• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

19. novembra 2016 
erika tak dik moc za kontakt na maserku, bolo super :grinning:
janet ty si rodila na antolskej? vraj tam robi aj manzel idy rapaicovej, len ma asi ine priezvisko ako ona.. ma k nemu doporucili :confused:
19. jún 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezaz: aha a ako sa vola???
19. jún 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved toto, ci nevies, ako sa vola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, tak to neviem,a nis om o tom nepocula, skus sa spytat na fore porod - antolska
19. jún 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj tak to nakoniec vidim na porodnicku v bojniciach :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto je jedina alternativa v BA
19. jún 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to som rada bez ze sa ti pacilo
janet a ten cierny je tiez sukromnik?
a kde ma on ordinaciu lebo ja tu v samku poznam len bothovu a koznu bez aj ta je zlkata chodim tam z malou ale teraz ma nenapadne jej meno
19. jún 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika a das mi na tie doktorky kontakt? by som tam zavolala, ci zoberu muza len tak :unamused:
19. jún 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus pohladat na internete lebo nemam kontakt
:confounded:
19. jún 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly hej janek je v Samku,ale len v utorky, ostatne dni ma zadelene medzi Ruzinovom a sukromnou na Americkom nam.
Inak jeho otec je tu v Samku ako nesukromnik - je tiez dobry ale je tam mrte ludi takze dovi ked mas ist na gyndu tak den tam presedis. K mlademu sa len objednava takze supis.
20. jún 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokos mne je dneska na grcku a este aj maly zle spal - kokos myslim ze mu ide zub ako tak pozeram a hrozne sme spali....

erika co dnes porabas? Este furt mas svokru doma? Ja by som mala skocit do Blavy ale nechce sa mi moc, asi to necham na pondelok, aj ked dnes by som asi aj radsej skocila
20. jún 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika, sak pod so mnou, hodim ta ked chces :wink: idem na 14.00 na kosicku obzerat kociare a pokupit nejake ovocko a zeleninu na mileticku
20. jún 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mi balime ideme na vikend k rodicom a nesieme svokru domov
ideme na prve svate prijimanie krsna dcerka ma, tak zase nebudeme doma , uz ledva cakam kedy budeme mat volny vikend kedy si oddychneme
20. jún 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezi a aké ideš pozerať? stav sa niekedy, ukážem ti ten katalóg z rakúska :wink:
20. jún 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no erika kokos tyzden so svokrou to inak musis vyzerat :grinning: ja mam dost ked tu je dva dni - tyzden by ma zabil..

inak som zabudla v pondelok musime ist s Danym k doktorke tak do BA sa nekona vylet, tak bezi inokedy
21. jún 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly uz sa musime niekedy dohodnut, potrebujem prekonzultovat kociare :grinning:
21. jún 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez, v poho, niekedy sa dohodneme a prekonzultujeme, ešte máš stále čas :wink:
21. jún 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez víkend ste všetky zaneprádzene? :grinning:
22. jún 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, ďakujem za pekný večer :grinning: musíme si to zopaknuť
23. jún 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak zajtra rano okolo 9,00 vsetky mamicky aj nemamicky ste v ocakavani. Pridite si dat kaficko a dietky sa nam pohraju - Mliečno 595, ak niekto nevie kde tak hodim do IP mobil
23. jún 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda, nás sa to netýka, musím do BA
23. jún 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: bolo super, stevo okupal obe deti, tak sa mi to paci :grinning:
23. jún 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: my dobehneme, maciatka traste sa :dizzy_face:
23. jún 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby nechcete niekto maciatko? Mame este jedno k odberu, najlepsie dozajtra aby islo prec, lebo v stredu rano odchadzame do polska, tak sa opytajte susedov ci nechu maca
dik
23. jún 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja uz dnes zarezavam v robote, takze ma zajtra ospravedlnte.. ale nemohla by som tak ci tak, lebo ideme na morfologicky utz na kramare a poobede poradna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska, hodíš mi prosím do IP číslo na Teba, keby som to nevedela nájsť? díííík.

len neviem, či budeme stíhať na 9, Maťo od 8.30 do 9.30 spáva. takže keď sa zobudí, tak prídeme. :wink: teším sa.
23. jún 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arusi, spytaj sa nasej susedy, aj ked ta asi pozenie, ale musite doobeda, poo uz kvoli teplu moc nechodi von, je to ta, co nam venci maxa, ona ma dve macicky, len jej to maca asi vyhodí :grinning:

jaaaj, baby, tak mám program a po nociach sa zaoberám MPV :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, to sú iné chujoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: je to nastastie len par noci, to vydrzis a budes mat dobryyy pocit... uz ked ta ja nahovaram, to je uz co povedat... :wink:
24. jún 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nám krááásne prší, sedíme s domčom na teraske, papáme domáci jahodový nanuk a pozeráme sa ako krásne prší
24. jún 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som uz druhy vecer sama o chvilu mi dojde navsteva aj manzel by mal dojst len neviem kedy vravel na osmu ale nejak nechodi a ani nedviha telefon mam doma workoholika :confounded:
dnes sme sa boli kupkat u gabiky bolo super :sweat_smile:
24. jún 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme to stretko nezvládli. malý mi začal ráno kakať ako najatý. nebola som si istá, či je to zo zubov, s tepla, alebo či včera niečo nechytil v poradni. tak som to nechcela risknúť, aby sme náhodou niekoho nenakazili. ale už je to ok, od 12 už nekakal. ja som sa tiež ráno cítila na houby, cez deň som to však vyspala. tak nabudúce sa už určite ukážeme. :wink:
24. jún 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok