Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

aprica
2. jún 2008

Ahojte, mam jednu krabicu Hami mliecka 3 od 10mes, je to 200g, dostala som to, ale moj maly pije od inej znacky, takze ja to nevyuzijem, nezide sa vam nahodou niektorej? Rada ho darujem, som zo Samorina..

erika1983
2. jún 2008

angua sorry ale dnes to nejak o 10:30 nestihame ideme sa totiz kupkat ospravedlnujem sa

angua27
2. jún 2008

erika, v pohode. užite si kúpanie. stretko dáme inokedy. dnes ideme aj my poobede na návštevu do Hamuliakova, majú tam detský bazén, tak sa Maťko bude kúpať. zajtra ideme do BA na Kramáre, ale stredu máme voľnú. 😉

tilly
2. jún 2008

angua a prečo si späť v šamoríne? ste sa sem presťahovali? či mi niečo ušlo? 😅

ja idem strošku zaprovokovať, ale my sa kuuupeme staaaale, včera sme strávili v bazéne 4 hoďky 😀

janne6969
2. jún 2008

Tilly Ti zavidim. Ja som sa sice vcera tiez kupala, ale bolo to v Luznej na tej spinavej vode, takze zazitok som z toho velmi nemala. Len som sa osviezila. Ale ked raz postavim som, tak bude isto bazen.

bezaz
2. jún 2008

tilly a nepozves ma? v ramci vychadzok by som sa ponorila do bazena
vcera som sa povracala z tepla, no proste, "lubim" leto

tilly
2. jún 2008

hmmm, hej je to super vec, ale musí byť krytý 😀

tilly
2. jún 2008

kokso, ja som dneš ešte nič neurobila, okrem jedného dodatku 😲
moja produktivita práce je nulová 😀

bezaz
2. jún 2008

tilly a divis sa? ja som dnes zvladla spat a asi 30minut citat.. tot vsjo
ale pozvanie nikde 😀

angua27
2. jún 2008

tilly, kúpanie závidím, v dobrom. 😀
do Šamorína som sa vrátila na nejaký čas k mojim rodičom. s priateľom máme zlé obdobie, tak sme sa dohodli, že budeme žiť nejaký čas oddelene, kým si utriedime myšlienky. ☹

dnes bolo fakt desne. boli sme u kamošovcov a Maťko s ich dcérou sa vyšantili v bazéne. normálne sme im s kamoškou závideli. bolo fajn, posedeli sme v tieni terasy, pošantili s deckami, pokecali. to by som brala každý deň. 😀 😎

erika1983
2. jún 2008

no my sme dnes boli s aruskou a dankom v senci na kupku joj bolo super aj deti sa tesili a boli unavene ako psi mala spi jak zabita 😀
angua zajtra idete doobeda von??

angua27
2. jún 2008

erika, zajtra ideme ráno do BA na Kramáre pobehať nejakých lekárov a neviem kedy sa vrátime.

super, že ste si užili deň

janetka
3. jún 2008

erika, angua, bezaz: ak by ste mali niekedy chut, mozte dopoludnia k nam dobehnut hodit deti do bazenika, mame ten z baumaxu, taky s tou obrucou a vpohode sa tam zmestia traja dospeli a aj deti 😉 ale mozme tam hodit deti a my kecat :o) a bezaz sa moze cvachtat s detmi, ako pedagogicky dozor 😉

janne6969
3. jún 2008

To je strasne. Uz som diskriminovana lebo nemam babo ☹ Ja sa nemozem kupat? 😀

bezaz
3. jún 2008

janetka vidis, ja vlastne mrsknutim seba do bazenu tam hodim aj dieta.. kokso to su vyhody 😀 este udaj polohu a mozeme sa dohodnut.. doobeda mam vychadzky od 9 do 11 😉

angua27
3. jún 2008

janetka, super. ďakujeme za pozvanie, určite sa radi zúčastníme kecania-kúpania. okrem štvrtka sme voľný. 😀

tilly
3. jún 2008

janne, na teba janetka asi len pozabudla, ja myslím, že pozvanie platilo pre všetky a niekedy by ste mohli aj k nám dobehnúť, len to budem musieť starého niekam odpraviť, lebo on je strašný hundroš, už sa pri ňom normálne bojím niečo aj urobiť 😖

juj, angua, to je mi ľúto, ja tiež uvažujem o niečom podobnom, už som si normálne hľadala byt v BA, ale
zostávam, ani nie kvôli domčovi, aj tak nežijeme bohvieako, ale skôr kvôli domu a tak, som sa na tom baráku namakala, všetko som povyberala, urobila na svoj obraz a teraz to mám nechať tak? a to nehovorím, že by som si asi v bytovke nezvykla, hľadala som niečo malé v ba, ale tie ceny 😢

tilly
3. jún 2008

ozaj, bezi, aruši, mohli by ste mi pozrieť na prihlasovanie, či tam máte nejaké termíny na MPV? seman sľúbil, že tento týždeň tam nahodí a mne to tu neukazuje, díííííík

janne6969
3. jún 2008

Tilly vdaka za upokojenie 😀
To mi je luto, ze mate taky zivot 😕 Niekedy poobede teda pribehnem 😉

tilly
3. jún 2008

ja som vedela koho si beriem... 😢

najhoršie na tom je, že on má len také obdobia, ja tomu hovorím, že má krámy... toto isté som zažívala, keď sme stavali, preto som nechcela dovoliť druhú stavbu a toto isté bude aj pri treťom dome aj pri štvrtom... 😢
on toho má veľa, má plnú hlavu vybavovania a keď je doma len niečo zle, stačí jedna kvapka na zemi v kuchyni, trošku piesku pri dverách (čomu sa pri decku nevyhneš), tak je zle a povyčíta mi všetko, aj to, že nevarím (pritom varím skoro každý deň, len minulý týždeň som nevarila, lebo som bola do 5tej v ba, tak som len robia polotovary alebo doniesla pizzu, a varím jedlá, čo mi zje malý, čiže cestoviny a pod., čo zas starý nemusí, preto pindá..., je to začarovaný kruh)... ono, cez prázdniny bude lepšie, ale to zas bude celé noci robiť, takže bude nevyspatý a bude to tiež na prd 😝

janne6969
3. jún 2008

No kazdy chlap je nejaky.... 😵
Klud a nohy v teple 😵

tilly
3. jún 2008

ja ho seriem (sorry za výraz), len nech ma nechá žiť a tie svoje krámy, nech si odbavuje na robošoch 😝 😀

janne6969
3. jún 2008

Aj tak sa to da. Uvidim ako budeme my za par rokov 😅

erika1983
3. jún 2008

no caute
janetka dakujememe za pozvanie dnes sa inac chystame do mliecna idemem k aruske maly sa idu kupat
tilly neboj to asi kazdy chclap ma tie svoje kramy aj u nas sa to deje ja ho vtedy totalne ignoujem a snazim sa vyhybat konverzacii 😀 😀 😀

bezaz
3. jún 2008

jeej janetka, veru ani som sa nepodakovala zza pozvanie.. 😅
tilly to mas riadneho frflosa.. a tie terminy mi ukazuje len zimne, mne uz asi viac neukaze 😒

erika1983
3. jún 2008

no tak by sme sa mohli dohodnut na zajtra mi tiez mozme tak do 11 lebo potom spime 😀
bez co mas zajtra ????

bezaz
3. jún 2008

erika zatial nic.. prides pre mna a pojdeme spolu?

janetka
3. jún 2008

janne: jej, jasne, ze kludne doraz aj ty, len tym, ze to dohadujeme na doobedie pocas pracovneho tyzdna, som Ta nejak vynechala, vidis, ani tilly som nevolala,l ebo viem, ze chodi makat okrem piatku...
Baby, tak mozme kludne aj zajtra dopoludnia, dojdu k nam mozno este nejake dve susedy s detickami v jakubkovom veku, tak dufam, ze nevadi, aspon bude veselsie.. navrhujem 9.30 u nas

janetka
3. jún 2008

a nemusim vnutri upratovat kvoli vam 😀 , ze?

bezaz
3. jún 2008

janet uz len daj nejake suradnice, nech vas najdem.. ak by ma teda erika neprisla vyzdvihnut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre