Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
13. okt 2008

caute aky bol vikend?
anna fakt ta obdivujem ja nevladzem niekedy ani teraz poupratovat 😀 ,ale okna uz mam aj ja 😵 umyte teda len na jednej strane ...na druhej chceme vymenit 😅

angua27
13. okt 2008

ahoj adka,
nebudeš mať chuť vybehnúť niekedy na pivko? (ostatné ste samozrejme tiež vítané 😀 ) nič si z toho nerob, myslím s toho upratovania. ja neznášam umývanie okien, našťastie teraz u našich zatiaľ nič také nehrozí. mama umývala niekedy v lete a asi budeme až pred Vianocami, ale to ju skúsime odhovoriť, že stačí až na jar. 😀 mňa strašne v BA vytáčalo, že som okná umyla a za týždeň s toho prachu a smogu boli ako polroka neumývané.

janne6969
13. okt 2008

Angua zlata Bratislava, vsak?
Ja by som sa pridala na pivko. Len povedzte kedy 😉
Adka Ty si tu ozaj dlho nebola. Uz by sme mohli trochu pokecat 🙂

angua27
13. okt 2008

janne 😀
mne sa na to pivko hodí ktorýkoľvek deň, asi okrem stredy, lebo príde otec po mesiaci v zahraničí. ale keby sa dohodla aj streda, tak prídem. 😉 a navrhujem konečne tú Podkovu. sme tam ešte neboli. 😉 a ešte sa vám chcem pochváliť, Maťko sa už necháva uspať aj mojou mamou - babinou, takže môžem už aj skorej ako o 20. 😎

bezaz
14. okt 2008

hojte, zasa mame peknu hmlu
tak vcera som obcana zvladla, aj ked som mala v komisii fogasa a kubickovu..
dnes ma pre istotu brutal boli hlava, to som mala naplanovanych milion aktivit, co som koli uceniu nestihala.. 😝 v nedelu mam stretko s porodnikom 😉

beznadejna
14. okt 2008

angua ja to mam s tými oknami aj teraz mame pod nimi brezu ato je hrozne umyjem ich a za tri dni je to cele špinavé 😠 ale čo už

bez no super že si to zvladla ,som sa chcela opýtať kedy máš termín porodu a kde rodiť budeš? 😵

bezaz
14. okt 2008

beznadejna, termin 11.11., ale ja sa s baby dohodnem, ze to bude niekedy medzi 1. a 11., lebo doki chce koli tehu cukrovke, ak sa mimco nenarodi do 11. davat vyvolavacku alebo rovno sekciu.. a ja neneneeee.. rodit by som chcela v bojniciach

janne6969
14. okt 2008

Zuzi a co to je ta sekcia? To je ako cisarsky?

aruska1
14. okt 2008

bre ranko, no to je pocko zasa 😒

kira0039
14. okt 2008

dobre rano vsetkym 🙂 .
od 9.7.2008 som mimo radov samorincanov, no stale som dusou tam (aj vselijak inak a tak casto ako sa len da).
mam jendu otazocku: v ktorom tyzdni ste boli ked ste rodili?
no...toto pocasie ma znici. normalne si to ziada postel a vankus 😀

angua27
14. okt 2008

dobré ránko, alebo skôr už asi obed.

bez, gratulujem k spravenej skúške. 😉

kira, ja som rodila v 38tt. ak by som rodila o deň skôr, bolo by to na konci 37tt a to by musel malý zostať v nemocke dlhšie, lebo by bol oficiálne nedonosenec. pritom mal 3kg a 49cm. 😉

jane, áno sekcia je cisársky.

tak čo to pivko? navrhujem štvrtok, alebo piatok.

tilly
14. okt 2008

janne, mňa to tak čakalo, že som došla z pôrodnice do čistého...

bezi, gratulujeeeeeeeeem

ozaj, kočky, neviete koľko sa čaká v DS na občianske a vodičáky a pasy? je tam veľa ľudí??? a kde sa to dáva???

janne6969
14. okt 2008

Da sa to. Ja som to mala za chvliku vybavene. Teda ono to nieje na pockanie ale ze ti napisu SMS a prides si preto. Ale to je len z vodicakom. Obciansky tusim na pockanie.
Je to na muzejnej vsetko dokopy.

tilly
14. okt 2008

múzejná, to si zapamätám, len neviem, na čo sa mám pripraviť, v BA to bolo na 6 hodín čakania... 😝

janne6969
14. okt 2008

Tam nikdo nebol. Aspon co si ja pamatam. Len na SPZ-ky sa tam dlho cakalo. Ale bolo to v lete, cize neviem ako teraz. Drzim palec.

tilly
14. okt 2008

jaaaj, no to som zvedavá... auto si nejdem prepisovat, aj tak so sebou nenosím techničák 😀 😅
ja mám takú peknú značku, nechcem inú...

kira0039
14. okt 2008

ani obciansky nie je na pockanie...od 1.jula 2008 su nove obcianske...tiez elektronicka fotka ako na vodicaku a su tiez take male..a trva to cca 7 dni ..maximalne...treba si dat ziadost tam kde na vodicak (kedysi tam boli zvlast dvere na vodicak, obciansky a jpas). teraz mozes ist do hociktorych a dat si ziadost...dojde ti sms a ty si mozes pon ist. ale vydaj ma zvlast dvere...vlavo od okienka informacie (hned ako vojdes na policiu tak oporti vchodu). a ete jedna vec...vyhladaj si strankove dni..okrem stvrtka kazdy den doobeda a poobede viac menej tiez.. (akurat zatvaranie je kazdy den ien)
😉 aj ja mam ovy obciansky

kira0039
14. okt 2008

baby a termin porodu sa urci : datum k 41-emu tyzdnu??? bo ja mam termin na 18.december a teraz som v 32tt..tak neviem...

kira0039
14. okt 2008

to realne sa obvykle rodi az v 41.om tyzdni???

tilly
14. okt 2008

ďakujem za rady, dúfam, že to nejako vybavím 😝

bezaz
14. okt 2008

kira termin by si mala mat 40tyzdnov od poslednej MS 😉

chruminka
14. okt 2008

ja som tiez za stvrtok aleno piatok s tym pivkom a podkovou.... 😀
bez az teraz som si vsimla ze mas presne ten isty termin porodu ako moja kamoska 😅 ...len jej vcera na poslednom ultrazvuku povedali ze mala je strasne velka cca 3,5 kg tak na 38tt cize ma zabudnut ze bude rodit v novembri,moze rodit uz kazdu chvilku 😉

bezaz
14. okt 2008

chrumi, no ja som bola na utz naposledy v 31tt a to sme mali 1520g takze uplne idealne, hlavne koli cukrovke som rada, ze krpec zatial nie je obrik, len neviem, kedy pojdem teraz najblizsie na utz 😕 podla krcka to nevyzera na moc skore rodenie 😝

angua27
14. okt 2008

bez, myslím na Teba každý deň. 😉

babuľky, tak teda dajme to na piatok, keď je to zatiaľ tak nerozhodne. a o koľkej? môže byť o 19?

kira0039
15. okt 2008

dobre rano 🙂
dnes nas caka trocha lepsie pocasie...

bezaz
15. okt 2008

kika dik 😉
dnes idem do poradne, tak uvidim, ci sa nieco "pohlo" 😉

beznadejna
15. okt 2008

DORé RáNKO
K TOMU OBčIANSKéMU PREUKAZU JA SOM SI VYBAVOVALA ALE MINULY ROK A NA TEN SA NEčAKAL ALE NA VODIčáK áNO ALE Už JE TO ASI ZMENENé
BOLI SME BEHOM POL HODINY VYBAVENý ALE AKURáT SME VYCHYTALI OBEDNú PRESTáVKU TAK SME MUSELI čAKAť A KED SKONčILA PRESTAVKA TAK SME LEN PODPISALI A IšLI čIžE SME TAM POL HODINU čAKALI KVOLI 5 MINUTáM 😀
BEZ Až TAK DALEKO CHCEš RODIť ? ALE ASI TAM NIEKDE BýVAš ,TO BUDEš MUSEť IST SKOR NECH TO STIHNEš 😀

beznadejna
15. okt 2008

kira tie fotky malej čo máš v albume to je ten 3s ultrazvuk? sa v tom ešte nevznám . som neskúdená 😒 ešte v týchto veciach

kira0039
15. okt 2008

ano 3D v dunajskej strede... 🙂ale mala bola strasne ziva a lekar sa hocijak snazil, tieto zabery boli zo 62och najlepsie...ale bola som aj v 13tt a tiez bolio celkom pekne tie fotky......tam sa dalo krasne vidiet cele dieta (tu sa uz cele nezmestilo na monitor). doporucujem...krasny zazitok (aj v pritomnosti partnera).

kira0039
15. okt 2008

neboj , aj vam sa to podari... my sme mali stastie a hned na prvy sup 😀 .
prajem vam to, je to naozaj krasny pocit...treba si riadne uzit potom 🙂 .
ta nasa je hyperaktivna...v podstate takmer nikdy neodpociva. Stale ma kope, stucha (do rebier, mocovych mechurov, vajecnikov) a mam podozrenie, ze sa jej paci moj pupok, bo niekedy mam pocit akoby sa s nim hrala 😀 . mozno natahuje pupocnu snuru 😀 .
ved uvidis... je to naozaj krasne. zajtra idem do poradne, tak som zvedava co ta moja zas na tom ultrazvuku predvedie 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre