Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
30. dec 2008

ahojte,

erička, ja Ti vysielačky môžem požičať. 😉

chruminka, ako zajtra?

u nás všetko ok. darčekov bolo akurát, Maťko sa vytešoval každému. len mám pocit, že Ježiško chodí každý deň, skoro každý deň, dostane Maťko niečo nové. včera som mala stretko s bývalými kolegyňami a tie mi pre neho dali veľké penové puzzle písmenové. ani to nemám kde rozložiť. 😀 dnes zase prababka poslala peniažky, tak vložíme na knižku.

leony83
30. dec 2008

ahojte baby!!!!

trošku iná téma. nepoznáte náhodou nejakého dobrého účtovníka/ účtovníčku v Šamoríne????? poznám viacerých, ale už nikto nebere nových klientov 😝 😝 😝 😝 😝

erika1983
30. dec 2008

ahoj leona ja mam kamosku uctovnicku je dobra 🙂
Jej kika a kedy si mozem zbehnut k tebe pre vysielacky ????
A ozi kde budete silvestrovat????
my u susedov 🙂

angua27
30. dec 2008

leony, ja som účtovníčka. práve rozbieham firmu. 😉

erika, dokedy si dnes v robote? doniesla by som Ti ich.

erika1983
30. dec 2008

kika som do pol piatej
keby si mi to hodila tak to by bolo naozaj super 😉

angua27
30. dec 2008

erička, prinesiem ich. 😉

chruminka
30. dec 2008

Kika po 18:00h by som ti cinkla ok?

chruminka
30. dec 2008

kika mas IP

beznadejna
30. dec 2008

ahojte tak ja som tu tiez po dlhsom case ale citat vas stiham.prajem stastny a este lepsie novy rok no a to euro je premna katasrofa 🙄 ale sak casom sa do toho dostaneme
ako tak citam tak kopu z vas dostalo pekarnicku mne kamoska vecer upiekla chlebik a rano uz nebol taky dobry.teda neviem ake mate vy skusenosti

arusska
31. dec 2008

leony - moj bracho berie klientov, teda ak mas zaujem - on robi ucto doma

chruminka
31. dec 2008

babulky prajem nadherny vesely silvester a stastny novy euro rok 2009 🙂

erika1983
31. dec 2008

ahojte
aj ja prajem krasny a uspesny novy rok, nech je este lepsi ako tento minuly 🙂

angua27
31. dec 2008

ahojte krásky,

tak aj ja sa pridávam k prianiu dobrých silvestrovkých osláv (hlavne každá, aby ste mali podľa svojho gusta) a úspešné vykročenie do Nového roka. 😀

a čo si prajete v Novom roku? nejaké špeci želania? 😎

ja budem tento Silvester oslavovať s chruminkou, jej manželom a ešte jedným manželským párom. vyrážame v noci do BA. teším sa, že to chruminka tak super zorganizovala. a vlastne aj vďaka tejto stránke, som spoznala kopec super báb zo Šamorína, ktoré ste mi pomohli cez to najťažšie obdobie. 😉 (ma chytá nejaká melanchólia, sorry).

chruminka
31. dec 2008

kikus ja som v podstate nic nezorganizovala...to vsetci tak spolocne 🙂 ...vsetko na poslednu chvilu ako vzdy u mna 😀 .
Aj ja som rada ze som vas vsetky spoznala a tesim sa na novorocne stretko v roku 2009

Ja varim akurat silvestrovsku kapustnicu....mam uz na nu taku chut len neviem neviem ci vydrzim do vecera.

tak nadherny silvestrovsky den 😉

bezaz
31. dec 2008

hojte, tiez zelam do noveho roka vykrocenie tou spravnou nohou a nech nas cakaju len dobre a pekne veci
a rovnako som rada, ze som vdaka MK spoznala baby zo samorina, clovek sa tu o to viac citi ako doma 😵

ja tento rok silvestrujem v posteli.. radsej sa vyspim... 😀 😵

arusska
1. jan 2009

stastny novy rok 🙂

arusska
1. jan 2009

nejake je to tu vymrete, kde ste vsetci? Lyzujete???

janne6969
1. jan 2009

Stastny novy rok. Ja som konecne doma pri telke. Unavena ako pes. Juj ale zalyzovala by som si, veru 😉

angua27
2. jan 2009

babuľky, viem, že na poslednú chvíľku, ale keby ste niektorá mala chuť, tak si ideme dať s chruminkou varené vínečko do Siesty (je to kaviareň v dome služieb s tej strany ako je trh), stretávama sa okolo 18.30. 😀

chruminka
2. jan 2009

kika nikde nikoho 😨 , myslim ze vsetky este dakde sviatkuju 😀

tilly
2. jan 2009

my s janetkou sme boli na dovolenke (janetka ešte pokračovala do spišskej), takže ja teraz dodatočne ŠŤASTNÝ NOVÝ ROOOOOK 😀

nám bolo super, decká lyžovali o život, domčo robí už aj oblúčiky a brzdí, no nenormálny je, helma na hlave, okuliare, vôbec mu nie je vidieť tvár, ale jedeeee

tilly
4. jan 2009

haloooo, nikto nikde???

ozaj, bez, tebe nezostalo z toho femigardu? odkúpila by som...

janetka
4. jan 2009

caute, tak ja sa tiez uz opat hlasim v samorine... stastny novy roook, vela zdravicka...
Mali sme sa na lyzovacke super, kazdy vecer sme flamovali, popijali, kupali sa v jacuzzi /neviem, ci sa to tak pise/ a uzivali si...

bezaz
5. jan 2009

tilly asi nie, a ked, tak som ho asi vyhodila.. ale skusim pozriet
teeedaaa janet ako dobre ste sa mali, aj ja chcem 🙂

chruminka
5. jan 2009

ale ale samorin este tusim sviatkuje 😎

tilly
5. jan 2009

janetka, ja teraz tú našu dovču dospávam, tam sme chodili strašne neskoro spávať... a ozaj už piaty deň nefajčím, nepijem len ešte žeriem 🙄

angua27
5. jan 2009

tilly, tak držím palce, aby Ti to predsavzatie nepitia a nefajčenia vydržalo. a skoro sa zadarilo. 😉

adka, ešte raz takto verejne, všetko naaaaaaaj k meninám. dúfam, že si ich poriadne oslávila. 😎

my sme dnes boli s malým vonku viac ako hodinu a strašne sa mu sneh páčil. prvýkrát ho zažil v piatok, keď boli s bývalým na Kolibe. 😀 zajtra sa chystám vytiahnuť sánky a trošku ho previezť na kopčeku pri Torňoši. 😉 tak dúfam, že sa mu bude aj to páčiť. 🙂

ja som dnes podvečer bola v BA a teda, kým sa sneh neroztopí, do auta už asi nesadnem. som mala adrenalín na najvyšších hodnotách, keď som išla domov. 😒 tak si babuľky, tie čo jazdíte dávajte veľký pozor na seba.

janetka
6. jan 2009

Angua: super, ze aspon troska napadalo, my sme sa vcera tiez santili na ulici so sankami s detmi. K tomu soferovaniu, od januara mam "nove" auto, ta manzelova sluzobna oktavka mi zostala, tak dnes sme mali ist jeho nove auto previezt z BA a ja na tom mojo, uf, zrovna nasnezilo, tak sa tillyman podujal, ze ma zaskoci v soferovani, sak by som sa vyyblila pri prvom strome. Musim sa casom zdokonalit, zatial mi staci trasa skolka - domov :o)

erika1983
6. jan 2009

ahojte babulky
tak v prvom rade vsetko naj adka
no a ja som zase doma mala ma zapal priedusiek tak tento tyzden som s nou ja
ako sa inac mate nedame niekedy stretko ???
uz sme sa davno nevideli 🙂
co vy na to??? 😎

angua27
6. jan 2009

ahojki,
janetka, tak to je super, že tillyman zaskočil. ja by som si na "novom" aute tiež teraz netrúfla. a to jazdím skoro každý deň. striedam dve autá, tak to mám tiež dosť perné. 😉 a práve dnes som zistila, že sneh, nesneh, vo štvrtok máme očkovanie, takže do BA budeme musieť ísť. ešte k tomu sa pokazilo segrino auto, tak dúfam, že jeden známy mi pomôže s opravou. 😒 a to zrovna dnes odišiel otec zase na mesiac preč. proste, keď sa se.re, tak potom všetko. 😎
a sánkovať sme sa tiež neboli, lebo sánky sú u mojej prababky na dome. mama, tam ide cez víkend a ja ju veziem, tak ich zoberiem sem k nám do pivnice, keby náhodou ešte chcel byť sneh. 😀

ja som za stretko. navrhnite, ako máte čas, ja sa prispôsobím. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre