Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
5. aug 2008

Erika to mi je luto. Len ak sa mam priznat, nezachytila som nic take. Ale ani som nemohla, ked uz o osmej spim. A predtym sa len tak motkam v kuchyni 😅

majusa
5. aug 2008

ďakujem za radu. Bola som nad tým papierníctvom a bola tam veľmi milá pani. Zajtra si mám ísť pre šaty. 🙂

janetka
5. aug 2008

erika: hej, pocula som, dokonca zastretlili aj toho muza, co ich nahlasil.... hrozne...

bezaz
5. aug 2008

erika to je smutne 😒
majusa tak daj vediet, ako dopadla oprava

janetka
5. aug 2008

kto ide na prechadzku terazky????

tilly
5. aug 2008

janetka my 😀

janetka
5. aug 2008

tilly: si vtipna 😀

aruska1
5. aug 2008

neskoro dnes sme zaspali o pol siedmej janetka 😀

zajtra mam doobeda robotu, poobede mi ma prist kamoska z Luznej a vecer dve spoluziacky z vysky 😀 😀 😀 tak mam celodenny program... joj sa tesim uz na buduci piatok - ide sa vyberat dovolenka 😵 😵

inak dnes sme mali prisernu noc, maly sa o 22:00 zobudil a bol hore do 2:00 potom zaspal a zobudil sa o 4:30 bol hore do 5:15 a od 6:00 bol hore, cez den dnes spal len od 10:30 do 11:30 a cele poobede ani bohovi zaspat tak dufam ze dnes prespi celu noc 😖

aruska1
5. aug 2008

a vo stvrtok doobedu vas ocakavame - janetka a aj vsetky ostatne co maju cas a chut na dobre kaficko 😀
janetka kludne od 9:00 vas cakame 🙂

janetka
6. aug 2008

aruska: ok, dobehneme skorej na tu deviatu, lebo uz viem, ze dany chodi o desiatej spinkavat...

bezaz
6. aug 2008

hojte, tak sa idem rozlucit, vratime sa v nedelu poobede, tak napisem ako bolo 😉

janetka
6. aug 2008

ok, tak si to uzite.... 😉 seci traja 😉

erika1983
6. aug 2008

ahojte no tak teraz nas zaplavuju zle veci moj muzik vcera dostal vypoved ☹
no sipe sa to na neho
neviete nejaku dobru pracu pre neho 😒
bez veru uzite si to
gabi kedy sa stretneme????
a ako bolo u lubi

janne6969
6. aug 2008

Erika este raz dakujem.
To mi je luto, ze ma vypoved. Dnes rano to mal aj moj muz namale, Ale vypoved chcel dat on. Uz ju mal aj napisanu, len mi volal, ze sa so sefom napokon dohodli 😒 Som zvedava na ako dlho.

tilly
6. aug 2008

janetka, ja som taký vtipálek, aj keď dnes mi do smiech nie je 😝
fuj, zas to školenie

aruska1
6. aug 2008

erika no nezavidim, a odkedy ma vypoved???
Moj muz to ma tiez nahnute, je "TRNOM V OKU" novemu sefovi - uz mu teraz zatrhol stvrtrocne premie tak som zvedava dokedy budeme prezivat

erika neviem zajtra lebo kamoska dnes volala ze pride az zajtra ale mozete prist s Frederikou tiez, budu sa kupkat v bazeniku a potom ta mozem hodit autom domov ked bude Frederika umrncana

janetka
6. aug 2008

tilly: a preco ti dnes neni do smiechu??
erika: fakt?? takto sup sup? ziadne vypovedne lehoty? ved si stale vravela aky je workoholik, vidis, mozno bol nervozny z prace a prenasalo sa to aj domov... neboj, ak je sikovny, tak myslim ze v BA by nemal mat problem s pracou

tilly
6. aug 2008

erika, výpoveď??? 😲

janne6969
7. aug 2008

Dobre ranko.
Veru v BA je veeeela moznosti zamestnant sa. Len si treba vybrat to spravne.

erika1983
7. aug 2008

ale buduci tyzden ju tu budem mat celyahojte
no vlastne nedostal vypoved ale sa dohodli a ano len tak sup sup, vies prislo nove vedenie z CIECH a ty si tam nasadzuju svojich ludi, uz sme to cakali lebo minuli tyzden vydrbali jeho sefa a teraz bol na rade on.
tilly no a som zase na skoleni a este aj zajtra budem buduci tyzden mam jeden den, dalsi tyzden mam dva dni a viem ze uz aj v septembri sa nieco chysta
gabika dnes to nejak nestiham, lebo dnes budeme dlhsie aby sme zajtra skoncili okolo 12 a potom ideme na vikend k nasim uz sa tak tesim poriadne mi chyba mamina uz som ju nevidela vyse mesiaca ☹
ale buduci tyzden tu bude takze super strasne sa tesim budem papt same dobrotky 😝
a vcera sme boli na tej rozlucke no nieco hrozne chuda robova manzelka ta sa musi ukryvat pred novinarmi no to bolo nieco hrozne jak bezali za nimi ked odchadzali z krematoria, no to treba zazit,
no ale som sa rozpisala uz dost
😀 😀 😀

erika1983
7. aug 2008

nejak som sa preklikla ten zaciatok sa zacina
ahojte
😀 😀 😀

janetka
8. aug 2008

aruska: tak zahada vyriesena, pana poldu sme nasli po odtiahnuti postele, madraca 😉

erika: no jasne, vsade len sami cech cech cech ...vsade su

janetka
8. aug 2008

my ideme dnes k nasim a v sobotu sa svadbovat, ale od vcera drzim tu 90dnovu dietu, tak neviem neviem, ako to prezijem bez alkoholu 😀 a kolacov

tilly
8. aug 2008

janetka, dnes sú tam do druhej, ale nechce sa mi tam dnes ísť 😝

aruska1
8. aug 2008

ahojte

erika mas vyhodu, Janci bude na materskej a ty budes zarabat - aspon si uzije aj on 😀 😀 😀

tilly
8. aug 2008

halooo, kočky, to čo je, že nás musím hladať na druhej strane?

bezi, kedy ti prišlo to prerušenie? mne ešte nič neprišlo, kurnik

aruska1
8. aug 2008

tilly kedy mas statnice??

a bez z akej katedry si mam zvolit diplomovku??? poradte mi , lebo nemam sajnu o com budem pisat 🙄 🙄 🙄

aruska1
9. aug 2008

no vsetky samorincanky odcestovana = mrtvo na MK 😀

tilly
9. aug 2008

arus, len nie správko ako ja 😀 😝

štátnice musím urobiť do 30.6.2010

ozaj, vraj machajová je nejako ťažko chorá, či čo, že už nenastúpi do školy... 😲

inak, je to mliečno tu nejaké vymreté, všetci sú fuč...

bezaz
10. aug 2008

hojte, tak uz som spat z pahy a som hadam viac unavena, ako pred tym, este ze zajtra znova do roboty ze 😝
erika tak to je peklo, ale ako pisu baby, ked je muz sikovny, v BA si robotu najde
miska co ti ja viem? skoro o mesiac 😅
aruska ja som bakalarku mala na spravku a bola to pohoda, teraz diplomovku na obchode, tiez pohoda... hlavne si vyber nieco, o com vies, ze budem mat co pisat..
ozi viete baby, ze zomrela machajova? v piatok mala pohreb

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre