Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
11. aug 2008

faaakt, fiiiha, ja som ju mala ako školiteľku pri diplomovke... chudiatko, čo mala? asi raka, nie?

ako bolo v prahe? ja milujem prahu

bezaz
11. aug 2008

miska hej, takeho rychleho, za par mesiacov ju to polozilo 😖
v prahe bolo super, az na to teplo a milion turistov 🙂

tilly
11. aug 2008

hmmm, chudiatko 😒

a ako si to teplo zvládala? praha je asi najlepšia na jar a jeseň... my sme boli raz na veľkú noc a snežilo, no otras...

angua27
11. aug 2008

Praha je fakt super. my sme tam tiež boli na Veľkú noc pred 3 rokmi a nebolo moc teplo, ale zato fantasticky. len sme nezohnali dobrý, lacný hotel, takže sme išli iba na jeden deň, ale stačilo. niekedy si to zopakujeme už s Maťkom.

aruska1
11. aug 2008

ahojte, tak nam sa robia schody na terase, este jeden den a budu hotove 😀
dnes tu bola Lubi s Oscarom, tak sa Dany pohral-

inak sme uz zacali spat 1x cez den ale po tyzdni som to vzdala a davam Danyho zasa 2x spat, lebo ked spal len 1x tak sa mi budil o 4tej rano ze je vyspaty 😢 😖 😖 😖

tarajko
11. aug 2008

Ahojte samorincanky,
viete mi poradit dobru pediatricku v Samorine, rada uvitam vase skusenosti.
dakujem

bezaz
12. aug 2008

tilly ale celkom dobre, ked bolo najteplejsie, isli sme do botanickej zahrady, lahli na lavicku pod strom a bolo nam dobre 😀
kika peto ma v prahe spoluziacku, co nam vybavila ubytko zadara, tak sa nam to turistikuje ze 😉
nooo pediater, aj ja si prosim doporucenia, sak neviem, kde to nase ditko prihlasim

erika1983
12. aug 2008

Ahojte babenky
no vidim aruska ze na mna ste zabudli ☹
ale ked mas chut tak podla vsetkeho zajtra budem poobede doma a mozme dat stretko, co ty na to???
My mame nejaku horucku tak neviem ci nam nejdu nahodou zubky
mam tu maminku tak papam same dobrotky

beznadejna
12. aug 2008

ahojte
no konečne som sa aj sem dostala a konečne mam aj tri dni volna 😀
jak hladam tak hladám ale tie základy madarčiny neviem nikde zohnat 😒
všade mi ponukaju konverzáciu alebo madarčinu na cesty 😠
už neviem kde mam hladať

neviete niekto dakujem

angua27
12. aug 2008

ahojte babuľky,

chcem vám len napísať, že od víkendu sa na asi veľmi dlhú dobu stávajú zo mňa a Maťka Šamorínčania. asi všetky pochopíte, že sme to s priateľom tým pádom nezvládli.
teším sa na stretnutie s vami.

janetka
12. aug 2008

angua: to je mi luto, ale sama najlepsie vies, co je pre nas lepsie...tak drzim palce, aby si bola silna

k tym detskym pediatrom my chodime k dr. adamcovej, je velmi mila, ako odbornicka neviem, nakolko nam doteraz nic extra nebolo...a ak sa da doma nieco vyliecit, tak tam ani nejdem .. neznasam doktorov a cakanie brrr

tilly
12. aug 2008

angua 😢

beznadejna
12. aug 2008

angua
s úprímneho srdca ťa obdivujem
určite si velmi silná žena ked toto dokážeš a ešte aj s dietatom
to sa mi na ženách páči no neviem či je by som taká vedela byť
asi nie ato ma na sebe hneva 😠

bezaz
12. aug 2008

kika tak to je miluto, ze ste to nepredychali 😒 ale tesime sa na stretko 😉
jarka a ta adamcova myslis, ze nas v pohode zoberie?

janetka
12. aug 2008

bezaz: myslim, ze urcite ano....

bezaz
12. aug 2008

ozi baby tak to vychadza, ze o mesiac uz som doma na MD 😀

tilly
12. aug 2008

no bez, tak to ti bude dobreeeee a štátnice čo? kedy? v septembri:?

bezaz
12. aug 2008

miska az v oktobri, takze budem mat cas sa naucit aspon na jednu 😅

angua27
12. aug 2008

babuľky dík. teším sa na vás a bez super, že už ideš pomaly na MD.
dnešný rozhovor o rozchode sme zvládli dobre. dohodli sme kopec vecí bez hádok. dohodli sme sa, že nebudeme niektoré veci rozpytvávať. najhoršie asi bude riešenie bytu. ex-priateľ ma nechce nechať bez strechy nad hlavou, ale keďže byt mu darovali jeho rodičia (a my sme darovali im náš menší), tak mu zatiaľ pohrozili, že ak ho predá, tak oni stiahnu darovanie, čo je bohužiaľ možné. tak ich bude musieť presvedčiť, aby si to rozmysleli, lebo každá iná možnosť pre nás vychádza, že budeme každý z nás žiť so svojimi rodičmi a mať holú r.ť. a to nechceme.
dohodli sme sa, že by sme chceli zostať priatelia a asi spolu aj vychovávať syna. dúfam, že nám to vydrží.

bezaz
12. aug 2008

jarkaaa nasla som pekne detske izby kuk http://www.truva.sk/index.html
kika ak niekomu nieco darujes a nepodpises s nim darovaciu zmluvu, kde by si uviedla podmienky uzivania daru, nie je mozne darovanu vec spat vziat 😨

annus
13. aug 2008

Dobré ránko mamičky a tehulky. Iba včera som sa zaregistrovala, čakáme prvé babo na oktober, robím tu v Šam.
Rada by som sa zoznámila s babamy ktoré už majú alebo tiež čakaju babo. Eriku 1983 už poznám (spolu robíme 😀 ). pekný deň a príjemnú robotu (kto ešte robí), ja už len mesiac a potom MD, už sa na to teším 😀

bezaz
13. aug 2008

annus ahojcek, aj my cakame prve ditko, zaciatkom novembra 😉
a kde byvas?

annus
13. aug 2008

Ajoj bezaz, bývam v Hornom Bare, ty tu v Šam? 1. babo čakáš? Ja sa trochu bojím, mám už len 2 mesiace 😅 .
Kďe ideš rodiť? Ja asi do Ga. Už vieš pohlavie? budem mať dcérku 😀 min týždeň som bola u lekára a videli sme jej nunnus, hlavičku má už pekne dolu, takže neviem, či to vydržím do konca, max do zač. oktobra.

erika1983
13. aug 2008

Ahojte
angua to mi je strasne luto ale mozno to bude takto lepsie
vitaj anna ako v robote ?????? 😀 😀 😀
Baby kedy dame fernet???
Uz sme davno neboli a mali by sme privitat aj kiku a aj annu, no ne
Tilly dufam ze si za 😀 😀 😀 Partacka moja 😅

bezaz
13. aug 2008

annu jojo byvam v samorine.. termin mame 11.11. 😉 rodit asi v Bojniciach a pohlavie nechcem vediet
erika to vies, ja fernet nieee, ale dzusik si s vam dam 🙂

aruska1
13. aug 2008

ahojte,

my mame horucky 39,8 a hnacky- idu nam horne troky - obe naraz 🙄 🙄

angua je mi to luto - ale aspon budeme davat stretka s janetkou aj s tebou 😀

erika stretko teraz nehrozi ked mame horucky, len dufam ze to prejde lebo chcem ist na dofcuuuu ☹ ☹ ☹

vsetky nove tvare vitame

inak erika ako Janci?? bude na MD a ty budes zarabat?? 😀 😀 😀

apozdravuje Lubi s Oscarom boli u nas aj my u nich no parada sa vytiahol ako sliiiz z koncentraku 😀 😀 😀

aruska1
13. aug 2008

a inak aj my chodime k Adamcovej, zoberie vase babatka v pohode, ale mali by ste niekolko dni pred porodom tam aspon zavolat ze ci vas zobere 🙂

erika1983
13. aug 2008

ahoj gabi
no mi sme na tom podobne a tiez nam idu asi zubky ale nedovoli si slecna pozriet do ust tak to neviem na sto %
no dufam ze do vikendu bude vsetko ok lebo tiez chceme ist do sturova
a janci si samozrejme hlada pracu a uz aj chodi po pohovoroch, nemozebyt doma na MD lebo to by sme asi financne nezvladli 😒
A co uz je vysoky oskar alebo cooo???

annus
13. aug 2008

Ahoj Erika...no čo, nuda na školení, alebo dá sa? U nás v pohode, dúfam to takto aj ostane. Už od deviatoj myslím len na obed 😀
bezaz, ja som mala prvý termín 30.10,teraz to už vyzerá 20.10., ale hlavu na to, že skorej porodím, nijak to cítim (alebo dúfam) Tento výkend asi pôjdeme si popozerať do GA, nechcem vtedy hladať nemocnicu, keď už budem mať kontrakcie 😵 .
Ja by som si dala tiež len džusik, ale bola by som rada, keby sme išli 🤐 .

tilly
13. aug 2008

erika, no ja si fernet dlllho nedám, teda ak je všetko OK 😉 ale ten džúsik si dám 😉

annus, prečo práve GA? nemáš DS lepšiu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre