Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
30. apr 2009

aj ja pridem dufam ze dovtedy mi zaspi a kludne sa najem 🙂

tilly
30. apr 2009

ja dúfam, že to tam neobhodím 😅

arusska
30. apr 2009

jezis boli ste dnes na obede? Kua to som mohla aj ja stihnut, len som sem az teraz dorazila

ozaj dnes sme zvysili populaciu maciek v Mliecne o 3ks 😀

jarka nechcete jednu? Dve uz su rezerve ale jedna je este volna, ak by mal niekto zaujem dajte vediet o dobrych rukach 😵

arusska
30. apr 2009

erika nechcete k morciatku??? 😀 😀 😀

janetka
30. apr 2009

aruska: my si brusime zuby na vase steniatko 😀 😀
super obed bol, budeme mat piatky pre matky v 😀 pizzerke...

arusska
30. apr 2009

jezis a ja mam najblyzsie tri piatky skusky 🙄 🙄 🙄

arusska
30. apr 2009

janetka ale vies my ku kazdemu stenatu budeme davat macku gratis 😀 😀 😀 - je uz na buducich majiteloch ci ju daju ako hlavny chod alebo si nechaju ako domaceho mazlicka 😀 😀 😀

janetka
30. apr 2009

arusska: no vidis, potom mi mozno stevo dovoli aj macku a on ako vegetarian si ju neda na obed 😀

beznadejna
1. máj 2009

dobre ranko dievcata
chcela som sa len opytat ci nahodou neviete je tu v samku sherlock, zevraj by mal ale neviem
alebo nepoznate nejaku dobru firmu co robi bezpecnostne dvere
dakujem

angua27
2. máj 2009

beznadejna máš IP. 😉

angua27
2. máj 2009

babuľky, chcela som sa opýtať, či náhodou nemáte niektorá ohrievač flašiek na zapožičanie. potrebovala by som ho na prelome júna a júla na dovolenku. pýtam sa už takto dopredu, aby som nezháňala na poslednú chvíľku. 😉

janetka
3. máj 2009

angua: ja som ho uz predala....

beznadejna
3. máj 2009

angua dakujem toho bena sme uz skusali ale ty zas nerobia zarubne skusim tu druhu firmu co si napisala
no ale ako padnevikend tak nikde nikoho
na dnes hlasia pekne pocasie a od pondelka cely tyzden prsat 😒

janne6969
3. máj 2009

Ahojte.
Ja sa dnes chystam trochu vyvencit manzela, tak dufam, ze sa mu bude chciet ist trochu do prirody 😉 . Ked sa to uz od pondelka ma pokazit 😕

janetka
3. máj 2009

ja som pocula, ze od stredy ma zacat prsat a prsat, ja idem teraz na tri dni do skalice k nasim a potom od piatku zas na vychod k manzelovej rodine... 😨

tilly
3. máj 2009

idem pozrieť to počasie, nejako sa mi to nezdá... konečne je dnes po týždni pekne a zajtra sa to má posr...? otras...

ja už fakt neviem, čo by som mala jesť, zo všetkého je mi na prd...

tilly
3. máj 2009

neviem, odkiaľ máte tie pesimistické predpovede, ale ja som pozerala, že má byť celkom fajn, tak 18 - 22, pod mrakom alebo slnečno... tak uvidíme, či to vyjde, ale víkend hlásia nenormálny 25 stupňov a slniečko 😀

tilly
3. máj 2009

baby, ako prebieha štátnica z trestu? bez, z čoho si sa učila, resp. sa učíš?

arusska
3. máj 2009

tilly ja co poznam kamosky vsetky vyleteli z trestu ☹, obcana vsetky spravili takze teraz uz len vyberovy predmet im ostava 😀

arusska
3. máj 2009

baby, vcera sme boli na vystave v Neninciach a Aruska vyhrala 1.miesto v skupine, prihlasila som ju aj s jej "druhom" do suteze o najkrajsi par a vyhrali ako najkrajsi par vystavy, takze herecka jak svina ta nasa holka 😀 😀 😀

angua27
3. máj 2009

aruska, gratulujeme Aruske. je to naozaj krásavica. 😉

tilly, už aby Ti bolo lepšie. 😎

bezaz
3. máj 2009

tilly no ja som bola u kolesara, takze pohodka.. ucila som sa z ivoru, zakona a tak
gabi super, gratulujeme fesande 😀

arusska
4. máj 2009

dakujeme, dnes to vyzera na krasne ranko 🙂

erika1983
4. máj 2009

Ahooojte
tak ja tiez dufam ze bude krasne, nechcem aby prsalo ☹
Arus gratulujeme manzelom 😀
mi sme mali rozlietani vikend v sobotu sme boli na chate a v nedelu sme boli v gabcikove sme boli na lodi Frederike sa strasne lubilo 🙂
tak sa tesim ze mame zase kratky vikend 🙂

tilly
4. máj 2009

ja koza som myslela štátnicu zo správka, tak ma ten trest serie, že na to stále myslím...
z čoho sa učíš na správko a ako to prebieha?

aru a čakáte šteniatka?

bezaz
4. máj 2009

miska no neviem, ako ti poslem to spravko, lebo mi uz druhy tyzden nefici robotny mail a nemam to ulozene.. mozem ti pozicat to, co mam vytlacene 😅
ozi piatky pre matky, teda stvrtok plati? 😉

tilly
4. máj 2009

bez, ja by som si to zobrala do roboty, prefotila a na druhý deň vrátila, môže byť? 😉

ja štvrtok beriem, teda mala by som byť na tom tak, ako minulý štvrtok, teda malého vykopnem k našim a mám frei 😀

erika1983
4. máj 2009

no ja tento stvrtok nemozem ale keby& chcel niekto piatok mozem 🙂

tilly
4. máj 2009

mne je jedno či štvrtok alebo piatok, ale to asi budete so svojimi mužmi, nie?

bezaz
4. máj 2009

miska jasne, kludne sa zastav apoziciam
ja mozem len stvrtok.. piatok sme uz u nasich a asi zostanem na cely tyzden, nech si peto od nas oddychne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre