Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
14. júl 2008

kino jasne, že večer...

inak ja som raz starému dala taký darček, bol to voucher na sexuálne služby a hojne ho využíva, keď sa mi nechce 😀
tak som mu to pekne spravila, mala som to asi za 5 min. a doteraz hovorí, že to bol najlepší darček aký kedy dostal 😉

bez, cikať vybehneš 😉

janetka
14. júl 2008

tilly: objasni ten voucher.... 😀

bezaz
14. júl 2008

tilly dobryyy darecek 😀

tilly
14. júl 2008

bola to poukážka na služby, spravila som tomu taký formát, niečo na štýl letenky, normálne trhacie, akože nebolo to nejako náročne urobené, ale fakt som nevedela, čo mu mám dať, tak mi to prišlo ako dobrý nápad 😀

urobila som tam takú šablónu na vypisovanie, že darca, obdarovaný, služba, dátum, miesto a pod...

janetka
14. júl 2008

tilly: no super... vidis...to by bolo dobre urobit aj na teple vecere.... 😀

tilly
14. júl 2008

ha ha, teplé večere, ako to môžeš porovnávať s teplými večermi 🙄 😕 😀

ika00
14. júl 2008

ahojte, dlho sme tu neboli. Babinu sme mali na liečení, tak sme sa museli starať o záhradku. Mali sme riadne fukoty, ale zvládli sme to. Malo to jedno plus - zhodila som 4 kg. 😀

No, s mužikmi to nie je vždy ľahké - držte sa kočky.

Erika, myslím, že sme sa dnes stretli. Pred obedom v meste pred DM. Utekala si z/do prace ... ? 😨 Aj si nám na chvíločku nakukla do kočíka.

tilly, milý nápad stým darčekom. Ja už som dávno bez inšpirácie. Manžel má síce množstvo koníčkov, ale netrúfnem si kupovať sama. 😒

Janetka, blahoželáme k zúbku. My už máme dva od mája. Včera ma pri kojení riadne kusla, všetky hviezdičky som videla.

janetka
15. júl 2008

tilly: to su dve veci na ktore si muzi narokuju, nie? 😀

erika1983
15. júl 2008

ika to si ty bola pri matke a evke???
ked ano tak to sme sa naozaj stretli

tilly to je naozaj dobra vec, dobry napad ale ja uz len na buduci rok 😀

kedy dame drink 😀 mam tu svokru tak mam babysitter 😉

bezaz
15. júl 2008

bre ranko 🙂
najhorsie na takomto darceku je, ze clovek potom musi plnit tie sluzby, ktore daroval 😀
veru drink by nebol zly, upeciem aj chlebik, ked budete posluchat 😉

angua27
15. júl 2008

ahojte babuľky,

tilly, janetka dobrý nápad aj jeden aj druhý. 😀

babuľky, riadne mi chýbate.

my sa zatiaľ stále nejak normalizujeme s Maťom. mám pocit, že odkedy sme tu, tak do Maťa vošlo 200 čertov. celý deň za ním lietam a odťahujem ho od vecí, ktoré mu do ruky nepatria. 90% vecí už mám položených tak vysoko, že sama na ne ledva dočiahnem. 😠 ale inak, sme ok. trošku nádcha, ale už sa to normalizuje.
s drahým je to zatiaľ skôr polooblačno, ale snažíme sa obaja, aspoň mám taký dojem. 😉

smatulka
15. júl 2008

ahojte babulky,
chcem sa opytat, ci neviete o nejakom plavani pre babatka v samorine, do BA sa mi velmi nechce a Dunajska Streda je zase daleko, tak dajte nejake typy ak mate, prosim....

janekta, tak nakoniec ste na tu dovcu nesli, vsak? ci idete v inom termine?

aruska1
15. júl 2008

smatulka, v samorine nie je plavanie, najskor v Senci alebo v DS.

bezaz
15. júl 2008

ozi uz ste niekto boli vyskusat ten thermal park v DS?
vraj je super

smatulka
15. júl 2008

dakujem aruska, ja som totiz pocula, ze tam kedysi nieco bolo, ale neviem, co je na tom pravdy, no skoda, tak budeme musiet chodit niekam dalej, ale urcite chcem s malym plavat co najskor, takze musim nieco pozhanat

angua27
15. júl 2008

bez, my sme s dedkom boli cca. pred 2 týždňami v tom thermalparku v DS. je to tam super. veľké, 7-9 bazénov, niektoré s termálnou vodou, niektoré s normálnou. kopec občerstvení, nikde nestojíš šoru, kopec stromov, kde sa môžeš schovať do tiena. a také pekné tiché zákutia a bolo tam aj kopec tehuliek. 😉 len vstupné je dospelý na celý deň 160, na pol dňa 80 a ešte na večer myslím 60. 😉

tilly
15. júl 2008

smatulka, senec... a to nie janetka ale ja som mala ísť, ale nestíhame a nechcelo sa nám... 😀

ozaj, bez, ty si si tiež musela dať prerušenie? ako sa dáva tá žiadosť? neprešvihla som už termín??? 😲

bezaz
15. júl 2008

kika tak to je este odbre v vstupne, ved v senci je to myslim 2x tolko..
tilly ja som si uz dala prerusenie.. len napises jednou vedtou, ze ziadas o prerusenie, nemusis ani dovod pisat

smatulka
15. júl 2008

tilly myslis, ze ako mame ist plavat do senca? a to myslis do aquaparku, ci tam maju nejake specialne plavanie pre babatka?

janetka
15. júl 2008

tilly: nie, my sme mali ist do tych ciech na plavanie s detmi, ako bola smatulka, to ona mysli

smatulka: nesli sme nakoniec, lebo muzovi nevyhovoval termin kvoli praci a potom uz nemali volne cez leto..ako tam bolo? odporucas na buduci rok?

smatulka
15. júl 2008

janetka, skoda, ze vam to nevyslo, jednoznacne odporucam, bolo tam vyborne, vsak kukni album 🙂 my sme si to prefektne uzili, maly plaval a potapal sa, plavali sme 2x denne, doobeda a poobede, vzdy po plavani sme masirovali babatka, poobede este bola po plavani sauna a potom az masaze, okrem toho tam bola obrovska herna pre deti, mali tam vytvarku, kazdy vecer o 19.00 zpievanky, kde spievali a tancovali spolu s rodicmi, mohli sme si vyskusat rozne veci, babyvaky, hacku, jeden vecer sa tam predavalo oblecenie, bola tam pozicovna knih, mohli sme si nakupit plavky a kosmetiku pre deti...plna penzia, aj detsku postielku pre miska sme mali, takze super, super, o rok sa chystame znova, len este nevieme ci na to iste miesto, alebo inam 🙂

janne6969
15. júl 2008

Jejda ale sa to tu rozbehlo. Normalne nestiham ani citat. Idem uz domenko.

tilly
15. júl 2008

smatulka, v senci robia plávanie s bábätkami 😉

janne6969
16. júl 2008

Staaaavame Samorin. Tak dlho vyspavat? Ked ja uz makam v praci?

aruska1
16. júl 2008

ahojte, baby,
tak janetka aky bol romanticky vecer v pondelok???

my sme boli vcera na batoricke a skoro som odpadla - no Jakubisko sa nezaprel - PERFEKTNE to bolo - taky moj styl - uplne som odchadzala z kina s takym nadsenim. No bomba... takze odporucam

zirafiak
16. júl 2008

Ahojte Samorincanky, mozem sa pridat? Tiez som zo Samorina - pristahovalec, kedze na byt v BA sme nemali 😒 no a kedze sme sa s manzelom rozhodli, ze uz by sme prijali aj nejakeho maleho cloviecika medzi nas, tak snad sa tu nejako medzi Vas zmestim 🙂

bezaz
16. júl 2008

gabika aj my sme boli vcera na batorycke 😉 jediny problem, ze trva 140minut.. skoro som sa pocikala 😅
jej nova samorincanka.. a kde byvate?

janetka
16. júl 2008

aruska: romanticky ako romanticky 😉 urcite nebol taky romanticky ako ste mali vy... 😉
inak som vcera vecer zas kubkovi objavila afty v ustach, uz to raz mal ako rocny a teraz znova.. furt mi vravel, ze ho bolia zuby, tak som pozerala, sak ziadny kaz, nic a az vecer som ho poriadne prehliadla.. nema to nejake brutalne, len take biele body obcas a aj na jazyku..

zirafiak: ahoj, jasne, pracujes predpokladam v BA a napis co to o sebe

janetka
16. júl 2008

baby, nemate niektora dvd spadla z oblakov?

zirafiak
16. júl 2008

Dakujem za prijatie...Bezaz, Teba si pamatam z moja svadba.sk, pretoze sa mi pacili pohariky, co si ponukala, ale nakoniec som si zadovazila ine...Moj manzel je z Handlovej, ja som z Rimavskej, brali sme sa minuly september, v Samorine byvame presne rok - ale dost malo to tam pozname, pretoze rano utekame do roboty, vecer sa vratime a cez vikendy ked sme doma tak oddychujeme a moc po meste nelozime (snad sa to zmeni). Byvame na tej ulici za Billou (Kasarenska) v stvorbytovke so zahradkou, a ako pripravu na babo mame psika, takeho maleho hyperaktivneho certika. Ja pracujem v Ba v personalnej spolocnosti a mazel na zivnost, je lektor bezpecnosti prace a tak podobne.
My sme tiez boli na Bathorycke, mne sa to celkom pacilo ako dobra alternativa historickych faktov a Jakubiskove filmy mam celkom rada a historiu obvzlast, takze som si to vychutnala, i ked manzela uz skoro neobsedel, mne to tak dlhe ani neprislo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre