• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

7. septembra 2017 
a to co je ?
:sweat_smile: :grinning:
12. jún 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niečo ako mimiaukcie, len v rakúsku :wink:
12. jún 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som s kočíkom spokojná, len treba rátať s tým, že je to golfáč s malými kolieskami, čiže nie do snehu a terénu :grinning:
a občas sa mi zasekne keď ho skladám, tak o otrepem o zem a potom to ide :grinning:
12. jún 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha
ale tu snehu vela nebyva a ja ho potrebujem viac na cestovanie, na dovolenku aby nezaberal vela miesta :grinning:
12. jún 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: este ma napadlo k tomu baby sitovaniu, ze materske centrum v samorine "krachuje", vraj nemaju ludi, a tam je komplet zariadenie a je to rozbehnute, nedalo by sa to nejak prebrat a skomercionalizovat? sidlia na polovnickej
12. jún 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jari ako??
jak ze namaju ludi, nechodi tam nikto??
12. jún 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia tam chodia, vela mamiciek, vsetko maju rozbehnute, aj peniaze maju, len nemaju cloveka, ktory by to viedol
12. jún 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, caf

pozerame vhodne priestory, buduci tyzden ideme behat po uradoch a potom by sme chceli uz zacat - vsak vies malovacky, zariadenie a taaak,

Ale ak by ste mali zaujem predbezne to bude otvorene od 9:00 do 16:00
Hodinovka 100 SK, pri dlhsom "pobyte", resp. pri "stalom zakaznikovi" sa da spravit zlava :slight_smile:
Da sa dohodnut aj mimo otvorenych hodin - 150Sk aj vo vecernych hodinach - teda keby ste chceli so starym na veceru zbehnut...

A to babacentrum, pocula som ze ma koncit tak prave preto sa do toho davame, a tesime sa hojnej ucasti :slight_smile:))
12. jún 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka a chceme tam mat aj kutik pre mamicky kde by si mohli dat cajik alebo kavicku, a predavat tam este aj drevene veci do detskych izbiciek - ako meter, ramiky na fotky, uchytky, pismenka, hodiny a taaak takze uvidime, snad to vyjde a pustime sa do toho
12. jún 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka este mi napis ten kontakt odkial ste brali tie kamienky pls. Aj co vas vysla nejaka fura, prives alebo podobne.
DIk
12. jún 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto ešte? :astonished:
12. jún 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne sa mi podarilo sa tu zaregistrovat a som strašne rada že je tu niekto aj zo šamorína
prisťahovali sme sa sem v januari a dokopy tu nikoho nepoznam tak cele dni vysedavam doma teda ak niesom v práci, mohla by ma niektorá mamička alebo aj nemamička vytiahnuť niekam von
tiež hladám nejaký aerobik ale moc sa tu ešte nevyznám a ani nemám s kým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska a ziadna reakcia na moju ponuku no jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
beznadejna aky smutny nick, vitaj :wink: baby chodia cvicit na veternu ci kde
12. jún 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
beznadejna no vitaj tak neviem ako robis ale mi chodime von doobeda okolo 11 a poobede okolo 16, tak ked chces tak sa mozes pridat, a kde byvas???
12. jún 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ako ste sa tu rozpismenkovali... :grinning:

Arus drzim palceky nech sa vam dari.
ja som tie uvazovala ale skor o sukromnych jaslickach ,ale kedze tu skoro nikoho nepoznam nemala som ist skym do toho....no a sama...tiez neviem ani po madarsky :wink: ,Ale vsimla som si uz minuly rok ked som bola dlhsie PN ze to tu chyba....kamosky z BA mi hovoria nech otvorim jasle v BA ale ja nechcem ...tam je toho ako maku a kazdy chce na tom len zaryzovat a to ja nechcem....opatrovanie deti je moje hoby....uz zacinam uvazovat ci sa nepojdem popytat tu v Samku do obycajnych statnych skoliek ci nepotrebuju dakoho ...viem ze tam by som skoro nic nezarobila,ale v robote ma to uz nebavi...a kedze sa nam nedari ani otehotniet ...tak by som to riesila asi takto a peniaze nie su vsetko ...aj ked ich zial treba...
Tak aruska mas moju podporu a hlavne obdiv a keby sa to dako rozbehlo a potrebovali by ste daku opatrovatelku naviac daj vediet. :slight_smile:
12. jún 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska, držím palce pri rozbiehaní biznisu. a určite, prídeme pozrieť výsledok. :wink:

babuľky, tak strašná depka, ako na mňa padla posledné dni, to som ešte nemala. ešte aj toto počasie do toho. ach jo, život je pes. :frowning2:
12. jún 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, občas čítam rôzne príspevky tu na MK a náhodou som našla aj túto tému. Som tiež zo Šamorína. Máme tu len pár známich. Tiež chodím von 2x denne a väčšinou sama :confounded:

beznadejna, aerobik cvičia na Veternej v squash-ovom centre.

aruska, držím palce. Dobrý nápad.
12. jún 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chrumi, uz si sa dlho neukazala... tiez mas taky "super" pocit z prace?
angua z toho si nic nerob, tento tyzden je asi taky idealny depkoidny, ja si preventiovne kazdy den porevem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jej dalsia samorincanka, sa nam to tu pekne rozmnozuje :slight_smile: ika a kde byvas?
13. jún 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chruminky postupom casu budeme niekoho hladat tak potom dam vediet :grinning:
bezi zatial musime rozbehnut potom budeme uvazovat nad kruzkami
baby co keby sme dali bud. tyzden stretko u nas tak doobeda??? Ak budete chciet radi vas uvidime :dizzy_face: :dizzy_face:
tak v utorok, stredu, stvrtok by bolo fajn.
13. jún 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme vsetky tehulky, netehulky aj maminky ste vytane
13. jún 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no parada Gabika mi samozrejme prideme :grinning:
tilly co vravis na kocik moon??? poslem ti link
vitaj ika , ked chces mozes sa pridat mi chodime von tiez dvatkrat, a baby napiste kde byvate aby sme mali prehlad :grinning:
13. jún 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, erika, tilly bude na bete az v sobotu...
arus: radi sa pridame..info o kameni dnes dodam
:wink:
13. jún 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme o chvilku peso do mesta, erika...cakame ta na zmrzke :wink:
13. jún 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki dojdem okolo 10:00 a potom budeme v parku
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bývame na Veternej.
Dnes je ten vietor besný, tak sme to teraz zaparkovali na balkóne.
13. jún 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ika aj ja byvam na veternej ty byvas na kolkatke my na 12
13. jún 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes je iny vietor to s malym ani von nejdeme
13. jún 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, nahodou nepoznate v samorine nejakeho schopneho masera, maserku.. mam uz treti den brutalnu migrenu z chrbtice, idem umriet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
gabika, ja som myslela nielen na kruzky, to je uz moj osobny "bonus" :grinning: a fuci jedna radost, skoro nam rozbilo nase krasne nove plastove okno
13. jún 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj bez ja mam susedu maserku, ale ona nie je doma cez vikend tak az ked buduci tyzden
no to teda je vietor a este tu na veternej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , my musime do lidla takze von pojdeme, vsetky kvety z balkona som musela pobrat lebo to tu je hrozne , moje krasne muskaty su dolamane
13. jún 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika a dnes by ma este nestihla? lebo som fakt zufala... :cry:
13. jún 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok