Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

beznadejna
19. aug 2008

🙂 o tej brigade dievčatka pre mna neviete nič? 😀

beznadejna
19. aug 2008

tilly a čo presnejšie je ta akcia alebo čo to je ?nejak neviem tie skratky 😀

beznadejna
19. aug 2008

teda janetky sa pzatm 😀

erika1983
19. aug 2008

ahojte
tak chrumi na stretko prde bavila som sa s nou rano v autobuse
uz aj ja sa tesim na stredu
janne neboj vsetko bude ok, len mysli pozitivne
ja mam muza dnes na pive tak zajtra idem ja 😝 😀

janetka
19. aug 2008

beznadejna: pausal na t-mobile

chruminka
19. aug 2008

....sa hlasim ...som tu!prave sme sa vratili s korcul 😝 , nestiham sem pisat,ale obcas aspon rychlo precitam a dnes som rano cestovala s Erikou a poobede mi pisala Kika sms takze som informovana o stretku 😀
a zajtra pridem....

aruska1
19. aug 2008

jezis ako ste sa rozpisali - ani citat sa mi tolko nechce 😀

janne6969
20. aug 2008

Dobre ranko.
Dievky moje ja sice viem, ze je dnes stretko, ale nejako mi uniklo, ze kedy a kde. Aj ked asi si myslim, ze v Baste, ale pre istotu sa pytam 😅

janetka
20. aug 2008

ahoj, dnes v baste a o siedmej 😉 klasika

bezaz
20. aug 2008

devacky, tak snad to stiham, lebo ideme strasne silno nakupovat farbu do spalne, pozriet dvierka na kuchynsku linku a mozno aj obkladacky do kuchyne 😅

annus
20. aug 2008

Dobré ranko baby
beznadejna, bohužial o žiadnej brigáde neviem, ale keby ničo dám ti vedieť.

o bazene len tolko, že maju veľky nafukovací bazén, ale naozaj veľký, a keď som sa spýtala na cenu, susedka mi tvrdila, že do 4tis. im to vyšlo, ale potom kto vie 😉 , už dávno som nebola v Mountf., takže ceny nepoznám

Baby dufam, že nabuduce na stretko sa dostanem, je mi smutno, že dnes nemôžem ☹

janetka
20. aug 2008

mozno si vytocili 90% zlavu v mountfielde 😀

angua27
20. aug 2008

annus, škoda, že neprídeš. ale keby si chcela tak ja môžem pre Teba skočiť a aj Ťa potom odviezť. čo Ty na to? nie je to pre mňa problém. som sa tešila, že sa zoznámime osobne. 😉

a baby, na vás ostatné sa teším. 😀

annus
20. aug 2008

angua si zlatá, ale prvá vec, že ja nie som zo Šam, ale z Horného Baru, to asi 13 km od Sam, druhá vec, že dneska musím navariť na zajtra, lebo idú ku nám robotníci, a keďže sú to príbuzní, musím im pripraviť obed aj nijaké chlebičky na olovrant, lebo ja zajtra robím. A kedže dneska večer už budeme mať rozburanú kupeľňu, ideme spať k mojim rodičom a to zas do Čenkoviec...do kopy asi tolko.
Ale díky moc, si naozaj zlatá, tak dúfam nabudúce... 😉

angua27
20. aug 2008

annus, postrehla som, že nie si priamo zo Šamorína. ale zabudla som, že ideš variť. tak nič, veď nabudúce to hádam víde. 😉

janne6969
20. aug 2008

Tak sa tesim. o siedmej v baste. Pacek schledacek.

tilly
20. aug 2008

kočky, mňa ide poraziiiiť, som dve hodiny prerábala zmluvu a ona sa neuložila 😠 tak odznova... už som ju pre istotu uložila do dvoch súborov... toto sa mi na tomto pc stáva stááále, môže tu byť nejaký vírus??? 😲

a prečo zas bašta? nič proti, ale ja budem chcieť papať a tam zle varia

janne6969
20. aug 2008

Tilly tak co by si navrhla? Pojdeme do Kormoranu?

tilly
20. aug 2008

teraz už do bašty, lebo náhodou si niekto niečo neprečíta, ale nabudúce už nieeeee

v podkove dobre varia, tiež strašná krčma, ale s nefajčiarskym kútikom a dobre varia... je to pri bille

janne6969
20. aug 2008

Tam som raz bola papkat. Celkom dobre. Mne je jedno, lebo ja nebudem jest. To viem uz teraz 😅

tilly
20. aug 2008

janetka, robím lasagne 😀 máš návštevu? z hainu?, ja viem všetkoooo 😀

bezaz
20. aug 2008

dobre varia aj v safari 😀

erika1983
20. aug 2008

no ajojte tak aj ja budem papat a mne chuti aj v baste
a mozme ist najblizsie aj inde ta podkova je velmi dobra

janetka
20. aug 2008

tilly: hej, mam .. smiraku...hehehe
na buduce uz dojde na "beckovom" bavoraku... ani neviem aky to je.... ale ty isto vies 😀

janne6969
20. aug 2008

Aj ja veim aky to je 😀

janetka
20. aug 2008

teda nie bavorak, ale mercedes...boze sak mam v tom chaos. uz to kukam na google.sk 😉

tilly
20. aug 2008

viem, to sa teda má kočka 😉 😀
aj my budeme mať meďaaaakaaaa 😀 ale až tak na jar 😀 a vito 😀 😀 😀 😀 aspoň sa pomestíme, keď pôjdeme na nákupy, bude mať tri rady sedadiel 😀

tilly
20. aug 2008

ja sa mám, ja sa mám, ja sa stále usmievam 😀
papám domáci jahodový nanuk, mňaaaam, úplne som zabudla, že mám jeden v mrazáku, hmmmm tillyman zobral tillyharanta von, no komu je lepšie 😀

ozaj, janetka, aruš a pod, ako sa dohodneme na tom odvoze? môžem zobrať ja mužov traktor, je to v poho.. za 10 sedem? resp. 18.50?

janetka
20. aug 2008

tilly: mavam ti jak diva... akoze v satockach vencis maxa... a mna si nevsimnes... 😀
ok...
to VITO schvalujem... nasackujem sa k tebe, a ideme.. 4 deti, 2 zeny... joj to na nas chlapi "poletia" 😀

janetka
20. aug 2008

tilly: inak ja na tom aute nic extra nevidim, take mensie... 😀 laicky postreh... ja chcem TOUAREG... neviem ako sa to pise 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre