Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

arusska
29. mar 2009

janetka fajn izba, vidim ze Jakub je uz aj na skolu pripraveny 😀 uz bude mat kde ulohy pisat 😀
ale pekna pekna.
Ja chcem objednat novy koberec ku vchodovym dveram a objednala som uz taku stolicku do chodby, len musim dat este nove epedko na to spravit take vysoke, dufam ze to pride - sa tesim.
SUPER POCKO inak 😠 od utorka sa to uz ma zlepsit az do konca tyzdna - ale ak sa to ma zlepsi tak ako vcera tak to neprosiiiim

angua27
29. mar 2009

janet, izbička nádherná. ja už mám v hlave tiež vysnívanú izbičku pre Maťka. dúfam, že to raz budem mať kde realizovať. 😀

arus, to vážne, také ceny idú za šteniatka?

ja práve makám, ale skočila som vás pozrieť na chvíľku. a keďže je dnes ako je a babina nemohla s malým von, tak som musela ja ísť preč. tak teraz zarezávam v Sieste, pekne pri kávičke. 😀

janetka
29. mar 2009

arus: blahozelam k uspechu, tak budete na aruske "ryzovat" 😀
Boli sme dnes v ikey, tak sme este co to dokupili....
dakujem za pochvaly 🙂

tilly
29. mar 2009

arus, len potom ju poriadne zatvárajte 😀 síce maxa strážime, ale ruja je ruje... 😀

bezaz
29. mar 2009

jarka pekna izbicka.. 😵 ale s tou telkou to nemyslite vazne, ze? 😉
gabi gratulujeme slecne 😀

janetka
30. mar 2009

bez: nie, ani s tym dvdckom 😀

bezaz
30. mar 2009

jarka 😀 kedy pojdeme konecne spolu kociarovat? haaa?

janetka
30. mar 2009

bez: hrozne, ze? clovek byva par metrov od seba a nie sme schopne sa dohodnut....

tilly
30. mar 2009

janetka, boli ste v baba...? ako bolo?

ja mám zážitok zo včera... tak sme si večer prepínali a narazili na missky, tak domčo hneď jačal, že to máme nechať a pri promenáde v plavkách kričal, daj tie plavky dolu!!! a mal ruku v gatiach... 😅
😀
baby sa mu páčili, hlavne keď boli v plavkách alebo vrteli riťkami pri voľných disciplínach.... no je to chlap... po tatovi...

janne6969
30. mar 2009

Tilly ved co sa za mladi nauci, na starobu akoby nasiel. Ale ozaj zacina skoro 😀

tilly
30. mar 2009

😅 veď ani 4 roky nemá 😅 ale aspoň viem, že je na baby, sranda bude, keď mi v 14stich dojde, že je gay...

janetka
30. mar 2009

tilly: hej boli, dalo sa...ale potom sa tam zas nahrnuli ludia, tak sme utekali domov 😎
no pekne... a najlepsia ta ruka v gatiach...
dohadzujem petovi predaj tej trojkolky, co som zavesila na tu skalicku stranku FCB pre ziga

tilly
30. mar 2009

a peto ju nepredal? 😲 veď hovoril niečo o tom, že ich 10 predali...

a vieš, u nás bude ruka v gatiach zas celé leto, ach jo 😒

janetka
30. mar 2009

tych trojkolkovych? ci vsetky spolu?

arusska
30. mar 2009

ahojte, dakujeme.

Musim kontrolovat slecnu ci uz nehara, sa mi zda ze vcera zacala ale neviem, aj ked nezda sa mi ze by 3tyzdne skor ako by mala. A este nechcem - lebo mame v Neninciach zaciatkom maja klubovku tak tam by som chcela aby vyhrala este prve miesto a potom moze uz harat 🙂 ale no vyberem si?

Janetka boli ste v baba? vidis aj ja som chcela ist ale nakonec sme sa s malym vybrali do Tesca do DS ale zda sa mi ze na maleho nieco lezie, no to je zasa vyhral 😖

balambi
31. mar 2009

arusska to som rada, že je tu ďalší psíčkar...a akého to máš vlastne psíka? a chystáš sa s ňou aj k veťošovi aby ste zistili ten najsprávnejší čas alebo to nechávate na prírodu?

kira0039
31. mar 2009

ahojte dievcata.dufam, ze sa mate dobre. nasa mala princezna nam len sedkat chce...pekne sa drzi, tak s nou cvicime...chyti nam prsty a my ju tahame do sedu...velmi sa jej to paci a krasne si udrziava rovno aj hlavicku. ked ju dame na brusko, krasne sa opiera o lakte a dokonca sa jej 2x podarilo nadvihnut si zadocek. dlho som tu nebola, bo mali sme toho a vlastne stale aj mame. mali sme tazke chvile...mamina moja mi zomrela a nie je to pre nas lahke. dufam,ze vy mate vsetjo v tom najlepsom poriadku...pekny zvysok vecera...

arusska
31. mar 2009

balambi mame pyrenejskeho horskeho psa, a ano chystam sa k veterinarovi ale este neharame nastastie

inak slava nasim meteorologom- hlasili od dnes krasne pocasie az do konca tyzdna - no to sme teda uz len dopadli...

arusska
31. mar 2009

inak sme krasne chory aj ja aj Dany - ma strasnu horucku ale neda si ju zmerat - vraj BOLIIIII teplomer ☹ ☹ ☹

kira0039
1. apr 2009

skore uzdravenie arusska

tilly
1. apr 2009

domčo si tiež nenechá zmerať, tiež ho to vraj bolí... vždy sme merali nasilu... jeho to tam studí, keďže meriame starou dobrou rýchlobežkou...

našim meteorologom neverím... väčšinou pozeráme predpovede na orf, ale občas to, čo ide cez viedeň sa od nás odkloní, takže tým sa tiež nedá moc veriť...

kira, to je strašné, úprimnú sústrasť... malá je šikula

erika1983
1. apr 2009

ahojte
tak ja sa ozyvam po dlhsom case
kira úprimnu sústrať, malá je silná, šikulka
aruska to je zle ze ste chory, aj my ináč soplíme ale nemáme teplotu a frederika si tiez nenechá odmerat teplotu ☹
ja som od piatku doma tak sa tak teším, v piatok idem darovať krv a od pondelka dovolenka pojdem do roboty len 15.04. parada 🙂
gabi tak potom by sme mohli hodit nejake stretko 🙂

janne6969
1. apr 2009

Kira uprimnu sustrast 😔
Baby ale celkom by sme mohli dat nejake stretko. Ved sme boli naposledy vonku asi pred pol rokom 😅

erika1983
1. apr 2009

no ved ja to uz vravim davno
ale nikto sa nejak neda na to ☹

janne6969
1. apr 2009

Tak ja sa pripajam 😀 Ked som uz doma, nech to poriadne vyuzijem, kym sa mala narodi 😉

janetka
1. apr 2009

zajtra?

arusska
1. apr 2009

erika jop, radi, ale musime vyzdraviet. My teraz toho mame strasne vela a pre zlobu este aj maly musi byt chory, takze nic ine len otravujem mamu aby mi ho varovala. V nedelu ideme asi kryt tak som zvedava, dufam ze bude uspesne.
Tilly inak Arusa je cez noc zavreta v garazi, boze to je hruza chudak pes ma kramy 24dni 😀 😀 😀

Janetka alebo ostatne maminky Adamcova je zajtra poobede????

angua27
1. apr 2009

ahojte,

kira, úprimnú sústrasť. malá je šikuľka.

gabi, skoré uzdravenie a úspešné krytie. 😉

ja som za stretko všetkými desiatimi, ale zajtra môžem až o 20.30 a to neviem, či pre niektoré z vás nie je neskoro.

janne6969
2. apr 2009

Ja by som tiez isla dnes.
No ak sa nas zozbiera aspon 3-4 tak podme 😀

bezaz
2. apr 2009

kira uprimnu sustrast
arus stvrtky ma adamcova poradnu pre objednanych 😉
ja na stretko neviem, zalezi kedy a ci mala bude spat alebo co.. najlepsie niekde blizko nas, urco nie kormoran 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre