Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
27. júl 2009

tilly gratulujeme k druhemu harantovi 😀 ,si bola na 3D? hod foto do albumu

annus
27. júl 2009

tilly gratulujem...

Erike nebola som nakoniec v Šam...ale nabudúce keď idem, pojdem vás pozrieť

ale vám závidím, že idete na dovolenku, my asi len budúci rok...dúfam

Príjemnú cestu a davajte si pozor na seba..cmuk

janetka
28. júl 2009

baby, ja mam take dni na pip, ze sa neda ani povedat.... okrem toho tatka, ktoreho prevazaju do trnavy na okologiu... tak sme vcera postupne vypustali ten bazenik a bolo tam uz asl len pol metra vody, mna ani nenapadlo, sak stale bol viacmenej odokryty a rano hladam nasho oblubeneho percyho.... ze kde je.. a on tam utopeny.... ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 tak tu revem jak sprosta

janetka
28. júl 2009

my sme si ho vsetci tak oblubili, ja nechapem, macky nevedia plavat?

bezaz
28. júl 2009

jaaaj jarka moje chudatko, nemyslis vazne, ze sa k tomu vsetkemu co prezivate aj percy takto zasamovrazdil ☹ do kelu
miska gratulujem k chalanovi, aspon sa nemusis "preucat" na babu

janetka
28. júl 2009

kua...ja dneska nejdem ani na dvor ....

tilly
28. júl 2009

jarka!!! 😲 to je sila... je mi to ľúto... 😢

janne6969
28. júl 2009

Ahojte.
Jarka to mi je luto. Macky vedia plavat, ale asi nevedel vyliezt a nevydrzal plavat do nekonecna.
Bez ja som na teba v piatok zabudla 😅 Hambim sa 😅 Si doma, alebo si isla k rodicom? Tie peniazky ti uz musim doniest 😉

janetka
28. júl 2009

janne: ale tam mala vela veci na zachytenie a je prasknuta aj ta obruc, asi sa driapala.... ale bolo to makke, nechapem, ze to nezvladla preliezt...

Bola som cely den v hainburgu, za kamoskou.... dnes musi stevo ten bazen zlikvidovat a ideme kupit novy....

chruminka
28. júl 2009

jarka ani neviem co napisat az mi do placu islo ked som to citala 😢 ....som z tych hormonov daka citliva

janne6969
28. júl 2009

Ja som citliva hlavne teraz po porode. Predtym som nebola taka. Teraz mi stacia televizne noviny a placem 😅 A nemozem pozerat reportaze, kde su postihnute deticky. Dnes som to musela prepnut, lebo mi prislo az tazko pri srdci 😔

janetka
28. júl 2009

aj ja som taka uplakana, a tiez revem pri hocicom, vrchol je , ked uz placem pri Bambulke 😲

angua27
28. júl 2009

janet, tak to mi je fakt ľúto. ono, keď sa se.rie, tak potom všetko. dúfam, že odteraz už pôjde všetko k lepšiemu u vás. moc na Teba myslím.

tilly, gratulko k chalošovi. 😉

chrumi, janka, ja som bola citlivka počas celého tehu a potom až kým som neodstavila malého od kojenia. ale na reportáže o deťoch som citlivka stále. proste vždy si to tak prirovnám k môjmu malému a je mi ťažko. tak sa radšej takým veciam vyhýbam. 😔

jani a malá je nádheráčka. a som Ti chcela povedať, že aj Ty vyzeráš dobre. 😉

tak aj idem do hajan, zajtra zase do práce. 😖 ale tento týždeň poslednýkrát. 😀 😝

chruminka
29. júl 2009

dobre ranko Samorin,dnes ma byt zasa horuco a zajtra este viac 😝

bezaz
29. júl 2009

hojte
jarka dufam, ze to uz bude len lepsie, ozaj, ako pisala kika, ked sa s.re tak sa s.re 😝
jani som u nasich, pridem v sobotu rano, tak sa mozeme stretnut.. ale peniazky su v pohodke, sak aby sa horsie nestalo... ja som ti ako dlho dlzila 😅

tilly
29. júl 2009

ja mam dnes tak na prd naladu... večer na mňa starý nahučal a nejako mi je z toho blbo, taký je hnusný v poslednej dobe, by som ho najradšej nakopala do prdele a vyhodila z domu...

chruminka
29. júl 2009

tilly klud to su hormony 😉 ,chlapov treba brat s rezervou.....

tilly
29. júl 2009

idiot na mňa naziapal, lebo chcel ovládačku od telky, pritom došiel do spálne,keď som mala ja niečo rozpozerané, on mi ju vytrhol, že teraz ide pozerať on... potom mi došla sms z ttb, on, že kto mi píše, ja nasr., že nikto, že čo ma kontroluje a on, že si ma má ten nikto zobrať preč... to k....t, nemám na neho slov, je mi z neho zle 😝

taký je divný celú dovolenku chodil na net, včera došiel o pol ôsmej domov... potom, keď sme boli vonku so susedmi, zrazu zmizol, došiel za pol hodinu, že bol vyvenčiť psov...
nadáva mi, že som velryba, slon a ja neviem čo ešte, nech si trhne nohou, kretén, toto fakt nepotrebujem...

už sa nehanbí po mne ziapať aj vonku, totálne arogantný je voči mne vkuse 😝

chruminka
29. júl 2009

tilly asi mal zly den,ale vsak mohol ist pozerat telku do obyvky....ser na to ,nestoji to za to nervacit sa,ale nadavat by ti nemal,vsak vyzeras teraz tak super s tym bruskom 😉
nema on dake problemy?

tilly
29. júl 2009

jedine, že by sa s frajerkou pohádal... nemá mať aké problémy, iba ak nevie, čo od dobroty, je to kretén ako každý chlap, asi má krámy alebo čo... on si vždy všetko vybil na mne, ja som najlepší nárazník...

janetka
29. júl 2009

tilly: miska, je nieco vo vzduchu....vsetky kamosky sa chcu tento tyzden rozvadzat.... tak to sa upravi....
a sak doma vies skontrolovat, co chodi na net, nie?
a on to s tym slonom nemysli zle... a co vcera na teba naulici naziapal? ja som to nepostrehla... a to s tym vencenim, podla mna bol zas za talianom....

ja som bola dnes zas v auparku a vsade janka krala... a super den s martinkou a danielkom, kubko bol sam v detskom kutiku asi hodku.....

tatko je uz v TT, a celkom dobre naladeny, apson nedava najavo nejaky smutok...

tilly
29. júl 2009

nooo, doma to viem skontrolovať, ale nejako ma to nenapadlo, nehrabem sa mu v osobných veciach, nechce sa mi ho kontrolovať a doma už na net nechodí nejako často, to len na tej dovolenke stále chodil... ja som nechodila a on aspoň dva tri krát denne...

neviem, či bol za talianom, mohol, ale aspoň buuu muuuu poviem, nie? aj keď prídem pred ôsmou domov, tak zahulákam buuuu, keď mi už o štvrtej volal, tak mohol aspoň niečo zajačať, ale on, že je dominik doma? ja že nie a on, že dobre a zložil... no pochop to...

včera vonku na mňa nehučal, to len vtedy minule...

ja toto fakt nepotrebujem, nie som kočica, ale aby mi niekto pomaly v treťom trimestri nadával, že som velryba alebo slonica, že lámem postele, tak akože sorry...

janetka
29. júl 2009

hej nasere... a tak zas nemyslim, ze dano by mal teraz chut este na frajerky :o) cakaju ho o chvilku nocne... mozno je nervozny z toho predaja domu... ani ja nekedy nechapem steva, ze dojde z prace a je nervozny na mna... vraj ho znervoznujem a to ani nic nehovorim 😲 teda momentalne sme na tom celkom ok... ale stava sa to...
Na nete urcite sledoval nejake sportove vysledky, lebo nemal teletext.. 😉
dominik dnes pride domov, ci az zajtra?
zajtra k nam dojde mamka.... v piatok s nou pojdem do BA

tilly
29. júl 2009

ale ja ho seriem, že je nervný z predaja domu, ja nemám byť nervná, že mám tri štátnice pred sebou (na ktoré som sa chcela začať učiť pred dvomi mesiacmi a jediné, čoho som bola schopná, bolo, že som si doniesla do roboty knihy...) ja si na ňom svoje nervy nevybíjam, to by som si to teda odniesla, normálne mám niekedy pocit, že mi jednu vrazí 😠
tiež toho mám dosť, mám nezaplatené provízie, teraz som začala robiť zmluvy pre jednu firmu a s nimi sa dohodnúť, to je tiež o nervy, zakladám s.r.o., jeden klient ma očividne chce o..., ďalšie prípady mám zložité, veď prečo by som ja mala mať jeden predaj jednoduchý... prečo neriešim pomaly neriešiteľné, nemožné na počkanie, zázraky do troch dní a potom sa 15 dní modlím, aby mi to kataster nervrátil a potom dlhočizné čakanie, či mi vôbec ten klient zaplatí...
do toho som každé ráno zničená ako keby som ani nespala, v noci 50 krát cikať, futbalista najradšej kope v noci a večer... no a vybíjam si to na ňom, nedovolím si to, lebo by som to brutálne odniesla...

domčo už je na ceste do BA, bol v nejakom zábavnom parku, či akvaparku či čo niekde v maďarsku... naši majú takých susedov a oni majú tiež vnúčatá so sebou a vraj si domčo s tým jedným dosť rozumie... už sa na neho taaak teším, tak ťažko som im ho teraz nechávala, ale už si spolu zajtra užijeme, budeme sa celý deň kúpať 😀 pridáte sa? chcela by som s ním doobeda vybehnúť niekam do billy, potom do bazéna, potom okolo jednej spať a potom zas do bazéna, malo by byť pekné počko, až v piatok sa má pokaziť...

a do tt kedy idete?

janetka
29. júl 2009

zajtra chceme ist rano o 8.30 do operky, potom do mesta kupit maso, ak dnes nenakupim... a okolo piatej uz dojde mamka.... ja tam nechcem ist s obomi k vam do bazenu, vies ako to naposledy dopadlo.... ze som bola na nervy, alebo keby mi matko zaspal v kociku, tak by som relativne s kubkom mohla ist okolo tej 11.30.....
A matka necham u evy na terase spat.... 😎
do tt neviem, ci zajtra uz pojdeme.... a potom v sobotu s bratom...

angua27
29. júl 2009

tilly, hore hlavu. s chlapom ťažko, bez neho ťažšie. dúfam, že sa to čoskoro u vás urovná. 😉

my sme zajtra doma, plán je doobeda domácnosť - varenie, poobede kupko v DS. uvidíme, ako to výde. hrám sa na super mamu a zajtra robím palacinky. 😀

janne6969
30. júl 2009

Ahojte.
Tilly nezavidim, ale poznam aj babu, ktora je na tom horsie. Bude rodit v septembri a manzel od nej teraz odisiel k frajerke ☹ . To tiez nieje lahke.
Ja som dnes zavarila broskynovy dzemik a uz len cakam, kedy sa mala zobudi, lebo mi je samej smutno. Muzo isiel na ryby a pride az na obed.

bezaz
30. júl 2009

jani ty si super matka, este aj zavaras.. ja sa pri vas fakt citim uplne nemozne, lebo nestiham nic.. asi som leniva a neschopna v jednom 😝

tilly
30. júl 2009

tak sa pridávam k lenivým, je to des...

ja sa s ním nebavím, len v prípade nutnosti...

mali niečo v operatíve? chcela som tam tiež skočiť, ale s domčom sa mi moc nechce a aj tak nič nepotrebujem

janetka
30. júl 2009

tilly: nakoniec sme nikde neboli...chcela som kuracie prsia z toho pangasiusoveho obchodu a ani tam som nesla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre