Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
20. máj 2009

cesnakova pomazanka pripravena, bez nedavaj do chleba uz sol 😎

angua27
20. máj 2009

tilly, tak to mi je ľúto. ale kvôli tomu sa svet nezrúti, si myslím. spravíš nabudúce. 😉

jani, držím na zajtra palce. 😎

tilly
20. máj 2009

kde je aká cesnaková pomazánka??? 😀 že vieš, že som hladná 😀

baby, ja sa neviem dočkať piatku, idem na to 3D...

tilly
20. máj 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22787279&tab=2 čo hovoríte na túto farbu? v detailných obrázkoch....

janne6969
20. máj 2009

Ja si idem lahnut, lebo uz ma to ucenie nebavi. Preucila som sa obed a teraz prespim zvysok dna a veceru. Aj tak niesom hladna 😅. Moje dieta bude anorekticke 😅

tilly
20. máj 2009

a moje blbé 😀

janetka
20. máj 2009

hahaha to bolo dobre 😀 😀 cesnacka je u nas, na zajtra dopoludnia..dondes? a mozem ti aj dnes natriet rozok 😀

janne6969
20. máj 2009

Prosim Ta.... Uz som mala polievku, takze prezijeme 🙂

chruminka
20. máj 2009

Bezaz ides teda zajtra k Jarke peso? A kedy?Isla by som aj ja s tebou peso.

bezaz
20. máj 2009

jaaaj miska, ved som bola dnes na skole, aj som ta hladala, ale nikde si nebola
chrumi no ked ideme na 9, tak 8,50 nastup pred nasim barakom 😀
este nesmiem zabudnut dat vecer robit ten chlieb

chruminka
20. máj 2009

zuzi ok 8:50h som pred vasim domom 🙂

janetka
20. máj 2009

cakam vas... uz je aj kolacik upeceny...
kupala somt eraz matka a ako som ho brala z vane tak som mu hlavou tresla do sadrokartonoveho rohu ostreho jak svina, uplne to buchlo, az dole to bolo pocut... chudatenko...dufam, ze sa mu nic nestalo, hned zaspinkal... ale nemal tam rozrazene nic 😢 a mal na hlave kapucku z osusky

angua27
20. máj 2009

jarka, neboj. niekedy ten buchot je horší, ako to čo sa naozaj stalo.

janetka
21. máj 2009

vyzera byt ok...
janne: drz sa dnes na skuske

bezaz
21. máj 2009

bre ranko
tak samozrejme ze sa mi chlieb nepodaril, je akysi krepy, tak dufam, ze bude aspon chutit 😝
a pojdem asi s mokrou hlavou, lebo opica ma dnes nejaky fasa den 🙄

arusska
21. máj 2009

bre ranko, teda skoro uz obed, zajtra ma trest4 u Kurilovskej tak mi drzte palce nech sa nestrapnim 🙄

tilly
21. máj 2009

aru, držím palce, ona je síce milá, ale vyzerá sekera...

jaaaj, vám bolo dnes dobre, ja makám, robím veci, čo som odkladala, tak sa idem teraz zblázniť...

janíííí, držííííím palceeeeee, moooooc

teraz som urobila takú zmluvu, že keby ju čítali v škole, tak mi rovno JUDra dajú a nenechajú trápiť sa s deblnými štátnicami.... 😀

tilly
21. máj 2009

tak strašne ma teraz mamka vytočila, vrrr. úplne mi nervy tečú...

janetka
21. máj 2009

tilly: mamka????? a co ti povedala????

baby, hodila som na mk nejake fotky deticiek

janetka
21. máj 2009

zo stretka

tilly
21. máj 2009

hej, mamka... volala mi, že jej volala sesternica, že jej synovia urobili štátnicu ja jednotku, tak do mňa začala rýpať, že ako to, že ja som tie štátnice nezvládla a tak... lenže moji super raperskí bratranci skončili hnojarinu v nitre, ktorú skončí každý na prvý šup, len ten, koho zrazí električka to nespraví... som jej povedala, že nech si idú skúsiť jednu štátnicu k nám... oni mali len jednu jedinú štátnicu, okrem toho ich mamka prednáša a skúša na škole...

brrr, tak to nemám rada, keď niekto zrovnáva hnojarinu alebo sociálnu prácu alebo podobné školy zo sládkovičova a pod. s našou debilnou školou... som videla, koľko sa učila sesterka na štátnicu na ekonomke, mali 68 otázok... my máme po 200 z jedného predmetu, z občana 200 len z hmoty + nejakých 190 proces a to je len jeden predmet, máme tri...

kto to má pochopiť, keď nie vlastná mater??? okrem toho dobre vie, že moji bratranci bývajú pekne u rodičov, maminka im varí, perie, upratuje, ocinko dáva vreckové, chlapci nemajú inú robotu, len sa učiť a ožierať...

ozaj, pozerala som tie bicyklíky a na mmb ani bbb nič... 😢

janetka
21. máj 2009

tilly: jasne, to poznam... nasi zas furt maju, ze susedov syn im dava vnuca na cely tyzden a nasim nedam kubka a oni videli, ze aj vtedy a vtedy tam bol... to je taky syndrom porovnavaci...
z toho si nic nerob, je to mama.... aj my budeme take 😎

pocuvaj a uz ked mu to tak ide, tak mu to nepojde aj na tom jeho?

tilly
21. máj 2009

ktorý myslíš? ten malý červený nemá voľnobeh a tie pedáliky idú strašne ľahko, čiže sa mu prešmykujú a na tom veľkom sa bojím... z toho keď šupne dole, tak sa dobre pootĺka, z malého keď spadne, tak sa maximálne ošuchne...

janetka
21. máj 2009

ten maly cerveny som myslela... tak navrhni dnaovi, ze predajte ten maly cerveny cez MMB a kupte novy tu v tej predajni, , resp. v podunajskych kde sme ho my kupovali... a budete mat dobry aj pre druhe babo

janetka
21. máj 2009

dobre som to vymyslela

tilly
21. máj 2009

už som mu to hovorila, že veď budeme mať druhé dieťa, že by sme mohli ten červený predať a kúpiť druhý, ale bez odozvy, povedal, že mám nájsť nejaký na mmb, ale tam nič ale absolútne nič nie je, teda je, ale 70€, za to sa už dá kúpiť nový

tilly
21. máj 2009

hej, len do RS si pre to nepôjdem 😉

janetka
21. máj 2009

sak nech to poslu 😎

tilly
21. máj 2009

idem domov, som nejaka unavena, zničená, som sa namakala na tej zmluve a nejako mi mozog nefunguje 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre