Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
16. aug 2008

tilly: hej, prave som ju objavila na autosedacke 😉

bol niekto z vas na "Utca bale"? 😉

angua27
17. aug 2008

ahojte,
čo to bolo včera za ohňostroj? som nadávala ako pohan, zobudili mi malého. mala som pocit, že to búcha za rohom, pri škôlke na Gazdovskom rade, také rany to boli. ale našťastie sa mi podarilo malého rýchlo spacifikovať, takže potom už spal dobre. 😉

tilly
17. aug 2008

angua, to bol ten utca bál, či čo, šak to celé v meste hučalo, až k nám bolo počuť hudbu... romeo verzik 😀

inak za tie prachy fakt mohli urobiť aj niečo lepšie, napr. investovať ich do škôlky na veternej 😀

bezaz
17. aug 2008

jarka jeej, tak ze gratulujem 😀 aj my chceme ninku, jezis, to sme si zasa vybrali meno, kazda tretia nina 😝
no este ze sme neboli doma, by som hentakych vyvrazdila 🙄

aruska1
17. aug 2008

ahojte, tak mame vybrane ideme na rhodos 😀

janetka
18. aug 2008

arus: faakt? a kam presne? a kedy?
bez: dakujem, odovzdam 😉 dnes sa chystam robit langose, skoda, ze nie si uz na MD 😀

bezaz
18. aug 2008

ozi jarka a dostala si pekarnicku? 😉

annus
18. aug 2008

Ahojte babenky. No včera som bola v Ga trošku popozerať. Boli sme v nemocnici, vidaľa som pôrodnú sálu, (super vyzerá), hovorila som so sestričkou, všetko mi ukázala, vysvetlila, dostala som zoznam, čo mám priniesť zo sebou...môžem povedať, že zatial som spokojná. Sestrička bola milá a ochotná a hlavná vec, že mamičky si tam môžu vybrať polohu, ako chcú rodiť, ako je pre nich najpoho.

tilly
18. aug 2008

arus, super, juuuj, závidím, vám bude dobre
hoď link na hotel, nech môžem slintať 😀

janetka
18. aug 2008

bez: nedostala, ten depilator som dostala.... ale pri tej prilezitosti langosovej som si na teba spomenula.. a celkom vysli.....
mnam mnam blee...budem cesnak citit do vecera 😉

tilly
18. aug 2008

janetka, už si aj po obede? 😀

janetka
18. aug 2008

tilly: jasne, sak som vyhladovana, ale dnes som dostala M, tak mam skoro kilo hore...bueeee 🙄

tilly
18. aug 2008

to nič, to sa odvodní...

idem teraz do toho wenice, dano dojde za 10 minˇ, som zvedavá, čo tam budú mať, či tam ešte ten sklad vôbec funguje 😲

bezaz
18. aug 2008

gabika tak mne ostava uz len zavidiet 😅
jarka jaaaj, no teraz muz chce mat langose kazdy tyzden, nech zije zdrava strava
tilly co je to wenice? 😲

aruska1
18. aug 2008

http://www.costalindia.gr/en/

tak sem ideme - jeeeej ci sa tesiiim 😀 😀 😀 😀

aruska1
18. aug 2008

uz sa neviem dockat - baby dajte este napady co nezabudnut, lebo uz pomaly balim a nechcem nieco zabudnut
diiik

aruska1
18. aug 2008

inak uz sme dobrucky - robili nam problemy zubky, - vysla nam uz spodna dvojka (konecne) a spodna stvorka 😅 😵

bezaz
18. aug 2008

gabika tak ten rezort vyzera bombovo.. som zvedava, ako sa vam tam bude pacit.. pojdete s nejakou cestovkou alebo sami?

janetka
18. aug 2008

bez: wenice je znacka detskeho oblecenia

aruska1
18. aug 2008

bezi ideme cez senecu

inak ako sa mate baby?? Mne sa furt nechce, bezii z coho pisem diplomovku?? A ty tilly??? ake mate temy??
ja som pozerala v knihkupectvach nejaku lit k TP ale zatim som nic nenasla a vobec neviem co si mam dat, zacinam mat uz teraz nervy

erika1983
18. aug 2008

Ahojte babenky
ako sa mame
no a co s tym stretkom ja som rezervovala uz aj stol v baste na stredu od 19:00, boli sme tam v piatok a poriadne som sa odviazala az moc 😅
gabika zavidim a to ty si vravela ze nikam nejdete, lebo .... a my sme sa chystali a my nejdeme nikam 🙄
anus super ze je ok ta porodnica
a dajte vediet kto dojdete v stredu???? dufam ze sa stretneme co najviac 😀 😀 😀

janetka
18. aug 2008

erika: mozno aj ja dobehnem... kurna, ja som sa vzdy vedela tak odviazat, ze som rano chodila domov a teraz???!!!! normalne sa neviem opit... resp. pripit sa...

janetka
18. aug 2008

tilly: brrr....co sa tam deje????
arus: harveyho zrazila teraz auto, tak som radsej sla s kubkom domov, lebo jemu sa vsetko premieta uz do snov a stale o tom vyprava, ale vyzeral harvey na tom dost zle.....

aruska1
18. aug 2008

wwooow a to kery zasa keketko ho zrazil a kde???? 😕 😕 😕 😕

erika ale my sme chceli ist na dovolenku - cely rok sa chystame len sme nevedeli kedy a kam 😅

aruska1
18. aug 2008

a ako je na tom?? Booze ta rodina ma inak stastie, vcera co Samka pohrizol pes a dnes im este ich psa zrazia no fasa. Inak ale Samko vyzeral v pohode dnes, ako a kam ho pokusal ten "bastard"???

janetka
18. aug 2008

arus: jeho pohryzol v piatok , v plnej narkoze mu to sili a boli do soboty v nemocke... na tvar, brada a lico...
toho harv. tam pred miskou, sa tam deti hrali, a aj psy, a slo auto, deti sa uhli a harvey mu vbehol do cesty a ja som bola prave asi 200 m, tak som to nevidela...

janetka
18. aug 2008

takze harveyho osetrili, obviazali,dali mu injekciu a uz je vraj v pohode, najnovsia info..kokso,t o som rada, on tam lezal uz jak mrtvy..fakt som myslela, ze mu odbija posledna hodina

tilly
18. aug 2008

janetka, manžel ti tak skoro domov nepríde, ale nečisti mu za to žalúdok, fakt sa dobre bavia... hučia tu smejú sa, zlatí sú, baby všetky rezignovali, išli spať, sú tam len chlapi...

inak tvoj muž bol strašne zlatý, bavili sa niečo o bohatstve a on, že my sme veľmi bohatí, lebo my máme krásne manželky 😀 on to zo srandy, ale bolo to také zlaté

tilly
18. aug 2008

on strašne kňučal, ale podľa mňa sa len zlakol... má 4 stehy a je OK, z auta normálne vyskočil von, čiže mu nič nie je... ale maxo normálne kňuril celú dobu čo bol harvy preč, sranda

ja som len zachytila ako harvy knučí a andrejka strašne plakala, tak som vybehla z domu, že čo je, chudiatko samko sa dobre zlakol, ale on to všetko berie tak športovo, on aj na to, čo ho ten bulll pokúsal hovoril, že už druhý krát ma pokúsal dies, pôjde teraz do polepšovne...

inak dobré historky tu padajú, som zvedavá, kedy vyletí von atila a nahučí na nich, lebo strašne hulákajú

tilly
18. aug 2008

hmmm, aruš, pribalím sa, ten rezort vyzerá super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre