Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
16. júl 2008

Ahoj nova Samorincanka.
Tak vitaj. Kedy bude to kino?

bezaz
16. júl 2008

zira jasneeee, ved sa mi aj zdalo, ze ta odniekial poznam 😉
no peto ten od zaciatku v kuse frflal, este ze si kupil pukance a aspon na chvilku zatvoril chlebaren 😠

janne6969
16. júl 2008

Bez Robo by sa spraval presne tak isto. Ako keby som ho pocula. 😠

bezaz
16. júl 2008

jani sak ja to chapem, ked to robi doma, ale v kine by si to mohol odpustit a neiritovat okolity lud 😒

tilly
16. júl 2008

ahoj zirafiak, na kasárenskú som dávala malého k opatrovateľke, tak viem, kde to je 😀

bezaz
16. júl 2008

tilly my sme tam boli obzerat byt.. 😉
ozi, uz sa ti ozvala ta kamoska? bude z toho nieco?

tilly
16. júl 2008

neozvala ☹
idem písať to odvolanie 😝 mám tam aj dať štúdium a ročník, alebo len, že to chcem do januára?

bezaz
16. júl 2008

tilly mas to v IP

tilly
16. júl 2008

ďakujem 😉

aruska1
16. júl 2008

zirafiak vitaj, tesime sa ze sa nase rady rozrastaju 🙂

tilly preco prerusujes rocnik?? CHces promovat so mnou??? 😀 😀 😀 😀

aruska1
16. júl 2008

dnes som hrablickovala zem na takom kusku a tak ma bolia ruky jak des.. 😎

tilly
16. júl 2008

arus, ráno som ťa videla na pumpe v rovinke?
prerušujem, štátnice musím urobiť do dvoch rokov, čiže je dosť možné, že budeme spolu na promkach 😀

erika1983
17. júl 2008

ahojte babule
vitaj zirafiak
som rada ze sa nam to tu rozrasta ,
no na Bathoricku sa aj ja chystam len neviem ci sa tam dostanem 😖

bezaz
17. júl 2008

erika ved dones frederiku, nech si peto zacvici 😀
babule nahodou nepoznate nejakeho odbornika, co sa venuje stavbam a vysusaniu vlhkych stavieb? som uplne zufala z tej nasej steny, zateplenie v nedohladne 😒

janetka
17. júl 2008

aruska: to sa nezda, co? ja som minule chcela prekvapit muza, ze "opravim chodnik" lebo sa tie kocky asi dva rady prepadli pred domom, ako tak prsalo, ale to uz dost davno, nie teraz, len nikto to stale neopravil, tak si vravim, sak vyberiem dva rady, podsypem strkom a je to... kokos, 30 minut som vyberala jednu kocku a dalsie zas nesli..tak som sa na to vykaslala... 😉

tilly
17. júl 2008

jaaaj, kočky, v stredu letíííííme 😀

beznadejna
17. júl 2008

ahojte babule tak to mame zas ale počasie
tilly a kamže to letite? 😀
my až v septembri letime ked už budú mať všetci dovolenky za sebou a my len pojdeme 😀

žirafiak ja som natom podobne nikoho tu skoro nepoznám pristahovali sme sa v decembri
a cele dni robim a ked mám volno som rada že dam byt do poriadku sem tam do mesta vybehnem teda skor len na poštu....

baby naozaj bola tá batoryčka taká dobra? 😵

ika00
17. júl 2008

zirafiak, tak nech sa ti tu paci ... aj na konovi, aj v Samorine 🙂

Eriak, tak som to bola ja s matkou a Evkou .. 😀

chruminka
18. júl 2008

ahojte ako pozeram nejako to tu oziva 🙂 ,to je super.....budeme ako klan pristahovanych mamiciek a buducich mamiciek 😀
batoricku by som si aj ja mrkla tiez mam rada take veci....ale neviem ci sa do kina dostaneme 😒 ,alebo pockame kym to bude na DVD
krasny den prajem

bezaz
18. júl 2008

chrum bude to urcite minimalne v telke, je to rozdelene do 3casti, takze predpokladam taku 3dielnu tv seriu 😉
beznadejna no mne sa to celkom pacilo, moj muz prevracal oci cely film.. tak si vyber 😅

aruska1
18. júl 2008

bre ranko, dnes mame pekny den - vecer idem von s bejvalkami kolegynami tak sa tesim 😀 muz bude varovat.

Dnes asi sadime travu na takom kusku ak to slnko vysusi povrch zeme, ak nie tak zajtra - sa tesim - uz aby sa zelenala 😀 😀 😀

zirafiak
18. júl 2008

Ahojte baby, chcela by som sa Vas opytat na MUDr. Janeka, hladom si totiz doktora a na nete som narazila na jeho stranku - vyzera to super, len sa obavam, ze to patricne bude zohladnene aj financne...Neviete nahodou, ci ma normalne zmluvy s poistovnami alebo ci si vsetko hradi pacient sam? Dakujem

janetka
18. júl 2008

zirafiak: dr. Janek je starsi a mladsi, ten mladsi zamestnava starsieho a dr. Cierneho, ja som chodila k dr.c iernemu cele tehotenstvo a bol super, neplatila som nikdy nic, len za vstup 300, je to sukromna ambulancia a maju zmluvy s poistovnami. Dokonca maju aj monitor na koniec tehotenstva, kde kontroluju babatko, a samozrejme ma kazdy v ordinacii UZV ten podrobnejsi. takze som nikde nemusela chodit mimo...

janetka
18. júl 2008

dr. cierny tam prisiel z antolskej nemocnice

zirafiak
18. júl 2008

Janetka, dakujem Ti velmi pekne, tak sa tam asi teda objednam na prehliadku, aspon to nebudem mat daleko 😀
Co chystate na vikend?

janetka
18. júl 2008

zirafiak: konecne budeme cez vikend doma, tak sa tesim, musim dat dokopy zahradu, lebo ako nam robili to zavlazovanie, tak je rozryta, tak musime dosadit travicku a pokosit, a budeme asi grilovat s tillyovcami

zirafiak
18. júl 2008

Jeej, tak prajem prijemny vikend pracovno-oddychovy, hlavne nech Vam vyjde super pocasie na to vsetko!!!

tilly
18. júl 2008

janetka takže tá sobota platí? tak poo keď sa haranti vyspia? som kúpila šamorínske klobásky a bravčové, kuracieho mám asi tri rezne 😝 ale chcela by som ešte kúpiť taký ten naložený encián na gril

jejda, čierny, kurnik, už minulý týždeň som tam mala ísť 😲 tak ďalšie dva tam ani nepôjdem... tak zas až po mrche 😝

jáj a letíme na krétu

janne6969
18. júl 2008

Tilly tak kreta? Predsa nie Chorvatsko?
Ja sa zajtra chystam do Tvrdosina, tak ma hadam neporazi po ceste, lebo je to priserne daleko.

tilly
18. júl 2008

fuuu, tak to je teda fakt diaľka,

ja neznášam cestovanie, ale lietadlom to snáď prežijem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre