Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
19. dec 2007

Aha koho tu vidim. Som ani nevedela, ze existuje takato tema. Tesim sa.

janetka
19. dec 2007

aruska: jakub doooost dlho vstaval okolo piatej rano 😲 ale potom sa to upravilo, aj ked obcas, napr. dnes, tiez vstal o pol siestej, ale to mu pustim dvd, tak este chvilku vydrzi pozerat v tichosti 😉
esteze sa nemusim ucit, lebo asi by som bola stresovana, ale zas vy budete mudre 😉 z tolkych skusok a knih
Baby, nepoznate nejake dobre kadernictvo v samaku? ja som vyskusala to v meste Star-A, a este aj to oproti tatrabanke, kde je nike obchod, niezeby som nebola spokojna, ale chcem este vyskusat nejake ine, chcem si dat do porodu este urobit melir, lebo potom isto sa uz nikde nedostanem urcity cas 😉

janne6969
19. dec 2007

No ja som v Samorine len par mesiacov, takze tam nepoznam takmer nic. Len postu 😀

janne6969
19. dec 2007

A ktora z vas byva na Skolskej? Lebo ja v Samorine poznam len mojho manzela, ktory tam nikoho nepozna a Bezaz 😀

bezaz
19. dec 2007

janetka ja som pri nike bola len na manikure a bola som velmi spokojna.. skusala som pred svadbou, ako by som chcela nechty.. potom pred svadbou mi u nas spravila o dost horsiu manikuru a za 2x tolko penazi
jani 😀 😀 jako ze robo nikoho nepozna.. my s petom sme co? 😉

janne6969
19. dec 2007

No ale myslela som nikoho ineho 😅 . Ma hned chytas za slovicka 😵 A vlastne mal odtial este jedneho kolegu. Takeho riadne zabrzdeneho, ani neviem, ci tam este byva 😕

aruska
autor
19. dec 2007

janetka ja chodim k ERIKE, ona chodieva do Talianska brat inspiracie a dost chodi po sutaziach, je to ako je posta tak oproti je panelak a za tym panelakom Kadernictvo Erika - vedla ma teraz kancelariu Spacek

aruska
autor
19. dec 2007

janne tak teda dame nejake stretko a spoznas aj nas 😀

aruska
autor
19. dec 2007

janetka nesteraaas ja to uz dlhsie nevydrzim vstavat tak skoro 🙄 aspon ze existuje kafe, tak ficim na nom 😀

janetka
19. dec 2007

aruska: v takej nizkej budove medzi panelakmi? tam je aj kozmetika a robi ju tam jedna pani z mliecna tutok kusok od nas?

aruska
autor
19. dec 2007

nie z druhej strany - nie od Jendoty, zozadu tam ako je fitko, potom je nejaka krcma, kadernictvo a Spacek

aruska
autor
19. dec 2007

to kadernictvo co ty myslis je z tej strany ako je kozmetika a oprava obuvi

janetka
19. dec 2007

aha, tak viem... a das mi to IP prosim ta jej cislo? chcem melir a podstrihnut, ako je na tom cenovo?

janetka
19. dec 2007

ja mam teraz chvilku veget, jakubko mi zaspal asi prvykrat v zivote na gauci, lahol si, zatvoril oci a zrazu pocujem, ze odfukuje.... dufam, ze sa mi nezgula.... 😉

erika1983
19. dec 2007

ahojte tak mi sme teraz vstali, vlastne mala
ja chodim ako je hlavna tam predavaju aj vina ta k vedla toho a som spokojna a aj cenovo je oki

a mozme aj o 15 - 16 vtedy by sme mali vstat tak potom mozme dat nejake stretko kde navrhujete my chodime do pekarne alebo do bageterie

aruska
autor
19. dec 2007

janetka mas to v IP, je sice trochu drahsia ale treba vyskusat, vsak si zavolaj nech ti povie cenu

aruska
autor
19. dec 2007

a inak ma dost plne tak neviem kedy bude mat cas
erika bre rano, idem ja k malemu bo uz je umrncany a idem ho hodit babke nech sa este mozem ucit

janetka
19. dec 2007

jaj, si neviem predstavit, ze prideme k czuczovi s nasimi chalanmi, s tilly, ja tam obcas chodim bud sama na kavu, ked dam maleho do skolky, alebo s jakubkom na kolacik, ale tak v ramci ranajok... s tymi malickymi je to este v pohode, ale s tymi beziacimi a vypravajucimi je to uz o drzku v takom kultivovanom prostredi 😲 ... ale prisposobime sa. Ako tak rozmyslam, mne to uz tento tyzden nevyjde, lebo zajtra idem na antolsku do poradne vo vecernych hodinach, a v piatok asi este nieco treba dokupit s manzelom na sviatky 😝 a este ma kubik aj soplik troska, tak nebudem radsej riskovat, ze sa babatka vase nakazia. Takze my sa pridavame urcite az po novom roku.

janetka
19. dec 2007

aruska: ty mas babku v samorine?

janne6969
19. dec 2007

Tak sa niekedy, asi najskor po vianociach pripojim na nejake stretko. Aspon spoznam nejakych Samorincanov. A buduci rok, ak sa podari, budeme spolu kocikovat 😵

erika1983
19. dec 2007

no na novy rok si uz musime dat nejake stretko 😀 😀 😀
uz teraz sa tesime 😵 😵 😵

janne6969
19. dec 2007

O.K. Uz o vas viem, tak potom sa isto nahlasim 🙂

erika1983
19. dec 2007

nac ja byvam na veternej to je hned pri skolskej 😀 😀 😀

erika1983
19. dec 2007

janne a na kolkatke byvas na tej skolskej ???

chruminka
19. dec 2007

Caute,
prave citam,ze sa tu organizuje nejake stretko na piatok,rada by som sa pripojila,ale asi mi to nevyjde lebo uz som dohodnuta so susedou na kavu.

Inac ja byvam na Cintorinskej a Skolska je kusok.

janne6969
19. dec 2007

Skolska 11. Aspon myslim.Hned na zaciatku od autobusovej stanice.

chruminka
19. dec 2007

Janne 6969 my byvane v Samorine nieco vyse roka,ale uz sme par ludi spoznali ale naozaj len par,
Aj vy sa snazite? lebo my ano len to nejako nejde ale dufam,aj ja by som uz chcela kocikovat.

erika1983
19. dec 2007

my byvame na druhej strany skolskej ale aj tak to je kusok 😵 😵 😵

janne6969
19. dec 2007

No my sme este so snazenim nezacali, ale po sviatkoch chceme zacat.
My tam byvame asi 4 mesiace. Nemame vela prilezitosti niekoho spoznat, lebo ako Bez tak aj my odchadzame rano o siedmej a vraciame sa vecer okolo siedmej. A cez vikendy sme vzdy prec.

chruminka
19. dec 2007

Tak to tusim byvame vsetky na kope 😀
len ja este nemam co kocikovat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre