Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
28. máj 2008

ahoj majusa

bože, čo sa to tu šíri, všetci sú chorí... 😠 ale slniečko nás snáď vylieči...

bez musím ísť do školy, tak idem aj za starým 😝 asi zajtra, pochybujem, že v piatok tam niekto bude...
tá tvoja kolegynka tam bude? myslíš, že jej môžem zaklopkať?

bezaz
28. máj 2008

tilly kolegyna tam vo stvrtok byva len poobede, jasne ze sa za nou zastav a stary vobec neviem, asi si to over najprv na sekretariate, aby si sa zbytocne neprehnala

bezaz
28. máj 2008

janetka to je pekny blog 😎

lenadka
28. máj 2008

ahoj zuzi, ako ti je?

bezaz
28. máj 2008

leni striedavo oblacno 😅 hlavne vraciam uz len 2-3x tyzdenne

lenadka
28. máj 2008

tak aj to je zmena 🙂

tilly
28. máj 2008

bezi a v pondelok tam budeš už aj ty? lebo zajtra tam musím tak či tak, ale v pondelok by som sa stavila aj za tebou... či to bude asi ešte aj skoro na teba, že? to tam budeš prvý deň, tak nebudem kaprovať

bezaz
29. máj 2008

tilly doki ma este vypisala, najskor budem v robote tak v polovici juna, to vies, pokial nemusim, tak sa do roboty nehrabem 😉

janne6969
29. máj 2008

Ti je ale dobre 😵
A co robis cele dni doma? Alebo niesi doma? Ha?

bezaz
29. máj 2008

jani ze mi je dobre.. doteraz som kazdy druhy den prevracala, tak som nemala ani cas sa nudit, teraz ked mi je lespie, tak je peto doma chory, takze sa musim trochu aj o neho starat, sem tam musim ist do roboty, no ani nie je kedy sa nudit.. doma som vacsinu casu, lebo nevladzem ani prejst do obchodu, potom hodku spim

erika1983
29. máj 2008

ahojte
tilly diki nasla som si uz inac aj na tu babu cislo len neviem ci jej mozem zavolat co ty na to
no idem do robotky sem do samka do uni creditu dufam ze to bude super aspon dufam ze budem mat super sefku s ktorou sa budem moct dobre dohodnut
no ta choroba uz zastihla aj nas mame sople ale podla mna mmi to mame zo zubou vysiel nam dalsi a ked nam vychadzaju zuby vzdy mame sople ale mozno to je len zhoda nahod 🙂

janne6969
29. máj 2008

Zuzik tak to ti potom rychlo ubehne. No len aby ti uz bolo konecne normalne.
Ja mam uz treti den teplotu. Vlastne ani nie teplotu, len zvysenu teplotu. Cely den okolo 37.1. Uvidim, co za chorobu to je, lebo sa chora necitim.
Inac stale sa neviem dokopat k diplomovke. Vcera som zapla komp a ked nabehol uz piaty krat setric, tak som ho vypla 😅 Takto to nikdy nespravim 😨

tilly
29. máj 2008

janne a nemáš dostať MS alebo ovulovať?

erika, tak to je super, že len tu, tá cesta do ba je des, hele môžeš zavolať, len neviem, ako je na tom, lebo my dávame teraz malého k jej mame, ona nestíha ☹

janne6969
29. máj 2008

No mam pravdepodobne po ovu 😅
Erika a vidis, co s malou? Kam ju das?

tilly
29. máj 2008

tak možno máš ovu, večer šup na to 😉

držte mi palce, idem do jamy levovej 😝

erika1983
29. máj 2008

tilly drzime palceky
janne malej hladam opatrovatelku a keby som do jula nic nenasla tak pridu stare mamy na striedacku nebudu mat inu sancu 😀

janne6969
29. máj 2008

Myslim na teba 😀

bezaz
29. máj 2008

erika keby som ostala na Pn este dlhsie tak ti zoberiem malu do vychovy 😀
tilly daj vediet, ako si dopadla

erika1983
29. máj 2008

bez vidis tak sa daj vypisat na MD a mozes malu opatrovat 🙂 ja by som v podstate potrebovala tak do jesene kym stare mamy pozbieraju urodu 😀

tilly
29. máj 2008

dajú termíny, budú na nete, ani to nebolelo, starý tam nebol, tak to šlo... ale majú nejakú novú mladučkú sekretárku, tá sa celá triasla... 😀 taká krehotinka 😀

k tej úrode, dnes som mala prvé jahôdky od nás z minizáhradky

erika1983
30. máj 2008

tilly ja uz tiez zbieram urodu mi mame na balkone v kochlikoch jahodky 😀 mnan len nestihaju rast a dozrievat 😅

janetka
30. máj 2008

my zatial bez urody...ale chystame sa na oberacky..hrozna, hehe.. tilly, dojdete vypomoct? 😀
erika a to normalka v kochlikoch vam ficia jahodky?

angua27
30. máj 2008

ahojte dievčatá,
zoberiete do partie, prechodnú Šamorínčanku? pred pár mesiacmi som vás chodila pozerať. som pôvodne zo Šamorína, aj keď momentálne mám trvalé bydlisko v BA. z rodinných dôvodov som však teraz na dobu neurčitú zakotvila zase v rodnom meste. keďže moje kamarátky a kamaráti s detstva v Šamoríne už väčšinou nežijú a neviem o žiadnej kočke, ktorá by bola na materskej, kočíkujem sama. a to ma moc nebaví. tak, ak si padneme do oka tu, mohli by sme sa stretnúť aj v reáli. čo vy na to? 😉

tilly
30. máj 2008

janetka, my prídeme až pomôcť vypiť víno 😀 😀 😀 😀

angua, že by sme dali stretko? ale najlepšie také s deťmi 😉

erika1983
1. jún 2008

ahoj angua no mozme stretnut ja sa rada stretavam, a kde byvas myslim ktorym smerom??
no janetka jahodky sa mi normalne rodia na balkone v kochlikoch ja som to chcela vyskusat a dari sa im 😀
janetka a to kde ides oberat do billy alebo do lidla 😀 😀 😀

angua27
1. jún 2008

baby, dík. ja sa tiež rada stretávam, aj keď zo začiatku bývam trošku hamblivá. 😔

erika, bývam u rodičov na Gazdovskom rade v tej časti bližšie k autobusovej stanici. a Ty? ale veď Šamorín nie je taký veľký, že by to tu bolo ďaleko niekam. 🙂 a okrem toho, som motorizovaná, takže nie je pre mňa problém aj niekam prísť. 😀

erika1983
1. jún 2008

no parada angua ja byvam na veternej takze ked mas chut mozes prist zajtra do parku okolo 10:30 vtedy sme tam mame taky hnedy kocik nurse 😀

angua27
1. jún 2008

erička, zastavíme sa. na prechádzku chodíme trošku skorej, ale budeme tam o tej 10.30. teším sa. 😉

angua27
1. jún 2008

zabudla som, my máme kočík gesslein - farba kaki-šedá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre