Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
2. dec 2009

jani my sme napapani ,pomalicky sa ideme chystat

chruminka
2. dec 2009

jani tak Alexia bola poserinkana tak asi preto robila cirkus

janne6969
2. dec 2009

Chuda male a tolko si do nej hustila, nech je ticho 😉

tilly
2. dec 2009

ahojte, tak sme sa dnes trošinku túlali po avione, niečo sme aj pokupovali, ale nič moc nemali, musíme vydržať do januára a vyrazíme do viedne...

zajtra má byť dosť kosa, už teraz sa dosť schladilo... ale aj tak musíme ísť do mesta, pôjde niekto?

arusska
3. dec 2009

bezz, vcera vsetko OK, mala bola zlata. Muz prisiel o 5 5 🙂 tak ako si vravela. Je presny ako hodinky. Môj zasadne ked povie ze medzi tristvrte na pat az piatok tak pride o stvrt na sest 🙂)))

Zajtra ako? Zistila si?

Inak buduci tyzden v pondelok a stredu mozem len s malym, lebo mi ho nema kto vyzdvihnut zo skolky tak bud pojdeme k nam, alebo ak chces tak pridem s malym k vam.. V piatok zasa pohoda, len v pondelok Ivo odchadza do Prahy na sluzobku a pride az v stredu vecer 🙂

arusska
3. dec 2009

erika tak v sobotu po spani by sme prisli vas kuknut. Moooze byt? 😵 😵 😵

erika1983
3. dec 2009

arus samozrejme budeme radi uz mam aj mikulasa pripraveneho tak si spravime mikulasku party a pridete aj s Ivom vsak ?

bezaz
3. dec 2009

gabi dik 😉 opica je vzdy dobra, ked je s "cudzimi" 😀 zajtrajsok este neviem, ma mi zavolat este mamicka, ci krpana je uz zdrava 😉 v priebehu dneska dam vediem.. a s tym buducim tyzdnom v pohode, opica uz ma menej soplov, tak neviem, ci to je choroba, ci zuby 😅

arusska
3. dec 2009

erika samoska - aj s Aruskou 😀 😀 😀 😀 ale neee, len ja Ivo a Dandy

bezi OKA tak daj vediet, nejako sa zariadim 🙂

erika1983
3. dec 2009

gabi mozete ale jej musim rezervovat jednu izbu lebo je uz jak tank a mozno sa ani nezmesti cez dvere 🙂

tilly
3. dec 2009

fuj, to je zas hnusné počko 😝
a otrasné noc za nami, ja už neviem, fakt nechápem...

chruminka
3. dec 2009

pojdete niekto von?Ja by som aspon na chvilku s nimi isla.bud teraz okolo 13:30-14:00h alebo potom az tak Okolo 16:00-16:30h ale to sa mi zda ze uz bude neskoro a bude asi aj chladnejsie

chruminka
3. dec 2009

Baby ozaj co zajtra ten mikulas na namesti?Idete dakto?stretneme sa tam okolo 16:00h pri tej studni ci fontane?

tilly
3. dec 2009

mikulas je takto:
http://www.samorin.sk/index.php?/sl/1/90/141#top

neviem, ci pojdeme... je milion tych mikulasov, teraz svokra volala, ze ma listky na mikulas v cirkuse, to by malo byt niekde v BA, nasi na tom uz boli pred dvomi rokmi, hovorili, ze to bolo dobre, len je to akurat v sobotu o tretej...

janne6969
3. dec 2009

No ja zajtra nepojdem. Musim este zbehnut do Auparku a potom pre muza a to by uz bolo vela hodin...

chruminka
3. dec 2009

jej tolko mikulasov bude chodit 😅 ,
Zuzi ty s ninkou nejdes?

janetka
3. dec 2009

ja by som sla, ak by bol

janetka
3. dec 2009

zacina to o druuhej, tak nedame stretko o pol tretej?

erika1983
3. dec 2009

ja tiez idem ale ak dobre viem tak o stvrtej to je na namesti

janne6969
3. dec 2009

No o pol tretej by som isla aj ja. Ale o pol stvrtej musim ist do BA.
Tak kedy to je?

arusska
3. dec 2009

bezi tak ako zajtra, lebo doobeda planujem ist do Rakuska, tak chcem vediet dokedy mam byt naspat...

tilly
3. dec 2009

ja by som chcela ísť zajtra do mesta, čiže ja môžem 😉

aru, čo ideš nakupovať? minulý víkend mali v penny na všetko 10%...

chruminka
3. dec 2009

v tom linku co dala Tilly je to az o 16:00h

bezaz
3. dec 2009

gabi takze ta zajtra poprosim na 15.30, do nejakej 17.15, uvidim, ako sa vymotam z toho rodicka 😅
a co ides do rakus? by sme sa pridali, aj ked som bez penge 😝

tilly
3. dec 2009

ved stretnut a pokocikovat mozme aj skor 😀

arusska
3. dec 2009

bezi, idem s muzikom, on ide do prace a mna vyhodi v SC ale na 15,30 to stihneme prist urcite, este rano musim zrusit jedno stretko :(

chruminka
3. dec 2009

vsak mozemem pokocikovat aj bez mikulasa 🙂
tie moje jezibabule este stale spia to mali jest uz pred hodinou,väcsinou si jedenie nenechaju ujst kazde 3h,niekedy skusaju aj skor,ale boli sme vyse hodiny vonku na tej zime tak ich to asi unavilo.Ale budit ich nebudem,snad si nemyslia ze je noc 😅

arusska
3. dec 2009

stretko zrusene tak sa moooze zajtra ist. Bezz, ideme ale skoro rano uz o 7,30 z domu, lebo Ivo musi byt o 9,00 vo firme vo Viedni tak ja zatial prebehnem Ikea a potom este spolu do Pandorfu skocime, Neviem ci sa ti chce tak skoro rano ist....
Ja tiez nemam peniaze tak len skor okukovat idem, ale este nejake posledne tri darceky mi chybaju tak ked uvidim tak kupim.

Musim ist na UP aby mi aspon tych chabych 60EUR za skolku poslali na ucet, lebo som z toho na nervy ze nic nedostavam :((((

angua27
3. dec 2009

ahojte krásavice,

pravidelne vás čítam, len akosi nie je sila písať. dnes som v tomto otrasnom počasí spravila 160km. ma oči bolia ako koňa, čo som si ich išla vyočiť v tej otrasnej hmle. 😔 🙄

my sa máme ok, nádcha je už na ústupe, malý sa furt blázni a robí samé srandičky. tak máme o zábavu postarané. zajtra mám po dlhej dobe voľný večer, tak sa chystám trošku prešmejdiť Aupark a potom kino. normálne sa teším, že budem chvíľku sama. 😀

tak sa tu držte a ja sa zase niekedy ukážem.

janetka
4. dec 2009

tak o stvrtej pri MU?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre