Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
12. jún 2008

a to co je ?
😅 😀

tilly
12. jún 2008

niečo ako mimiaukcie, len v rakúsku 😉

tilly
12. jún 2008

inak som s kočíkom spokojná, len treba rátať s tým, že je to golfáč s malými kolieskami, čiže nie do snehu a terénu 😀
a občas sa mi zasekne keď ho skladám, tak o otrepem o zem a potom to ide 😀

erika1983
12. jún 2008

aha
ale tu snehu vela nebyva a ja ho potrebujem viac na cestovanie, na dovolenku aby nezaberal vela miesta 😀

janetka
12. jún 2008

aruska: este ma napadlo k tomu baby sitovaniu, ze materske centrum v samorine "krachuje", vraj nemaju ludi, a tam je komplet zariadenie a je to rozbehnute, nedalo by sa to nejak prebrat a skomercionalizovat? sidlia na polovnickej

erika1983
12. jún 2008

ahoj jari ako??
jak ze namaju ludi, nechodi tam nikto??

janetka
12. jún 2008

ludia tam chodia, vela mamiciek, vsetko maju rozbehnute, aj peniaze maju, len nemaju cloveka, ktory by to viedol

aruska1
12. jún 2008

janetka, caf

pozerame vhodne priestory, buduci tyzden ideme behat po uradoch a potom by sme chceli uz zacat - vsak vies malovacky, zariadenie a taaak,

Ale ak by ste mali zaujem predbezne to bude otvorene od 9:00 do 16:00
Hodinovka 100 SK, pri dlhsom "pobyte", resp. pri "stalom zakaznikovi" sa da spravit zlava 🙂
Da sa dohodnut aj mimo otvorenych hodin - 150Sk aj vo vecernych hodinach - teda keby ste chceli so starym na veceru zbehnut...

A to babacentrum, pocula som ze ma koncit tak prave preto sa do toho davame, a tesime sa hojnej ucasti 🙂))

aruska1
12. jún 2008

janetka a chceme tam mat aj kutik pre mamicky kde by si mohli dat cajik alebo kavicku, a predavat tam este aj drevene veci do detskych izbiciek - ako meter, ramiky na fotky, uchytky, pismenka, hodiny a taaak takze uvidime, snad to vyjde a pustime sa do toho

aruska1
12. jún 2008

janetka este mi napis ten kontakt odkial ste brali tie kamienky pls. Aj co vas vysla nejaka fura, prives alebo podobne.
DIk

beznadejna
12. jún 2008

ahojte je tu niekto ešte? 😲

beznadejna
12. jún 2008

konečne sa mi podarilo sa tu zaregistrovat a som strašne rada že je tu niekto aj zo šamorína
prisťahovali sme sa sem v januari a dokopy tu nikoho nepoznam tak cele dni vysedavam doma teda ak niesom v práci, mohla by ma niektorá mamička alebo aj nemamička vytiahnuť niekam von
tiež hladám nejaký aerobik ale moc sa tu ešte nevyznám a ani nemám s kým 😝

bezaz
12. jún 2008

aruska a ziadna reakcia na moju ponuku no jo 😝
beznadejna aky smutny nick, vitaj 😉 baby chodia cvicit na veternu ci kde

erika1983
12. jún 2008

ahojte
beznadejna no vitaj tak neviem ako robis ale mi chodime von doobeda okolo 11 a poobede okolo 16, tak ked chces tak sa mozes pridat, a kde byvas???

chruminka
12. jún 2008

Ahojte,ako ste sa tu rozpismenkovali... 😀

Arus drzim palceky nech sa vam dari.
ja som tie uvazovala ale skor o sukromnych jaslickach ,ale kedze tu skoro nikoho nepoznam nemala som ist skym do toho....no a sama...tiez neviem ani po madarsky 😉 ,Ale vsimla som si uz minuly rok ked som bola dlhsie PN ze to tu chyba....kamosky z BA mi hovoria nech otvorim jasle v BA ale ja nechcem ...tam je toho ako maku a kazdy chce na tom len zaryzovat a to ja nechcem....opatrovanie deti je moje hoby....uz zacinam uvazovat ci sa nepojdem popytat tu v Samku do obycajnych statnych skoliek ci nepotrebuju dakoho ...viem ze tam by som skoro nic nezarobila,ale v robote ma to uz nebavi...a kedze sa nam nedari ani otehotniet ...tak by som to riesila asi takto a peniaze nie su vsetko ...aj ked ich zial treba...
Tak aruska mas moju podporu a hlavne obdiv a keby sa to dako rozbehlo a potrebovali by ste daku opatrovatelku naviac daj vediet. 🙂

angua27
12. jún 2008

aruska, držím palce pri rozbiehaní biznisu. a určite, prídeme pozrieť výsledok. 😉

babuľky, tak strašná depka, ako na mňa padla posledné dni, to som ešte nemala. ešte aj toto počasie do toho. ach jo, život je pes. ☹

ika00
12. jún 2008

Ahojte, občas čítam rôzne príspevky tu na MK a náhodou som našla aj túto tému. Som tiež zo Šamorína. Máme tu len pár známich. Tiež chodím von 2x denne a väčšinou sama 😖

beznadejna, aerobik cvičia na Veternej v squash-ovom centre.

aruska, držím palce. Dobrý nápad.

bezaz
13. jún 2008

ahoj chrumi, uz si sa dlho neukazala... tiez mas taky "super" pocit z prace?
angua z toho si nic nerob, tento tyzden je asi taky idealny depkoidny, ja si preventiovne kazdy den porevem 😝
jej dalsia samorincanka, sa nam to tu pekne rozmnozuje 🙂 ika a kde byvas?

aruska1
13. jún 2008

chruminky postupom casu budeme niekoho hladat tak potom dam vediet 😀
bezi zatial musime rozbehnut potom budeme uvazovat nad kruzkami
baby co keby sme dali bud. tyzden stretko u nas tak doobeda??? Ak budete chciet radi vas uvidime 😵 😵
tak v utorok, stredu, stvrtok by bolo fajn.

aruska1
13. jún 2008

samozrejme vsetky tehulky, netehulky aj maminky ste vytane

erika1983
13. jún 2008

ahojte
no parada Gabika mi samozrejme prideme 😀
tilly co vravis na kocik moon??? poslem ti link
vitaj ika , ked chces mozes sa pridat mi chodime von tiez dvatkrat, a baby napiste kde byvate aby sme mali prehlad 😀

janetka
13. jún 2008

bre ranko, erika, tilly bude na bete az v sobotu...
arus: radi sa pridame..info o kameni dnes dodam
😉

janetka
13. jún 2008

ideme o chvilku peso do mesta, erika...cakame ta na zmrzke 😉

erika1983
13. jún 2008

oki dojdem okolo 10:00 a potom budeme v parku
😝

ika00
13. jún 2008

Bývame na Veternej.
Dnes je ten vietor besný, tak sme to teraz zaparkovali na balkóne.

erika1983
13. jún 2008

ahoj ika aj ja byvam na veternej ty byvas na kolkatke my na 12

aruska1
13. jún 2008

no dnes je iny vietor to s malym ani von nejdeme

bezaz
13. jún 2008

babule, nahodou nepoznate v samorine nejakeho schopneho masera, maserku.. mam uz treti den brutalnu migrenu z chrbtice, idem umriet 😝
gabika, ja som myslela nielen na kruzky, to je uz moj osobny "bonus" 😀 a fuci jedna radost, skoro nam rozbilo nase krasne nove plastove okno

erika1983
13. jún 2008

no ahoj bez ja mam susedu maserku, ale ona nie je doma cez vikend tak az ked buduci tyzden
no to teda je vietor a este tu na veternej 😀 😝 , my musime do lidla takze von pojdeme, vsetky kvety z balkona som musela pobrat lebo to tu je hrozne , moje krasne muskaty su dolamane

bezaz
13. jún 2008

erika a dnes by ma este nestihla? lebo som fakt zufala... 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre