča sypalo a sypalo a ja mám úplne plný nos a oči 😀 😝

tilly
9. máj 2008

zajtra má byť krááásne, takže nejdeme nikam, ráno vybehneme do toho záhradkárstva, nakúpime kvetinky a potom sa budeme konečne kúúúúúúpaaaaaaaaaaaaaaaaaaať, huráááááááááááááááááááááááááááááá, minulý rok o takomto čase sme už mali mesiac sezonu, tento rok je otrasné počko

janetka
9. máj 2008

tilly: no vidiiss, aj my sme doma, tak mozme kupit nejake masko a ugrilovat, napr. v nedelu... alebo zajtra na veceru... 😉 my zajtra makame na zahrade, teda stevo.. a my sa pozerame 😉 kubko, matko okupani .. sak sama hlina vsade...
arus: ok, idem ukecat muza.... lebo on nechce 😢 ale ja chcem... a deti chcu, tak to sme traja na jedneho 😉 dam ti vediet... a akej farby mam na vyber?

tilly
9. máj 2008

v nedelu doma nie sme, to ideme k našim, majú hody, mama pečie hus 😉

ja budem zajtra tiež makať, natierať, sadiť, juj ako sa tešííííím

aruska1
11. máj 2008

janetka tak je na vyber 7ks zatial. Asi tri su pekne tigriskove, potom su nejake tri cierno biele a jedna je tygriskova s hrzavym flakom
a jedna neprezila aruskyne dobiedzanie ☹ 😢

aruska1
11. máj 2008

inak baby popytajte sa ci niekto nechce maciatka bo mne je to strasne proti srsti aby ich manzel zakiloval 😢 😢 😖 😖 😖 on ze len 2+2 nechame a ja neviem mne uz budu tie 3kusy chybat ked ich budeme chodit s Danym okukavat. boooze ved je to take zlate ☹

janetka
11. máj 2008

arus: moj manzel nechce, ze az bude matko vacsi 😢 a neviem ho ukecat.... 😖 nech ich nekiluje,r adsej ich vypustite niekde na pole

janne6969
12. máj 2008

Arus mozem si dnes pre nejake prist? Ja chcem kocurika.....

tilly
12. máj 2008

ahojte,

aký krásny víkendík sme mali, že? 😉

neviem, ako by u nás prežili mačičky, takže ja ti nepomôžem

janetka, dnes sa kúpeme, dojdete?

janne6969
12. máj 2008

Tilly ty mas na arusku kontakt? Daj jej prosim vediet, ze ja si prosim jedneho kocurika. A ak by sa dalo, tak este dnes.

tilly
12. máj 2008

janne, nemám, erika má, ale skús jej poslať IP a viem kde býva 😉

aruska1
12. máj 2008

janne6969 rada ti poskytnem kocurika -ale maju len 4 dni tak este sa nedaju zobrat 😀 😀 tak za dva tri tyzdne ked zacnu pit mliecko

aruska1
12. máj 2008

tilly ked pridete s janne a nebudeme doma tak kludne si vezmite maca zo zahradneho domceka 😀 😀 😀 len davajte pozor pri identifikacii pohlavia aby sa van nestalo to co nam. Ze nas nadherny kocur sa jedneho dna okotil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janne6969
12. máj 2008

No ja sa v mackach celkom dost vyznam, kedze som ich asi 100 odrodila a odchovala. Tak mozno sa teda zastavim. Len skoda, ze su este take malinke. Ja som ich chcela uz teraz.

tilly
12. máj 2008

arusi 😀 ale aspoň máte s danym zábavku, ozaj, ako idú skúšky?

janne6969
12. máj 2008

Tak gabi sorac, cicus uz mam. Ono to dost ponahlalo, tak nemozem tolko cakat. Alebo lepsie povedane nechcem 😅 Velmi mi chyba moj milacik a musim ho nejako nahradit.

erika1983
13. máj 2008

ahojte baby
vidim ze sa tu uz niektore aj kupete , vsak tilly 😀
janne a kde mas milacika???
ja som tiez strasne rada ze uz je krasne cele dni sme vonku a mala si to naplno uziva 😀 , piesok mame po celom byte co furt donesieme z pieskoviska nestiham vysavat
😅

janetka
13. máj 2008

erika, aruska: kade chodite,z e vas nevidno......??
a uz tu dlho nebola chruminka....

tilly
13. máj 2008

erika, hovor mi niečo o celých dňoch vonku, my vypadneme o desiatej ráno z domu a vrátime sa o pol desiatej večer 😎 a o piesku mi ani nehovor, máme ho všade 😝

kúpeme sa, je nás počuť 😀 domčo keď sa teší, tak strašne piští, má to od malička, keď sa ešte nevedel vyjadrovať slovami, tak pišťal, ale teraz by už fakt nemusel 😝

hej, kde je chrumi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre