Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
22. sep 2009

no ahojte ja sa hlasim z domu sme chory, idem s malou ku doktorke ale ordinuje len od 12-tej
Matkovi dodatocne vsetko naj 🙂
nic sa mi nechce som taka hotova, naozaj neviete nahodou baby ked som vypisana s malo mozem cestovat ku rodicom??? Lebo cez vikend sa vydava muzova krsna dcera, tak tam by sme mali ist, a neviem ci moze prist na nas kontrola, ked vieite poradte.

tilly
22. sep 2009

trest nestíham, ale ten som celkom mala nadrtený minule, nebyť toho prokurátora, určite to mám...

janetka
22. sep 2009

erika: neviem, asi treba nahlasit miesto kde sa budete zdrziavat lekarke.... moj tatko minuly tyzden mal kontrolu, ma vychadzky od 10.00 a to isiel s mamkou do obchodu o 9.30 a o 9.40 dosli.... a dr mu vravela, ze moze aj inokedy si odbehnut ak potrebuje, ze s takymi CA diagnozami nechodia na kontroly, tam je j asne, ze nikto nesimuluje.... a vidis dosli ...svinuchy, ale potom hned volali jeho dr. a vybavili to.

Zatial v praci na teba nezazeraju, ze musis byt s malou doma a pod.? lebo toho sa najviac bojim, aby osm nebola stale na OĆR , ked pojdem do prace. Aj ked moji krpci su ok, ale zakon schvalnosti je isty

erika1983
22. sep 2009

no ja za to nemozem , ze je mala chora
aj moja je celkom Ok len tieto sezonne choroby mame stalae, 2,3 krat do roka sme chory

janetka
22. sep 2009

nedame obed v pizzke o 11tej?

erika1983
22. sep 2009

no ja isto nie nechcem chodit s malou

tilly
22. sep 2009

nejako to tu flákate...

boli ste na obedíku?

ja som dnes tak fičala, strašne veľa som toho stihla, som rada, lebo zajtra mám veľa práce v robote, tak by som nestihla a už si chcem povytláčať všetky spracované veci, tak toho musím ešte dosť stihnúť... krásne počko je vonku, tak ma to ťahá... ale chcem ešte hodinku vydržať sedieť a potom pôjdem von

arusska
22. sep 2009

tilly aj tak sme dnes potiahli cely den trest a zajtra mam cely den obchod 😵

tilly
22. sep 2009

ja som potiahla doteraz, normálne nechápem, takto intenzívne som sa už dlho nedrtila, od rána cca. 9tej do 14.30, potom od 16.00 - 18.00 a od ôsmej doteraz...

už ma tak brutálne bolí hlava, kostrč, ale bruško netvrdne, csabika sa hýbe, tak pohoda, idem už haji, zajtra mám veľa v robotke, tak neviem, kedy sa k učeniu dostanem zajtra

tilly
23. sep 2009

kde smeee???

nedáme zajtra obed? doobeda idem na poradňu, o štvrtej na rodičko... takže zajtra nič nestíham... dnes tiež nič neurobím, no koniec sveta, ale včera som si to vynahradila...

janetka
23. sep 2009

ja som bola aj dneskaj v pizzke...teraz som sa vratila.... s kamoskou sme boli a este sme unas na kavicke, tak nestiham ani pisat

tilly
23. sep 2009

teda, ty máš život 😀

tilly
23. sep 2009

hmmm, včerajšia bilancia občana zo 17 prešlo 6... 😠

arusska
24. sep 2009

tilly pocula som ze je to zasa nahovno na tom obcanovi... kedy to mas?

bezaz
24. sep 2009

caveste
vcera som mala tu prezentaciu nosicov v MCcku.. MC ma inak dost sklamalo, tety sa tam tvarili, akoze su uzavreta komunita a ja tam nemam co robit.. take divne mi to tam cele prislo 😅 chceli sme tam zacat chodit, ale asi kaslem na to
misi, taka bilancia je na obcanovi skoro vzdy
gabi, ako sa dohodneme s oriflame aj s overalom?

tilly
24. sep 2009

aru, v utorok... uvidíme, mám chuť si vybaviť PN a sabotovať to...

ide niekto na ten obed dnes? idem teraz k čiernemu, takže budem len na telefone, keby ste sa dohodli, dajte mi pls vedieť, dobehla by som, nemám chlapov doma, išli nakupovať do rakús, tak som do večera sama a variť sa mi moc neoplatí

janetka
24. sep 2009

bez: co si mi nedala vediet? ja by som sla s tebou....
ja dnes nejdem na obed, musim doma varit, lebo stevko uz reklamoval... ze neni navarene, tak robim granatyr

angua27
24. sep 2009

ahojte,
ja som dnes zase v práci. 😎

bez, aj ja som mala prvýkrát taký pocit v MC, ale pár krát som tam bola a dalo sa. niektoré maminy kecajú spolu, iné sa hrajú s deťmi. ja som nikdy nemala moc času na kecanie, keďže som sa malému venovala a aj iným deťom. môžeme tam niekedy skočiť spolu, ak by si ešte chcela. 😉

babuľky, myslite dnes na mňa o 12 máme súdne jednanie o zverenie malého do mojej opatery, výživné a pod. všetko by malo ísť hladko, ale jeden nikdy nevie. som s toho dosť nervózna.

bezaz
24. sep 2009

jari prisla janka s malou, len moc dlho nevydrzali.. ved v pohode, ja som samostatna, len mi tie mamicky dosli take divne.. alebo som divna ja 😀
kika drzime palce, tak snad otecko nebude vymyslat a sud vam to pekne nadeli a rodeli a zveri 😉
jarka nebudes este nahodou robit nejaku zahradnu akcosku? by sme sa nanominovali, kym je este pekne
😅

chruminka
24. sep 2009

caute,
Zuzi ja som si myslela ze to MC je ok 😨

jarka my dnes tiez budeme robit granatyr 😝 teda Dodo ho spravy ked dojde domov,

do vcera tu bola moja mamina tak nam varila ona,trochu pozehlila,poupratovala,nakupila.....Dodo uz ma toho chudak dost vsak cely september robi vsetko len on,popri tom chodi do prace a doma skace aj okolo mna,aj ked ja uz velmi neviem oblezat a snazim sa aspon trosku daco aj ja robit aspon drobnosti pri ktorych sa da sediet 😀

janetka
24. sep 2009

mne sa v MC paci, ale tiez preferujem tam prist s kamoskou, ako sama... ja musim komunikovat a tym, ze som tam stale chodila s evou, tak sme sa pozoznamovali aj s dalsimi mamickami....tiez by som niekedy sla... bez, angua.... tak sa dohodneme a pojdeme spolu
bez: mozme dohodnut niekedy pondelok napr.

chruminka
24. sep 2009

baby ak budet nieco este organizovat a budem sa citit ok tak by som asi aj ja "dobehla" ,lebo uz mi tu doma na gauci total hrabeeeeee!!!!! 😀

bezaz
24. sep 2009

jarka supis, ja viem, ze som vterka, len ked vidim, ako je ninka rada vonku a predsa je to ine niekde na ihrisku ako pekne na neosratej travicke v sukromi 😅
adi prinajhorsom pojdeme aftom a odvezieme ta 😉

chruminka
24. sep 2009

zuzi myslim ze mi taka kratka prechadzka nezaskodi....ked som v pondelok zvladla tie peripetie na kramaroch...no to tam bolo naozaj otrasne!! Akurat tam ten chaos tocila markiza a vecer to bolo v spravach.
Uz aby to tam dokoncili.

tilly
24. sep 2009

chrumi, ja som potom v pondelok počúvala dopravné správy, že na kramároch je totálny chaos... to čo sa tam dialo?

ja som doma z poradne, teraz už budem chodiť každý týždeň, bábo je nezvyčajne vysoko, takže vydržíme určite do termínu, dnes som tam bola strašne krátko, hneď vyšla sestrička, že koľko je tu tehotných a boli sme len tri, tak nás zobrala všetky naraz, ja som išla prvá, dnu som bola tak 5 min. vypísal mi papier na materskú a poslal kade ľahšie 😀

moji chlapi sú v parndorfe, bilancia nákupu za prvú hodinku boli 4 páry topánok 😅 pre dominika a skoro kúpili rossignol bundu za 50 eur, ale bola mu našťastie veľká... lebo 50 eur za bundu pre decko sa mi zdá veľa... ale vraj bola na tých 50 zlacnená zo 199Eur...
som zvedavá, čo všetko dotrepú domov 😀

tilly
24. sep 2009

ozaj chrumi, neviem, či si čítala, ale scarlette už má dvojky 😉

chruminka
24. sep 2009

tilly viem som bola rano v soku aj slzycky mi vysli taky mali chrustikovia....som tak na nu myslela uz davnejsie,lebo vsak mi sme boli v rovnakom case na tom umelom len ona v inom centre aj termin sme mali cca rovnako
no na kramaroch prerabaju cestu tak je to tam uzavrete vsade policajti vsetko to tam riadili....spät z kramarov sa dalo dostat len cez patronku....no horor
ozaj aj ja som vlastne uz od dnes na materskej 🙂

tilly
24. sep 2009

pekne, už máš aj 35tt 😀 teraz už budeš chodiť každý týždeň do poradne? ja hej... a materskú mám od 29.9., čo mi vlastne tiež nabehne 35tt...

bezaz
24. sep 2009

jeeej scarlet uz ma chalanov vonku? tak dufam, ze su ok 😵 kde su nejake podrobnosti? u vas v teme? ci vo dvojickach?
chrumi ok, sme doho 😀

janetka
24. sep 2009

bez: v pohode.. niekedy treba povedat, lebo nez sa clovek rozhybe 😉
tilly: teda jaki nakupcici su z nich...
My sme zas flamovali do 04.00, tak som teraz spala 3 hodiny uplne hotova, som myslela, ze spim tak pol hodku a ze tri hodiny... chudak stevo v robote....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre