Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
3. aug 2009

dobre ranko 🙂
ja sa akurat chystam do poradne,len neviem ako to v tomto teple zvladnem 😝 ,taky blby termin pre tehotne ze 11:15h na kramaroch ,ale co uz 😒
Tak ak bude zasa vsetko ok tak sa rada pridam a pridem trosku pokecat 😉 ,mne je tento tyzden jedno kedy,zatial nemam ziadne plany.
A ten obedik v piatok by tiez bodol aspon nebudem musiet varit 😅

tilly
3. aug 2009

juuuj, chrumi, škoda, že si to nenapísala včera, mohla som ťa aspoň po miletičku zobrať....

angua27
3. aug 2009

babuľky, ja som za stredu, ak by to šlo. vo štvrtok som v robote a tak rada by som vás zase videla po dlhej dobe. 😉 piatok zatiaľ neviem.

tilly
3. aug 2009

ja nevlaaadzem 😝 leje zo mňa, som polomŕtva, neviem sa sústrediť... hrúza

tilly
3. aug 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5935675 niečo takéto chcem, nemáte niekto?

kira0039
3. aug 2009

ahojte dievcata..zas po dlhej dobe...dufam, ze sa vam dari...
dnes mame za sebou uspesne zavarene broskyne a navareny vyborny obedik...emuska spinka a ja si v pokoji mozem dat kavicku 🙂 😉

tilly
3. aug 2009

fíha, to zvládate ešte aj zavárať?

kira0039
3. aug 2009

no, vlastne to slo celkom divoko...emuska zas nie je najpokojnejsie dietatko na svete...ale ked musis tak musis....
pred tyzdnom sa jej konecne ukazali zubky, tak mame doma celkom peklo...tilly a pohlavie uz viete?

tilly
3. aug 2009

bude to chlapec 😉

ozaj, jari, všetko naaaj kubkovi k narodkám 😉 mohli by sme to potom tú poslednú augustovú nedeľu spolu osláviť, tak ako vždy

kira0039
3. aug 2009

gratulujem 🙂

janetka
3. aug 2009

tilly: hej, tak ako vzdy... ratam s tym ... dakujeme

tilly
3. aug 2009

ja neviem, či si to len nahováram, alebo viac všímam, ale zdá sa mi, že harant v brušku (menom ho ešte oslovovať nemôžem, lebo fakt netuším, ako sa bude volať) viac kope a hýbe sa, keď je domčo u babky, že by žiarlivosť na staršieho súrodenca? alebo že by mu chýbal tak, ako mne?

angua27
3. aug 2009

tilly, podľa mňa to druhé. malý určite vníma Tvoje pocity, keď je Domčo s vami a keď tam nie je a tak isto aj jeho hlas. 😎

kolíska je krásna, ale treba rátať, že väčšina je robená tak max. na polročné bábo. potom sú už tie kolísky malinké. 😉

janetka
3. aug 2009

tilly: ja si skorej pragmaticky myslim, ze je to preto, ze mas viac klud, tak to vnimas viac... ja som matkove kopanie pri kubkovi vobec nepocitovala, az vecer ked siel spat, tak som sa na to sustredila....

tilly
3. aug 2009

hej, rátam to na prvé 4 mesiace, možno pol roka, potom už bude bábo spať vonku v kočíku, len to potrebujem na tú najväčšiu zimu...

dala by som si zmrzku, už som dnes bola, ale mám nejakú chuť... hmm, aj na pukance mám chuť, ale samej sa mi ich nechce jesť...

janne6969
3. aug 2009

Ahojte.
Teda ale ste popisali 😉
Ja som uspesne okupala dietko a teraz tu spokojne lezka vedla mna. Taka je krasna vonava 😀
Mala by som vycistit akvarko, ale ani za boha sa mi nechce.
Zajta ideme s muzom do kina, tak sa tesim, lebo som uz asi 4 mesiace v kine nebola. Viki nechame u svokry, tak dufam, ze bude vsetko O.K.
Cez vikend sme boli na okruznej jazde po zahori na motorke. Bolo to take super. Ani mi nevadilo, ze ma bolel zadok a ruky, co som taka nezvyknuta 😅

janne6969
3. aug 2009

Boze ja som dnes stale hladna. Co to je? Najhorsie je, ze sme neboli 4 dni doma a tak nemame nic navarene 🙄

janetka
4. aug 2009

janne: aka si akcna, super, ze si to uzivas... a s tym kinom.... ako casto kojis? stihate? 😉 lebo to mam pocit, ze som tam vzdy pol dna s cestou hore dole

bezaz
4. aug 2009

teda jani, ti zavidim, aj kino, aj bikovanie, aj motorkovanie 😲 to ako stihate? sice ked mas malu ciastocne aj na UM.. a hlavne ti spinka.. ninka je teraz v noci hore kazde dve hodky, neviem, kto by sa odhodlal ju zakazdym uspavat

janetka
4. aug 2009

baby, tak v pripade priazniveho pocasia u nas zajtra o 9.00 na zahrade kafco

bezaz
4. aug 2009

jarka tesiiiiime 😉 upeciem ten mazanec?
ozi, som ti vcera volala, dosla mi bipa karta.. 😉 nejdeme zasa do heinburgu? nejake vyzivky by sa sikli

chruminka
4. aug 2009

dobre ranko
takze poradna vcera dopadla dobre,krcok sa stale drzi takze ma nedaju do nemocky a ani zasivanie nebude ,doki povedal,ze sme uz tak povediac s tym krckom za vodou.....aj cukor mam dobry aj ostatne vysledky z krvy su dobre,len som velmi chudokrvna-nedostatok zeleza tak mi predpisal dake tabletky,inac vsetko ok.
Pozrej aj srdiecka babetiek teda on to tak nazval,ale nakoniec mi robil UTZ,ale len taky bleskovy pre seba ani mi ich neukazal ,ale nevadi vsak ich co nevidiet mam doma na vzdy.
Takto aspon vieme,ze jezibabky su ok a maju sa u mna dobre

ja sa zajtra rada pridam,len sa mi zda ze hlasia aj na zajtra taketo pocasie ako je dnes 😒 ,aj ked mne to dost vyhovuje,lebo tie horucavy mi nerobili dobre.

angua27
4. aug 2009

supiiiiiš, jarka, aj my sa nanominujeme k vám. dúfam, že nevadí. 😀 😀 😀 a pre prípad zlého počasia beriem malému gumáky a pršiplášť a malý môže behať po vonku, aj keby pršalo. 😀 to som ale mater. 😎

chrumi, myslím, že málom železa trpí v tehu každá druhá žena, takže žiadne strachy. 😉

angua27
4. aug 2009

babuľky, tak zajtra na 9 musím ísť na kataster. ale iba na pár minút, tak keď pôjdeme odtiaľ cinknem vám, či ste ešte u Jarky. 😉

angua27
4. aug 2009

a do tretice zase ja. Domčovi všetko naj k dnešným menináááám. 😀

tilly
4. aug 2009

už si niečo kúpila keď ideš na kataster?

dík za domča

zajtra by nemalo pršať, aj keď teplo zrovna asi nebude
http://www.wetter.at/wetter/oesterreich/prognos...

chruminka
4. aug 2009

Dominikovi krasne meninky vela zdravicka ,stasticka,lasky a darcekov 😀

Bola som si vybrat v lekarni tie tabletky na chudokrvnost ,teraz sa chystam zehlit konecne je trosku dychatelnejsie

angua27
4. aug 2009

tilly, kúpila. segra tam už od soboty aj býva, ale dnes mi volala s realitky, že zistili na katastri, že na jednej zmluve chýba môj podpis, tak to musím ísť doplniť, nech je to už hotovo. no a teda kúpila som jednoizbák vo Vrakuni, blízko Tesca. rozloha 35m2, celý zrekonštruovaný a keby ho posledný nájomníci nevybrakovali, bol by aj s kompletným zariadením. takto tam bola iba kuchynská linka, kuch. stôl a dve stoličky a v izbe válenda a jedna lampa. ale neva, segra si to aspoň zariadila ako chcela. 😀

tilly
4. aug 2009

jeeej, super, gratulujem 😉 a čo vyšiel?

angua27
4. aug 2009

stál ma 45 tis. Eur. pôvodná cena bola 49, ale zjednala som nižšiu cenu. chlapík ho potreboval rýchlo predať, lebo spolu s bytom zdedil veľké dlžoby po tete a potreboval ich vyplatiť. chudák, keď sme sa rozprávali, ako sme obiehali všetky inštitúcie, čo sme prepisovali veci, tak mu z celej tej čiastky zostane asi 2 tis. Eur. inak milý chalanisko to bol. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre