Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

beznadejna
4. okt 2008

ahojte tak konečne sa mi sem podarilo dať aspom pár fotiek z dovolenky co sme boli pred týždnom
ešte sa tam nejake pokúsim dať ked bude viac času 😀

janetka
5. okt 2008

beznadejna: super fotky....
angua, aruska: baby, ja zajtra nemozem ist do MC? este si nechavam asi dva dni kubka doma zo skolky, stale ma soplik, a nechcem, aby sa mu to zas hned vratilo a matko mi kasle ako stary hrniec.. to keby tam zakaslal, tak by nas vyhnali 😒 mozme ist napr. aj v stredu, ak by sa vam tam zapacilo 😉

angua27
5. okt 2008

janetka, v pohodke. hlavne, nech Ti chalani vyzdravejú. 😉

aruska, zbehneme teda my s chalanmi v pondelok? alebo to necháme na tú stredu aj s janetkou? mne je to jedno. na tento týždeň zatiaľ pláno okrem štvrtka nemám. 😎

aruska1
5. okt 2008

angua mozeme aj zajtra aj v stredu, mne je jedno ale aj Dany ma sople. Inak v pohode, takze ja by som sla, mozeme sa stretnut v meste niekde, daj mo do IP tel na teba aby sme sa nasli v meste
ale tak okolo 9.00, 9:30 by sme mohli niekde v meste v parku sa stretnut co ty na to???

angua27
5. okt 2008

aruska, jasko. o 9. 30 v parku pre nás ideálne. máš v IP moje číslo. tešíme sa. 😉

aruska1
6. okt 2008

super, sice trochu soplime, ale tesime sa, tak o 9:30 v parku

tilly
6. okt 2008

tá cesta do BA je stále horšia a horšia, to čo už je, strašné... odkedy sú zápchy aj vo vrakuni, tak sa zápchy presunuli k slovnaftu 😠

tilly
6. okt 2008

kto si prihlasoval do šamorína trvalý pobyt? kde, ako? uvažujem, že zmením TP, ale keď si uvedomím, že namiesto mojej 300 na aute, budem mať DS... 😝

angua27
6. okt 2008

tilly, veru nezávidím. my sme dnes boli s aruskou a Danym v tom MC a bolo to fajn. detská sa vyhrali, my sme síce moc nepokecali, lebo každý musel ísť na druhú stranu, ale neva. doženieme nabudúce. 😀 prišli sme domov, Maťko sa najedol a už spí.

beznadejna
6. okt 2008

tilly
ja som si menila trvalý pobyt stačí ti ked budeš mať list vlastnictva ale ten musí byť platný mesiac ,čiže ak ste kupovali dom napr pred polrokom tak si musíš vybaviť nový stojí to 100sk a s tým isť túto na tento náš úrad na prízemie.tam sa zahlásiš ona si ta zaznamená dá ti papier o trvalom bydlisku a šup ho policajtom do ds občianský a ostatne vybavovať
ale netrva to dlho my sme to za den vybavili šetko
alebo sa kludne chod popýtať na úrad 😀

beznadejna
6. okt 2008

prvý den som dnes bola po dovolenkde teda 14dnoch v práci
idem umrieť aká narobená som 😠
som si nejak odvykla 🙂

aruska1
6. okt 2008

Ahojte, angua bolo fajn

len poobede sme isli spat a potom sa maly zobudil a mal 39,8 teplotu, kaslal a soplil - no hruuza zasa zajtra ideme k doktorovi

mna uz z toho porazi

angua27
6. okt 2008

aruska, držím palce, aby s toho bol Dany čo najskôr vonku. ale vôbec nevyzeral, že by na neho niečo liezlo, alebo mal nádchu. zdal sa mi veselý a v pohodke. tak hádam sa už s toho vyškriabete.

tilly
6. okt 2008

aru, fíííha, ale aj nám sa stalo, že sme došli z mc a na druhý deň pekne šup k lekárovi, janetka dokonca do nemocky... aj kubko aj domčo mali laryngošku, len kubko s lepším priebehom...

beznájdejná, ďakujem 😉

janetka
7. okt 2008

beznadejna: ani sa Ti necudujem... po dovolenke bolo vzdy hrozne ist do prace.. 😎
aruska: teeda, ako ste dopadli? Jakubko je uz v skolke, som zvedava ako dlho 😲
Aj ste si nieco vybrali na burze?

No veru, k tej laryngoske, vtedy sme sa tam traja stretli u lekarky 😲 z MC....

janne6969
8. okt 2008

Ahojte zienky.
Som tu dlho nebola. Ale priznam sa, nechcelo sa mi.
Co nove?

janetka
8. okt 2008

bez: ty zijes? uz si sa tiez dlho neukazala....

janetka
8. okt 2008

janne: co nove? napr., ze zajtra ku mne pride svokra a bude u nas az do pondelka 😲

tilly
8. okt 2008

janetka, šak už máš upratané 😀

jaj, zas mám lietačky po úradoch a v piatok idem na kataster do senca 😀

janetka
8. okt 2008

TILLY: nachystala som aj kosele na zehlenie, ale predpokladam, ze zostanu nepovsimnute... 😉

janne6969
8. okt 2008

Bez bola vcera u mna na kafe, takze zije. Ale veeeela sa uci, chudatenko.
Teeda tu svokru Ti velmi nezavidim 😕

tilly
8. okt 2008

tomu ver 😀

bez stále stojí auto na tom istom mieste, tak asi fakt doma drtí 😀

janne6969
8. okt 2008

Chystate sa v sobotu na tie saolinske prednasky, ci co sa to chysta?

tilly
8. okt 2008

aké? 😲

janne6969
8. okt 2008

Saolinske. To si taky mnichovia, ci co su to ti saolini 😉

bezaz
8. okt 2008

cafte, no ja nejako nestiham, este ze chodim na kavicky k janke 😉
miska, hej auto mi stoji pred domom, lebo robco pride az zajtra vymenit kolesa, inak chodim do BA na VW

aruska1
8. okt 2008

ahojte, tak uz sme na tom lepsie, maly zasa dostal anginu a vraj ma dost podrazdenu sliznicu tak preto vykasliaval krv - este som len zaparkovala pred nemockou a maly ze NENENE tak hamba prevelika uz v cakarni 😀
kurnajs zajtra skola, baby ako ste na tom so statkami????? tilly, bezi?

tilly
8. okt 2008

jaaaj, no o tom som nepočula, že tu je...

bez, chodíš do BA? dúfam, že nie do práce 😉

chudiatko maličké, choručké, nech sa rýchlo uzdraví... a štátnice, zatiaľ nijako, hanbím sa, už som sa chcela začať učiť v júli... pripravila som si pekne všetko, ale k učeniu som sa nedostala... dokončiť štátnice musím do 30.6.2010, takže času doooosť 😀

bezaz
9. okt 2008

tilly chodim do poradne uz kazdy tyzden a k diabetologicke na kontroly a odbery... 😒
gabi no statnice mi nespominaj, uz som na prasky, hlavne nech to je za mnou, v pondelok supnem sampano, ci ich spravim ci nie

tilly
9. okt 2008

bez, držím moc moc palce na pondelok 😉

no, kto ide dnes cvičiť??? v utorok sa necvičilo, neprišla cvičiteľka, ale dnes ide ktooooo???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre