Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

kira0039
11. jan 2009

ahojte dievcata..odkedy sme doma s malou z nemocnice ani ma nenapadlo sadnut si za PC a napisat vam..vela sa toho popisalo, nestiham citat.. 🙂...
prajem vsetko dobre do noveho roka...
nasa mala ma sa ma krasne..mali sme prioblemy (reflux),ale uz je nam dobre...

angua27
11. jan 2009

ahojte,
kira, keď sa zabehneš s malou, budeš mať čas aj na net a na nás. som rada, že si sa ozvala. 😉

beznadejna, my sme dnes boli tiež pri Dunaji, ale z druhej strany mesta, máme to bližšie. chceli sme sa sánkovať, ale sneh už minimálny, tak sme sa prešli a išli domov. ale boli sme len 40 minút, stačilo to na to, aby mal Maťko krásne červené líčka a noštek. 😉
add daň z nehnuteľnosti: daňové priznanie sa podáva iba v prípade, že si nehnuteľnosť nadobudla v minulom roku, t.j. 2008. tu je o tom popísané podrobnejšie: http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?Cat... a tu na konci sú vzory tlačív http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=7000. keby si potrebovala poradiť, kľudne sa spýtaj. toto priznanie sa robí iba raz a to v roku nasledujucom po roku, kedy si nadobudla nehnuteľnosť. neviem, kedy ste si kúpili byt v Šamoríne, ak minulý rok, tak to treba podať, ak predtým a už si robila to daňové, tak teraz už nemusíš. 😉

janne6969
11. jan 2009

Ahojte.
Este k tej dani. Ak si nadobudla nehnutelnost minuly rok, tak bolo treba vypisat tlacivo o vzniku danovej povinnosti a byvaly majitel tlacivo o zaniku danovej povinnosti. Ja som na to pozabudla tak som ho pripojila k danovemu priznaniu 😉

angua27
11. jan 2009

jane, dobrá poznámka. tiež som vtedy na to zabudla, ale upozornili ma na mestskom úrade, keď som priniesla daňové priznanie, tak sme to rýchlo doplnili. 😉

janetka
11. jan 2009

beznadejna: aj my sme sa tam dnes boli korculovat....
ozaj, baby a kormoran nevyhovuje na stretko? velmi sa tam zlepsila kuchyna 😉
a pojdeme autami podaktore, tak by sme sa organizovane pomestili 😉

angua27
11. jan 2009

ja som aj za Kormorán, ale nebudem mať auto, takže jedine, že by som sa k niekomu nasáčkovala. 😉 a jasko, že pre mňa netreba chodiť až na gazdovský, prišla by som ku chruminke napr. 😉

babulka123
11. jan 2009

ahojte... tilly mam na teba jednu prosbu .. som tu citala , davnejsie si pisala o kociku hartan.. ty si ho mala alebo chces alebo ???
ja sa rozhodujem medzi Hartan Topline S a Peg Peregbo uno.. nevies mi dat nejake referencie na ten Hartan? dakujem veeelmi pekne za kazdy jeden nazor...

tilly
12. jan 2009

kuk do môjho albumu, tam mám všetky kočíky, čo som mala...

ak sa rozhoduješ medzi týmito, tak jednoznačne hartan, 1. neporovnateľná kvalita, technika, použité materiály a pod, 2. uno nepéruje, na hartane máš tri možnosti pérovania 3. na topline sa dá prehodiť aj rúčka aj korba, čo je na nezaplatenie 😉

babulka123
12. jan 2009

tily tu teutoniu si uz predala???

babulka123
12. jan 2009

vies nevyhodu u hartana vidim v tom ze je mensia korba vnutri a ze je tazsi....na behanie po schodoch nic moc...
ale veeelmi sa mi paci...

tilly
12. jan 2009

ano, teutoniu som predala asi pred rokom a pol...

nemyslim si, ze hartan ma mensiu korbu, na hartanoch sa da tak blbost, co podopiera nozicky prehodit a tym sa cely priestor pre dieta zvacsi, moj maly mal dva roky, ked sme mali racer a v poho sa tam vyspal aj v bunde...

ja len, ze ak sa rozhodujes medzi hartanom topline S a PP uno, tak jednoznacne hartan, aj co sa vzhladu tyka, aj kvality, aj pohodlia pre dieta, cenu a vahu neviem porovnat, ale hartany su celkovo tazsie ako ine kociky, ja mam teraz noveho favorita, kedze muz povedal, ze ina znacka ako hartan nebude (ked som mu v obchode ukazovala novu teutoniu cosmo), takze ja budem vyberat (ak este niekedy budem vyberat) hartan r1 alebo topline S, ak by som si mohla vyberat aj z teutonii tak fun system (to je ten v albume) alebo cosmo (to je novinka)

tilly
12. jan 2009

janet, prečo kormorán? akože mne je to jedno, ale kormorán mi prijde taký moc oficiálny na babské reči...

babulka123
12. jan 2009

tili no dakujem velmi pekne za info ... pojdem sa na ten hartan este pozriet viem ze ho maju v kike a rozhodnem sa... ale veeeelmi pekne ti dakujem

tilly
12. jan 2009

ešte máš dosť času 😉

babulka123
12. jan 2009

to hej ale sestra nie.. heheheh ja to hladam aj kvoli sestre ta je v 27 tt...

tilly
12. jan 2009

jeeej, to je krásne, keď sú bratranci takto pri sebe, budú kamoši 😉

babulka123
12. jan 2009

noooo a maminka si vsetko zopakuje u sestry a potom u mna to uz bude jednoduchsie..heheheheh
ale nie.. je to super a velmi sa z toho tesim , hlavne kvoli tomu ze budem mat aspon od koho tahat rozumy a hlavne si to skusat.. hehehehe synovec mi k tomu krasne posluzi... hehehe

tilly
12. jan 2009

a môžte si kúpiť súrodenecký kočík a babina môže obe vnúčatá kočíkovať naraz 😉

janne6969
12. jan 2009

Ahojte. Tak mne je jedno, ci Komoran, alebo to druhe. Ked sa rozhodnete, tak sa pridam. Tilly ta teutonie je celkom zaujimava 🙂

erika1983
12. jan 2009

no ahojte tak my sme boli cez vikend u rodicov a tam vam poviem -19 stupnov skoro sme zamrzli 🙂
no a ja som tiez za podkovu , a ja skor ako o 19 velmi neviem prist takze sa k vam pridam 😀

janetka
12. jan 2009

ok, tak nechajme podkovu

babulka123
12. jan 2009

kedy mate stretko... tily potrebujem s tebou hodit rec heheheeheh

janetka
12. jan 2009

streda okolo siedmej v podkove

babulka123
12. jan 2009

no to vidim realne, dufam ze mi nebude moc zle... a mnaaam tam sa da dobre napapat..

tilly
12. jan 2009

fa1n 😠 😠 😠

babulka123
12. jan 2009

tily ja ti nerozumiem

tilly
12. jan 2009

t0 n1c, nef4ng41e 😲 ☹ 😢 😖 😠

tilly
12. jan 2009

PC nejde 😠

babulka123
12. jan 2009

hehhe vidim .hehehehee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre