Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
13. jún 2008

no moja uz nie lebo ona odchcdza tak okolo 15:00
moja mala uz spi 2,5 hd. no parada
ja uz mam vsetko nachystane uz len veci co berieme zo sebou a mozme ist, ideme totiz dnes k rodicom a zajtra na firemnu akciu

bezaz
13. jún 2008

to je smola.. ja sa asi zblaznim z tej bolesti 😝 a este ked si mozem dat len paralen
erika posles mi prosim na nu kontakt? objednam sa hned na pondelok.. moc dik

angua27
13. jún 2008

ahojte babuľky.
zuzi, masáže v tehotenstve opatrne. nezabudni jej povedať, že si tehu, aby Ti nevyvolala sťahy maternice náhodou.

gabi, dík za pozvanie. radi prídeme. a pošleš mi adresu, alebo vysvetlenie, kde bývaš?

inak, my bývame na Gazdovskom rade, v panelákoch bližšie k Bille. 😉

bezaz
14. jún 2008

angua to j ejasne, sak hadam hornu polovicu chrbta mi moze madzgorit, hlavne potrebujem krcnu chrbticu
baby na namesti sa volaco chysta, je tam aj podium, stanky a tak.. asi poobede vybehneme pozriet
ozi gabi, ak budem este doma, tak sa rada pripojim, treba vam obsmejdit baraciky a zahradky 😀

beznadejna
14. jún 2008

dobré ránko je tu niekto 😕

bezaz
14. jún 2008

jasnacka, este som sa nedonutila zacat upratovat 😅

beznadejna
14. jún 2008

to si ty ktorá čaká babetko? no ked tu všetci píšete kde bývate tak my bývame na mliečnanskej kúsok od cintorína.
a ty nechodíš von? lebo ja vobec nemam s kým 😅
a kde bývaš?
neupratuj načo 😉

beznadejna
14. jún 2008

prečo mi to vždy ako napíšem preskoči na prvú stránku? a to je tam debata z oktorbra

beznadejna
14. jún 2008

no nič utekám teda ja na poštu šeky poplatiť.
ahojte zatial

bezaz
14. jún 2008

beznadejna, tak to sme skoro susedy, my byvame na cilistovskej, hned ten prvy bielo-cerveny panelak
von chodim skor do BA, prevetrat sa, tu v samorine tak maximalne na postu alebo do jednoty.. a este do mliecna na navstevu k babam 😉

beznadejna
14. jún 2008

vážne?neviem si vybavit teraz ten barák
ja tiež len na poštu do jednoty a do ba do bratislavy
ja bývam v takých malých štvorposchodových barákoch sú dvavedla seba
ty čo tam máš blízko ?lebo si neviem spomenuť
a kolko že máš ročkou?

bezaz
14. jún 2008

tak to sme rpimo susedz, mz sme ten prvy vysoky barak na rohu mliecnanskej a cilistovskej 😉
mam 28
akurat mi volal muz, ze mam prist pre neho na ryby, no jo, to je komfort 😒

janne6969
14. jún 2008

Dobre ranko. moj muz teraz na ryby odisiel a vrati sa az vecer. takze som cely den sama. zasa. co sa to deje v meste? to su nejake trhy?

bezaz
14. jún 2008

ahoj jani, no napriklad heinburg tam ma stanok a mozes si tam zajednat prehliadku mesta.. ked som sla okolo, este to len rozkladali, tak som nemala moc co obzerat
sa mas, ja si toho mojho musim ist vyzdvihnut

beznadejna
14. jún 2008

bezaz,to je hned ten barák pri školke? a kedy čakate bábo?
ja mam 26 ale na bábo ani není pomyslenia
sa možme niekedy stretnut nie?
ale najlepšie cez nejaky kontakt moj je 0907 466 214

janne6969, chystam sa na poštu tak to tam obhliadnem 😀

janne6969
14. jún 2008

som myslela,ze tam budu nieco predavat, ale nic. nepojdeme dnes niekam von? alebo mate vikendove starosti?

beznadejna
14. jún 2008

ste tu ešte baby?

beznadejna
14. jún 2008

bezaz už viem kde bývaš,ved tu dvakroky odomna 😀
možme sa niekedy stretnuť?by si ma zoznamila s ostatnými ak sa da.
ak si si zapísala moj kontakt tak sa mi ozvy ak by si chcela ja by som bola rada kebyže sa tu s niekym spoznám
nevysedavala by som stále len doma

janne dnes je den šomorja jak som tam videla, len nejake vystúpenia a tak

janne6969
14. jún 2008

Tak den samorina? pekne. poobede, ak sa mi bude chciet,tak sa tam pojdem kuk. idem varit, lebo zacinam mat hlad.

beznadejna
14. jún 2008

je tu niektoooooooooooo?

tilly
14. jún 2008

ahojte

vítam nové šamorínčanky 😉

beznajdená prečo taký pesimistický nick?

erika, swift je lepší 😉 neváhaj a ber ten, čo si mi na neho poslala link

jaaaj, šomorja day bol u nás? ešte teraz počuť hudbu 😀 škoda,že sme nevedeli, určite by sme vybehli na cigánsku, takto som sa dorazila na ulici tyčinkami 😝

beznadejna
15. jún 2008

tilly snad len preto taký nick lebo ho mam aj inde ale skúšala som hocijake meno a to už existovalo tak som dala toto 😀
cigánsku tam nepredavali

tilly
15. jún 2008

jaaaj 😀

ešte, že tam tú cigánsku nemali, inak by som asi aj ľutovala, že som tam nebola

erika1983
15. jún 2008

caute tak mi sme doma vcera sme mali strasny den cestovali sme cely den 630 km sme urobili no mala bola hotova, tilly ten swift predali 5 min. predtym ako som jej pisala, tak som zobrala moon cerveny alebo ruzovy, no ved ti ho donesiem ukazat zajtra mi ma dojst.
Baby tento tyzden by sme uz mohli ist naozaj niekam vecer, mame tu nove baby tak by sme sa malai spoznat, CO VY NA TO????

chruminka
15. jún 2008

ahojte,
erika ja som tiez za ,uz tusim dva tri krat sme sa tu dohadovali o dakom vecernom stretku a nic...tak uz by sme sa mohli dako zorganizovat.... 😀 ,ja mozem vecer hoci kedy....takze baby ako? 😉

janetka
15. jún 2008

ja urcite nemozem ani stvrtok, ani piatok...

beznadejna
15. jún 2008

ahojte nejake to stretko by sme mohli dať,no mne by skor vyhovovalo nejak poobede večer sa musím venovat 😀 alebo by som mala,
však napíšte nejaký den,ale tento celý týžden mám nejaký uponáhlaný doktor,zubár,práca a tak 😒
chruminka a ty v ktorej časti bývaš?

tilly
15. jún 2008

štvrtok ani piatok nemôžem ani ja 😉

janetka, čo robíte? spíte? janetkaman tam niečo robil vonku, som uspávala domča, tak som ho videla

chruminka
15. jún 2008

babulky vsak sa mozeme dohodnut aj ten dalsi tyzden ked to teraz nikomu nevyhovuje.

beznadejna ja tiez byvam nedaleko od vas na cintorinskej priamo pri cintorine 😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre