Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
6. jún 2008

smatulka mam pocit,ze ziadna. su tu nejake mliecnanky ale to je asi vsetko. preco?

erika1983
6. jún 2008

ahojte tak moja kamoska akurat rodi si s nou pisem uz ma kontrakcie kazdych 10 min. uz tak caka kedy sa mala narodi 😀
ideme oslavovat
no dnes som zohnala super opatrovatelku, som taka rada 😀
bez gratulujem k vysledkom

smatulka
6. jún 2008

janne lebo ja byvam DL a tak som chcela vediet, ci by som sa mohla s niekym stretavat, lebo tu nikoho nepoznam a som s misinkom cely den sama a je mi smutno, ale nechce sa mi kazdy den niekam cestovat autom...

erika aj ja som mala dnes super opatrovatela, bol nas pozriet svagor a tak uzasne sa s malym vyhral...ten sa rehotal na cele kolo, a potom aj krasne zaspal, toho by som tu potrebovala mat kazdy den, alebo aspon kazdy druhy 😀 😀

tilly
6. jún 2008

aruska, to co jeeee????? čo im drbe? to akože ako mám do pondelka stihnúť? a už nedajú termíny? a to odkiaľ máš?

janetka
7. jún 2008

erika: a ktoru tu mladu, co ti volala, ked sme boli na zmrzke??

erika1983
7. jún 2008

jarka neviem ci si si vsimla tu s ktorou som sa bavila v parku, som si myslela ze tato je ta co bola v tej miniskolke, co k nej chodi aj dominik.

tilly
7. jún 2008

erika, nie, teda aspoň som si ju nevšimla, ale to by som si asi uvedomila, že je to ona, len keď som s kamoškou riešila rozvod po telefóne, tak to sa potom ťažko vníma okolie 😀

aĺe nám krásne prší a ja mám depku ako svet z tých idiotov zo školy, to kam napísali tieto termíny??????

janetka
7. jún 2008

erika: nevsimla, bolo tam viac bab, ale ta miniskolka to nebola... a to vlastne teraz nebolo na inzerat, ale ste sa zoznamili predtym v parku?

tilly
7. jún 2008

aruska a to kto volal so semanom? ty? alebo nejaký tvoj spolužiak?

tilly
8. jún 2008

halo, šamorín oddychuje?

janne6969
9. jún 2008

dobre ranko Samorin.
Ako po vikende?

bezaz
9. jún 2008

este ze sa nam vylepsilo pocasie na pracovne dni, ze 🙄

janne6969
9. jún 2008

Zuzi uz ides do prace? Ze ta to tak hneva 😀

bezaz
9. jún 2008

jani asi buduci tyzden.. ale peto o tom nechce ani pocut 😝

janne6969
9. jún 2008

No zuzi ak sa este necitis uplne v poriadku tak nechod. Aby si si to potom nevycitala, ked Ti nebude dobre. Ved to tam bez teba nejako zvladnu.

bezaz
9. jún 2008

praveze ja som uz tyzden citim dobre 😀 ak mi ani tento tyzden nebude nejako moc zle, tak sa mi neche hliviet doma... hlavne za tych par supov, co dostanem od socialky

janne6969
9. jún 2008

To verim, ze peniaze nic moc.Tak hlavne, aby Ti nebolo zle.

erika1983
9. jún 2008

ahoj samorin
no dnes to vyzera byt tiez na pekne pocko, no dufam ze sa nepohorsi
no cez vikend sa kamoske narodila dcerka, parada frederika ma malu kamosku 😀

janne6969
9. jún 2008

supis, ze gratulujem. Aj kolegynka mala v sobotu rodit, ale malemu sa nejako nechce, tak cakame.

aruska1
9. jún 2008

no tilly spoluziak to vybavuje lebo ja to uz mam spravene, takze mna MPV netrapi - to som len tebe dala ako pripomienku

smatulka ja mam v DL spoluziacku Mirku z vysky a ta ma teraz dvojrocnu Lauru a 9mes. Filipka

angua27
9. jún 2008

ahoj aruska, a nemá náhodou tá Mirka manžela Jara zo Šamorína? 😉

erika1983
9. jún 2008

ahoj angua uz si tu uz davno nebola, kde si stratena???
janne chlapci si zvyknu pockat, ale aj mala sa mala narodit 4 a narodila sa 7 a druha kamoska cakala na 7 a porodila 4 parada nie 😀

angua27
9. jún 2008

erika, stále niekde lietame. dnes sme mali konečne troška kľudnejší deň doma. ale keď mám aspoň chvíľku času, tak vás čítam. čo tak niekedy kočíkovanie? 😉

janetka
9. jún 2008

caute, dnes bol nejaky hekticky den, rano som volala na socialny urad prace, ci ako sa to vola, ze tam donesiem jedno tlacivo, jasne doneste, doniesla som, joooj, nemozme vas najst, no co teraz, hm, a co to? a ako ? a kde to moze byt? a to mate stare? a to zo socialky uz mate? nemate , tak to tam musite poslat. Asi takto sa tocila debata, ked som uz nevedela cia som, tak som odisla, lebo matersku mi vybavoval manzel, on je na tie urady, ja to neznasam. a za 3 minuty mi volali, zeee jee, viete co, tak nasli sme to v databaze /aj predtym hladali za mojej pritomnosti a nic nenasli/ a vy uz mate vsetko vybavene 😉 vy uz nemusite robit nic, manzel to vtedy vseetko vybavil... hlavne, ze s dvomi detmi sa tam trepem, predtym tam volam, potom sme uz teda sli na zmrzku, potom domov, to je streka, ale v pohode, jakubko nezaspal, tak cely den v kolobehu, na ulici to tiez dnes bolo jakesi hekticke, vsetci nervozni, teraz som si sadla a daam si melon, hodim sprchu a idem do hajan... som sa jaksi rozpisala 😉

janetka
9. jún 2008

tilly: dnes sme si mali naliat, vsetkym by sa ulavilo.... 😕

tilly
9. jún 2008

janetka, ja už nechcem piť, už si pripadám ako alkoholička, v kuse pijeme 😝

tá prima mi už lezie s tým futbalom na nervy 😠

janetka
9. jún 2008

joj, sak ja si ani nepamatam kedy sme pili naposledy 😲

bezaz
10. jún 2008

tilly keby len prima... moj muz chodi teraz skor z roboty, aby stihol prvy futbal, este ze panelak davaju prave v pauze medzi futbalmi, inak mam smolu

janne6969
10. jún 2008

Dobre ranko.
Aj u nas sa vcera pozerali snad vsetky futbalove zapasy. Skoda,ze mame len jednu telku. Potom musim chodit spavat o osmej, aby som sa nenudila a nefrflala.

bezaz
10. jún 2008

jani my mame teraz postel v obyvacke, takze musim vydrzat.. este ze mame aspon net

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre