Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
25. aug 2008

tilly: mamonarka 😀 😀 ale kolko penazi 😀

janetka
25. aug 2008
bezaz
25. aug 2008

jarka moj sen je mat jacka russella.. ale v byte never 😵

janetka
25. aug 2008

bezaz: no ved to... len zas ked tu vidim tych psikov, kazdy ma psa, a mam dojem, ze niekedy trpia psy a niekedy majitelia 😉 treba sa o to starat... a mat cas.. tak preto stale zvazujeme ...ale skusim sa spytat muza.. a potom by si mohla chodit vencit 😉

janetka
25. aug 2008

myslite, ze moze byvat na dvore?

janne6969
25. aug 2008

Janetka jasne ze moze. Ked bude velky.

angua27
25. aug 2008

babuľky, ja som dnes skoro umrela cestou do BA a späť. ráno sme išli 1h30m, vyrážali sme o 9 a poobede nám to od Mountfieldu po križovatku trvalo 45 minút, potom to už išlo normálne a to sme tam boli cca. o 15. celý deň sme niečo vybavovali v BA a boli sme pozrieť aj Maťkovho otca. tak si užili jeden druhého asi 50 minút.

tilly
25. aug 2008

jari, sučkuuuu????? 😲 to je na samovraždu, chcete mať obšťatý plot tri krát do roka? a psy, čo budú zdrhať, budú u vás... no nechcela by som... ešte psíka, takého malého OK, ale sučku, nikdy a na dvore bývať môže, urobíte búdu v závetrí a je to v poho

angua, my sme obchádzali biskupice, zajtra idem ráno cez senec, poobede neviem, ale poo mi to až tak nevadí, lebo to bude domčo spať, len ráno musím ísť do senca, takže budem robiť 50 km, kým dojdem do roboty 😝

tilly
25. aug 2008

ozaj janetka, vieš aký je to vôbec pes??? to by malo byť také, čo má ten pán, ten "diplomat"

bezaz
25. aug 2008

jarka to je ten pes, co hral vo filme maska.. a kedze je to terier, je to mala baterka, duracelko v psom vyhotoveni 😵

janne6969
26. aug 2008

Dobre ranko. Som sa pekne vynervovala po ceste do prace. Aj som rozmyslala, ze si zoberem do konca tyzdna dovolenku, ale neda sa. Tak budem trpiet tu cestu.

bezaz
26. aug 2008

jani dnes sme sli "len" hodinu 😀 proste parada.. najhorsie je, ze to nemas kade obist
nepojde robi cez weekend na ryby? petrik sa chysta, tak nech ma partaka 😉

janne6969
26. aug 2008

Zuzi boli sme vcera na Dunaji. Ja som behala a Robi chytal. Dokonca chytil az 6 zubacov. A neviem co ma na plane cez vikend. Spytam sa ho a potom mu poviem nech Petrikovi 🙂 zavola.

bezaz
26. aug 2008

to by bolo super, nech to nevyzera, ze mu zhanam partaka 😵 ale sme my zeny sikovneeee 😀

janne6969
26. aug 2008

Ale zasa keby mu zavolal on, tak by sa urcite nic nestalo 😀

erika1983
26. aug 2008

ahojte baby
tak ako
my uz mame vyupratane, vymalovane, no proste som strasne rada, si predstavbe vybavila som Jancimu pracu isiel robit obklady, aspon kym nema nejaku stalu pracu tak aj toto pomoze
Cez vikend ideme domov k nasim tak sa uz tak tesim budem oddychovat
no baby to cestovanie vam vobec nezavidim, 😝

bezaz
26. aug 2008

no to by ho muselo aj napadnut, ze jo
erika mohla by som ta o nieco poprosit? nemala by si chvilku cas zbehnut cez cestu do tej predajne nabytku co je na bratislavskej vypytat cennik na nabytok black red white na sektor re_set a doors? nikdy ich nevieme stihnut, kym maju otvorene 😝

janne6969
26. aug 2008

zuzi aj ja som tam minule jednym ockom chcela nakuknut, ze by som kupila novu obyvku, ale moj muzo s tym nejako nesuhlasil. Neviem preco 😅

erika1983
26. aug 2008

jej bez rada by som ale ja sa stadeto nedostanem len okolo 17:00 a potom utekam pre malu 😒

bezaz
26. aug 2008

jaaj er tak nic.. som myslela, ze v ramci obeda alebo ako.. tak tam pojdem v sobotu, sak vydrzime 😀 len som si chcela porovnat ceny s BA 😉
jani ten nabytok je pekny, ked uz sa aj petovi paci 🙂

janne6969
26. aug 2008

To sa mas. Robovi sa nic moderne nepaci. Ja by som tak chcela modernu obyvku ☹

janetka
26. aug 2008

bezaz: heh, presne aj ja chcem ten cennik a katalog odtial.. somvcera poverila suseda... ale neviem, ci sa k tomu dostane, a mozno sa tam zajtra pojdem prejst....

muz rano siel do prace o osmej a povedal, ze ziaden problem, cesta v pohodicke 😎

tilly
26. aug 2008

janetka, ktovie, kam ten tvoj muž išiel 😀
fuj, mne je nejako blivno 😝

janetka
26. aug 2008

tilly: no zeby chodil opacnym smerom ? 😉 pokial nosi vyplatu 😀 hehe

inak ten nabytok neni exkluzivita, ale my mame jednu taku stenu nabytkovu v detskej a uz ma asi 8 rokov a uplne v pohodicke, nic jej nie je... aj nasi maju odtial obyvku a aj brat ma zostavu v izbe a tiez su spokojni, no masiv to neni, ale da sa... nie som ochotna dat za detsku 100 litrov.. a dokonca aj keby som chcela, tak jaksi neviem najst vhodne kombinovatelne skrine s komodami a podobne. Uvidim ako ten RBW 😉

janetka
26. aug 2008

tilly: a to ze je ti blivno v tejto situacii len ocenis, nie? 😉

janetka
26. aug 2008

erika: obklady??? a on to vie??? a nam nema kto oblozit kupelnu 😉

erika1983
26. aug 2008

vidis jarka keby si sa spytala 😀
ale mam novinu od 02.09. nastupuje do roboty do BA do leasingovky oblastneho riaditela aspon tusim
a tie obklady robi u anni vsak annus 😀
tilly no vravim to bude baba 😀 😀 😀

janetka
26. aug 2008

erika: a kde? moj robi v csob leasing 😉

janetka
26. aug 2008

erika: tak ak by sa nudil, tak nech da vediet... 😉 kupelnovy nabytok uz mame kupeny a obklad stale odkladame, lebo sak nemam obkladaca 😖

erika1983
26. aug 2008

jarka este som sa s nim velmi nerozpravala lebo ako som pisala je na fuske zajtra dam info, ale tusim to nie je csob ale viem ze aj tam bol na pohovore za riaditela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre