Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
18. aug 2008

no kokso, oni tu ešte stále hulákajú, uff, a my dokorán okno a domčo sa nenechá rušiť, ale idem už aj ja spať

angua27
19. aug 2008

ahojte babuľky,
Erička so mnou v stredu môžeš počítať. po 19 uložím Maťka a prídem. takže okolo 19.30 by som mala prísť. tešííííím sa.

baby, bože, iné historky tu rozoberáte: pokúsané dieťa, zrazený pes. sila, máte to tam pestré. 😉

aruska1
19. aug 2008

no to hej, ja v stredu este neviem 😒 mozno len na chvilu dobehnem ale este neviem.

no angua musis niekedy dorazit sem k nam s malickym aspon na pol dna 😵 😵

tilly dakujem aj ja sa uz velmi tesikam, dufam ze to bude take dobre ako to vyzera na obrazkoch, ale ma to byt novy hotel vraj len dvojrocny tak sa tesim - uz aby to bolo - o tyzden sme uz tam 😀 😀 😀

janetka
19. aug 2008

arus: pod v stredu tak jak minule.. aspon na hodku 😉
tilly: no sak jasne, ze som mu necistila zaludok, ale aj tak ma nasral 😉 volam volam a mobil niekde zastrceny a absolutne mi nedvihal... co kebyze potrebujem surne pomoc?? 😉
s tymi manzelkami mal pravdu, ze srandu, tss 😉

aaa teraz tilly robi soferku vlastne... erika teraz budem tvoj partak ja 😎

janne6969
19. aug 2008

Ahojte zienky.
Sa mi ani nechce citat, co ste popisali. Mam tolko roboty, ze len na kuk. A uz zasa letim prec.

bezaz
19. aug 2008

gabika no pridi na stretko pokecame o diplomovke 😉 ozi, ak to nie je tajne, kolko vas bude stat ta dofca?
erika ja teda pridem, ak ma netrafi slak zajtra v rizikovej poradni a nepredpisu mi dietu, ze budem len an sucharoch a vode z vodovodu 😝
jarka som si myslela, ze to oblecko, len som to potom nepochopila, ze kam to miska isla 😅
ahoj janka, este ze si sa ukazala, nezvestna 😉

annus
19. aug 2008

Ahojte baby. No neviem, či sa dostanem v stredu večer do SA, idú nám rozburať kúpeľňu a hlavne, že auto máme v sevise...takže všetko nám prišlo dokopy 😒
Ale...už máme postielku pre našu malú, včera sme si objednali, v piatok už aj dostaneme 😀
Baby, ale vy sa tu v Šam nenudíte....

beznadejna
19. aug 2008

annus
no ked ti mam pravdu povedat tak aj trošku sa ja osobne nudín. ked nerobim tak si poupratujem,navarim a vylihujem pred telkou 😒
ja chodim maximálne na poštu a do potravín a ked mi je už doma dlho tak sa aj do práce teším
no a priatel ten skoro cele dni robí takže dá sa povedať že som tu skoro sama 😠
a ty sa tiež nudíš? ale aspom babo budeš mat možeš s nim von chodiť a tak

no my odlietame na dovolenku až 19 sept aj sa tešim aj nie lebo tie prejedačky nerobia dobre 🙂

janetka
19. aug 2008

beznadejna: tak dorazis v stredu na stretko?

tilly
19. aug 2008

aruš, na pieskovej pláži sa ti malý zabaví, domčo tam lietal, hádzal sa do piesku, skákal do vĺn, skrátka super si užíval, už viem, že s ním len na pieskovú pláž, tam sme mu dali lopatu, bager a dve hoďky sme o ňom nevedeli 😀

janetka, to môj (teraz už zas) frfloš by ti rovno povedal, že on také ako mobil neuzáva a nenosí... ty keď niečo potrebuješ, zháňaj si ho ako vieš, ale on keď niečo chce, musíš byť po ruke...

zas budem šoférka??? 😠

inak moja diplomovka: územné a stavebné konanie 😀 no nezapriem sa

ja sa nenudím, môj harant je harant 😀 a to čo sa deje u nás, to sa nedá nudiť 😀

janetka, kedy dojde janetkaman z roboty? dojdite sa len s kubkom okúpať, aby mohli chalani kričať a neplašili maťka... a žiadne hračky do vody, aby sa nemohli hádať 😀

annus
19. aug 2008

beznadejna, ja ešte mesiac robím, plus doma tento týždeň kupeľňa, možno aj budúci týždeň, potom ešte kuchyňa, pritom ešte aj malej nakúpiť a prichistať čo bude potrebovať...
Kamošky sa ma pýtali na čo ešte robím, veď v okt. by som mala rodiť, ale keď sa mám dobre a všetko stíham, na čo by som sedela doma?
Môj manžel je podnikateľ, takže tiež od ráná do večera robí, niekedy aj výkendy, hlavne teraz, keď je sezona...ale od oktobra už bude všetko kludnejšie. Vtedy sa môžem sústrediť len na to, aby bolo všetko pre moju dcérku prichistané, veď kto vie, kedy sa rozhodne tak, že chce sa narodiť 😀

annus
19. aug 2008

aruska, prajem ti príjemný HOLIDAY 😀 Určite bude všetko super, potom nám porozprávaj ako bolo, aby sme ti mohli závidieť 😀

beznadejna
19. aug 2008

janetka rada by som prišla ale stredu,štvrtok pracujem do 23:00 😒

annus tak to sa teda nenudíš 😀 moj priatel robi tiež aj vikendy sviatky tak ako aj ja takže tak sa len miname
a ked je večer doma som rada že som s nim
a čo ten tvoj manžel robi nebodaj niečo s bazenmi? ked pišeš že teraz je sezona
lebo ten moj hej a ešte ked je aj veduci no vela ma toho
nema niektora náhodou bazén z mountfieldu? 😀

janetka
19. aug 2008

beznadejna: ty kde pracujes? ze tak dlho do noci?
z mountfieldu tu u nas maju dve susedy bazen 😀

beznadejna
19. aug 2008

janetka v bratislave na pumpe a tam robime hociako

chcela som si tu v šamoríne niečo najst ale neni šanca tu nič nezarobia

ozaj chcela som sa opýtať či niektora z vás nevie o nejakej brigade tu v šamoríne

tak susedky majú?pekne 😀

janne6969
19. aug 2008

Coooze? Stretko?????????? Supis. Sa tesim. V stredu? To isto pridem. Aspon teda dufam 😀

annus
19. aug 2008

Beznadejna: to máš pravdu, jednoducho nemám čas nudiť sa, ale dnes som strašne unavená. Každú noc sa zobudím min. 3-4x, samozrejme na WC, potom jednoducho neviem zaspať. Včera v noci som aj jedla. Mala som chuť na tvarohovú aktiviu, takže o 3.00 som sedela v kuchyni. Samozrejme nevedela som zaspať...
Manžel robí zateplovacie práce, vlastne je vyučený maliar a natierač a robia všetko čo j s tým spojené. Oni robili tu v Šam základnú školu, zateplovanie aj farbu, aj Dom služieb, aj činžiaky, takže roboty teraz majú dosť...ale okolo oktobra to už bude kludnejšie.
pred dvoma týždňamy susedia kúpili bazén v Mountfielde, že vraj bola super akcia. Majú dosť veľký bazén a super vyzerá...

tilly
19. aug 2008

annus, zatepluje??? dobre vedieť, síce jedného zateplovača a maliara máme, ale do zálohy 😉

ja by som ten mounfield bazén nechela, murovaný s fóliou a schodíkmi, to hneď inak vyzerá 😉

bezaz
19. aug 2008

annus jej zateplovac.. my by sme potrebovali poradit s tym nasim strasnym barakom, zateka nam jedna cela stena a hajzlici susedia sa nevedia dohodnut na zatepleni, tak sme rozmyslali, ci sa to aspon docasne nedalo inak riesit... mame jednu izbu vyradenu z provozu, v kuchyni cakam, kedy mi odpadnu vrchne skrinky aj s tehlou 😝
ja by som vobec chcela bazen, ale na balkone si ho nepostavim, ze jo 😖

tilly
19. aug 2008

keď sme pri tých bazénoch, janetka prídete?

aruska1
19. aug 2008

no uvidim teda tu stredu ak muz nebude na rybach 🙄 tak pridem - a tilly mozem byt soferka - ja aj tak nepijem 😵

aruska1
19. aug 2008

bezi dovolenka pre dvoch dospelych a jedno MLADATKO 😀 56tis po 20percentnej zlave

aruska1
19. aug 2008

si myslim ze je to dobra cena na to ze to je Grecko, taky komplex a ultra AI nie?

annus
19. aug 2008

bezaz, podľa mňa, keď vám zateká celá stena, tak to nestačí len zateplovať, tam je aj nijaký iný problém. Lebo aj keď si to dáte zatepliť a dostane sa voda medzi stenou a polistirénom, to vieš ako bude vyzerať? Jednej kamoške sa to stalo, ale oni mali problém s balkonom. Volali nijakému murárovy, aby im na to pozrel, tiež od susedov zhora zatekala voda,a bolo treba robiť niečo s balkonom, ale že presne čo, to neviem.
Ale poviem manželovy, že mu robím reklamu 😀
Tilly, mne sa páčia tiež tie zamurované bazény, ale hen ten, čo susdia kúpili fakt dobre vyzerá, dostali k tomu aj príslušenstvo a nijaké tablety do vody, a vyšlo im to menej ako 4000,.aspoň mne tolko hovorili 😉

Už 100%, že ja v stredu nemôžem na stretko ☹
v stredu manžel s fotrom začnú rozburať kupeľňu, a musím večer navariť na štvrtok pre robotníkov...chcela som ostať doma, aby som tam bola, ale z toho asi bude len tolko, že pôjdem z roboty skorej...
Už sa na to teším 😖

janetka
19. aug 2008

tak v stredu budeme zas stara particka...ako pozeram... a co chrumi? kde sa flaka??

janetka
19. aug 2008

tilly: prideme... kubko uz teraz haja..
inak na margo vcerajska, tento rok sme akosi vynechali damske jazdy na terasach 😉

bezaz
19. aug 2008

gabika to je celkom dobra cena, ved to ma x hviezdiciek... hmmmm 🙂
ann tak dik... asi budeme musiet zavolat nejakeho statika alebo co.. lebo je vraj problem vo vonkajsom obvodovom plasti, ten je naruseny a cezen to preteka.. okrem toho steny mame z tych savych tvarnic ci co to je, takze neviem, ako to cele dopadne 😝

janetka
19. aug 2008

bezaz: potesi taky "neriesitelny" pripad.. 😝

janne6969
19. aug 2008

Veru celkom dobra cena.
Inac aj ja mozem byt sofer, nebudem pit a vas povozim 😉

annus
19. aug 2008

bezaz, prajem veľa úspechov, dúfam, že vám to dajú do poriadku, môže to byť veľmi nepríjemné. Ale ak dobre vidím, budeme rodiť za sebou. Ja asi koncom okt. a ty zač. novembra 😀 no supis kde budeš rodiť? V DS?

Tak na stredu prajem príjemný večer, dúfam, že nabudúce sa mi podarí stretnúť sa s vami. je tu dobrá partia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre