Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

krokodiil
4. aug 2007

Ahojcek, ale heej, co by sa nenasla. 😉
Ja byvam v Mliecne. A ty?

emjee
11. sep 2007

janetka • 1d, 21tt • 10. sep 2007 o 08:03
halooo, su tu nejake mamicky zo samorina?

janetka
11. sep 2007

ahojte baby... su tu dost stare prispevky.... ozvite sa..

janetka
11. sep 2007

krokodil: aj ja byvam v mliecne 😉

evula79
12. sep 2007

ahojte dievcata.ja byvam tiez v okrese dun.streda.babo cakame na koniec oktobra.

angua27
12. sep 2007

ahojte mamičky, ja už síce v Šamoríne nebývam, ale je to moje rodné mesto. a keďže tam mám stále rodičov, tak sa tam často vraciam. 😉

krokodiil
14. sep 2007

janetka, super, ja mam eraz cerstveho novorodenca doma, ale o par tyzdnov by sme mohli pokocikovat 🙂

janetka
18. sep 2007

krokodiil: predpokladam, ze byvas v tej novej stvrti mliecna... 😉 ako ja :o) a babatiek sa tam teraz narodilo dost...co ja viem, tak 4 :o) urcite sa zvidenia pozname, teda mozno skorej ja teba, lebo s kubkom sme stale vonku a mame to "zmapovane" 😉 aj ked skorej mapujeme miesacky, traktory a bagre, ale neunikne nam ani kocik 😉

janetka
18. sep 2007

angua: no super.. ja prave mapujem v samorine skolky.. ty ako rodacka.. nevies mi poradit?

tilly
19. sep 2007

no čaute baby 😀

aj ja sa hlásim, janetka a krokodííl sú susedy 😉 😀

ha ha svet je malý a MK tiež 😀

tilly
20. sep 2007

halooooooooo, susedy, ste vonku???

janetka
20. sep 2007

ale coby, pospavame s detmi :o)

janetka
20. sep 2007

tilly: to je zufale, vsetky skolky v samorine su totalne prepchate... aj ta na skolskej... 😠

tilly
20. sep 2007

hmmm, blbé,tak my asi zostaneme v súkromnej v BA, ešte sa stále neviem rozhodnúť, neviem... fakt čo robiť, či ho tam mám dať, alebo nie, ale teraz keď budeme zas stavať, tak sa nebudeme vedieť prestriedať pri ňom.... ja neviem, neviem, neviem, čo robiť, zas na druhej strane mi to vykryje rodičovská, tú škôlku a malý sa tam aj niečo naučí, my ho pri tom striedaní toho moc nenaučíme...

ozaj, zajtra ideme o 10.00 do MC, asi našim autom, tak o 10 trúbim pred domom 😉

krokodiil
22. sep 2007

Ahojte!
Janetka, akej farby mate kocik - teda ak este kocikujete? My modry. Uz chodime von, len este totalne nemame rezim, takze raz o druhej, inokedy o siestej, ako sa zadari 😉 .
Tilly, do ktorej skolky budes vozit maleho?

tilly
22. sep 2007

asi na vihorlatskú, je to v mierovej kolónii, ešte som sa nerozhodla...

janetka má také bledomodrobéžové perego, myslím, že aj ty máš takej farby, ale ona má atlantico a ty tuším P3... neviem, či si dobre pamätám...
má jakubka, o 4 týždne staršieho od môjho dominika

janetka
22. sep 2007

pozor, pozor, tilly to ma vsetko v "merku" 😉 a ak poznas tilly, isto poznas aj mna 😉 lebo dost spolu kocikujeme, ci motorkujeme 😉

Tilly: a mierova kolonia je dost asocialny priestor, nie? 😖

janetka
22. sep 2007

krokodiil: my este kocikujeme, lebo jakubko je troska v tomto smere lenivy a radsej sa vozi... ale uz sa snazim brat kocik co najmenej von, lebo mam tusaka, ze ho "nepozicia" surodencovi.. zatial mu odsuhlasil len vajicko autosedacku.. 😉

tilly
22. sep 2007

neviem, či je to asociálny priestor, autá pred škôlkou moc asociálne nevyzerali, sme tam boli ako chudáci s tou našou ochcáfkou 😀 celkovo neviem, či ho niekam vôbec umiestnim...

ozaj, prečo ste nedošli? čakali sme vás? sme mali dobručké vínko, neskorý zber a potom ľadové, mňam

tilly
23. sep 2007

no, čo jeeeeeeeeeeeeeeeee??? inak, sorry za ten bordel pred chvilkou 😅 už spíte???

janetka
24. sep 2007

tilly: myslim, ze vcera sme si vynahradili aj sobotu 😉
bordel? vies, ze nam to nevadi.. nas potesia "kolednici"....

tilly
24. sep 2007

tak ideme na humberto???

janetka
24. sep 2007

pred tromi rokmi som bola s krsnatom a to som sa tam splhala na tavu, aby ma vyfotili.. haha..teraz by sa tave podlomili kolena... 😎 ale urcite chcem ist....

tilly
24. sep 2007

dano chce ísť s malým, ja to nemusím a okrem toho platiť drahé vstupné aj pre mňa by bolo zbytočné, tak asi pôjde len dano

janetka
1. okt 2007

haloooo

tilly
3. okt 2007

haaaaaaaaaaaloooooooo, spíme? 😀

janetka
4. okt 2007

tilly: asi si zalozime forum len my dve.. nemame toho dost na ulici 🙂

erika1983
11. okt 2007

Ahojte kto ma chut si pokecat, ja totiz tu v samorine nikotho nepoznam, nedavno sme sa pristahovali, kto sa chce zoznamit???? 🙂

monkula
11. okt 2007

Ahojte, ja pochádzam z Čenkoviec, poznáte to tam niekto? A ozaj môžme sa pridať? 😉 😉

erika1983
11. okt 2007

nie neviem kde to je, je to daleko od samorina??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre