Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

annus
13. aug 2008

ahoj tilly
DS by som mala bližšie, lenže môj lekár namá zmluvu s DS ☹
najprv bolo, že idem do šali, ale to už že vraj zatvorili, alebo ja neviem, takže asi mi ostane GA...

bezaz
13. aug 2008

annu inak galanta nema moc dobre referencie 😅 skor by som bola tiez za tu DS
tilly bez alkoholu? haaa nieco mi uslo? 😲

tilly
13. aug 2008

bezi, ušlo 😀 ale ešte nič konkrétne, lebo ešte nebije srdiečko 😉

aruska1
13. aug 2008

tilly vy ste to s Danom zobrali vazne, ta dovolenka vam vazne prospela 😀

angua27
13. aug 2008

tilly, gratulácia. ja viem, že si sa na tehu moc netešila, ale predsa len, netešíš sa aspoň trošku? ja by som rada bola znova tehu. to bolo super obdobie. to je skvelá novinka, normálne si mi maximálne vylepšila náladu. 😀

bezaz
14. aug 2008

no miska 😲 ty brdo, dovolenka bola dobra tym padom ze 😀 😀 😀 a tiez sa tesim, bude mat niekto mladsie ditko ako ja 😵

annus
14. aug 2008

Ahojte baby...bezaz, ahoj,
aj ja som počula všeliaké názory o GA, ale kamoška tam nedávno rodila a hovorila že tam bolo v pohodičke.
No zatiaľ neviem, v nedeli pôjdeme tam popozerať 😉 dúfam, že nás pustia 🤐

bezaz
14. aug 2008

annu chod pozriet aj tu DS, ja som na nu citala dobre referencie, tiez som zvazovala, lebo v BA rodit nechcem v kazdom pripade

annus
14. aug 2008

bezaz, aj ja som počula, že v DS je teraz super výbava, no ale problém je v tom, že ten môj doki nemá zmluvu s DS a ja chcem rodiť len u neho, takže 😨
Však ešte dva mesiace, alebo už len 😝

erika1983
14. aug 2008

No caute baby
no tak mi mame hnisavu anginu vcera sme boli u dokiny v noci sme toho vela nanaspali mam oci jak angolak 😅
no co nejak sa nevyjadrujete ohladne stretka, no co kedy dame????
tilly ty sa nezdas 😀

angua27
14. aug 2008

babuľky, nedohodnete to stretko na budúci týždeň? to by som sa pridala už aj ja. čo vy na to?

erika, rýchle vyzdravenie prajem. 😉
ja mám tiež dnes doma maróda. včera dostal malý poslednú hexavakcínu a prvýkrát má po očkovaní reakciu. teplota nad 38, je trošku umrnčaný a viac sa mojká a oddychuje, menej papá, ale práve teraz sa sám hrá. asi už zabral sirup Nurofenový. dúfam, že to nebude mať dlho.

tilly
14. aug 2008

na dovolenke sme už boli asi 4, ale aj tak sa bojím, nemám žiadne také príznaky ako minule... neviem, zatiaľ sa moc neteším, aj keď som si už na to, že budem mať bábo zvykla, ale tešiť sa začnem, až keď mi povedia, že je všetko OK

annus
14. aug 2008

baby, ja by som tiež išla na stretko, no mne je jedno kedz, len aby to nevyšlo na výkend, a hlavne nie buduci týždeň...idú nám rozburať kupeľňu 😖 už sa na to dopredu teším...budeme mať doma poriadny bordel 🙄

Chuderka Erika vyzerá dneska naozaj unavená, ale dúfam, že malá sa čoskoro uzdraví
cmuk každej, teraz pár hodín nebudem

tilly
14. aug 2008

annus, ty si erikina kolegynka?

beznadejna
14. aug 2008

bezaz a preco nechces v ziadnom pripade rodit v ba
ved ruzinov neni zly teda co viem z ropravania

tilly no teda 😀 ale tesime sa vsetci 🙂

beznadejna
14. aug 2008

annus
a kde v samorine robite ved tu sa neda ani poriadne zarobit ci sa mylim 🙂

erika1983
14. aug 2008

tilly ano sme kolegyne
beznadejna robime v sam v unicredite a je tu zatial dobre
janne bola si na nechtoch???

aruska1
15. aug 2008

ahojte prave browsujem na nete a hladam dofcu tak snad nieco najdem 😀 chcela by som uz v nedelu letiet

tilly
15. aug 2008

uff, to bola teda hodinka na olympiáde, dve zlaté, fuuu, náš komentátor skoro skolaboval 😀

arusi, a kam by ste chceli ísť? skús invia.sk

erika1983
15. aug 2008

caute nejak to tu vymrieva, kde ste?
No co poviete na buducu stredu to je 20.08.2008 okolo 20:00 dame ten dzus 😖 alebo nie 😀

angua27
15. aug 2008

erička, ja balím a plačem pri tom. tak sa mi moc nechce písmenkovať. ☹

a streda my vyhovuje, aj čas. takže predbežne sa hlásim, že prídem. 😎

erika1983
15. aug 2008

ale kika mysli na to ze bude vsetko v poriadku a mysli len na pozitivne veci ver tou to pomaha
ved ked budes v sam tak dobehni ku mne do robotky a pokecame

annus
15. aug 2008

caute babenky,mne ta streda zatial vyhovuje, už som na vás zvedavá...
angua neplač,všetko bude v poriadku...držím ti palce,

No hovorila som s dokim, už je definitívne, že idem rodiť do Ga, takže v nedelu si pôjdem popzerať do Nemocnice.

bezaz
15. aug 2008

hojte, tak tu prave zacala dost brutal burka, sice moc neprsi, ale trieska hadam 200m odtialto 😲
kika neber to tak, fakt ste spravili maximum, o maleho sa zaujima aj dalej, tak to snad nebude az take zle.. a uvidis casom 😔
ta streda mi tiez zatial vyhovuje, pisem do diara 😉

tilly
15. aug 2008

kika ☹ 😢
možno ste mohli skúsiť spoločnú dovolenku, len vy traja bez nikoho, bez starostí, bez pracovných záležitostí a tak, nám teda toto dosť pomohlo, muž sa na tej dovolenke úplne zmenil, aj keď sa to už vracia do pôvodných koľají, aspoň viem, že to nie je také strašné s nami...

tu akurát začína búrka, zatiaľ nič strašné, len trošku hrmí a trošinku prší

streda zatim OK

angua27
15. aug 2008

tilly, u nás to išlo dole kopcom už niekoľko rokov, myslím, že dovolenka by to nevyriešila. možno oddialila nevyhnutné, ale nevyriešila.
a dík za podporu vám všetkým.

tilly
16. aug 2008

hmm, škoda...

janetka
16. aug 2008

tilly: co porabate? boli ste v AT? My sme tiez dnes behali, avion, ikea...ale v ikei katastrofa milion ludi...

janetka
16. aug 2008

tilly, bez: zuzka ma uz dceru ninku, vcera sa jej narodila cisarskym rezom, vraj sa to skomplikovalo trocha, omotanie pupoc snurou + skalena plodova voda, tak preto cisarsky.. 3150 gr.
aruska: to pisem o tej zuzke, co som raz bola s tou Luckou u vas na dvore, tak jej mamina

tilly
16. aug 2008

ale sme mali krásny ohňostroj, že? kurnik za tie prachy mohli vylepšiť naše škôlky 😀
ozaj, janetka, asi sme si u vás zabudli bundu... domčo nechce ešte ísť spať, som zvedavá, či pôjde spinkať do svojej postieľky s novými návliečkami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre