Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
10. jún 2009

Dobre ranko. Ste ma prehovorili idem dnes na tu Antolsku vybavit si tu EPI. Aby som si potom nenadavala, ze som si ju mohla dat. Ved jeden nikdy nevie 😅
Prajem pekny den zienky 😉

janetka
10. jún 2009

baby: ako ste ostatne s tym stvrtokm?

erika1983
10. jún 2009

ahojte tak mne vyhovuje aj stvrtok
janne drzime palce 🙂

janne6969
10. jún 2009

Ahojte. Ja by som mohla aj vo stvrtok, len teda ak sa budem dobre citit. Ved rano sa uvidi.

bezaz
10. jún 2009

no mne mama naburala plany, vrati sa zo zajazdu uz zajtra, len neviem kedy, pojdem pre nu, tak by som mozno dosla bez krpatej na stretko.. inak je mi jedno, ci zajtra alebo piatok
jani si este doma? sme ta chceli prist kuknut.. 😉

tilly
10. jún 2009

ja by som vo štvrtok mohla, doobeda idem k čiernemu a na 12.15 pre malého do škôlky a potom do roboty, takže na 11.00 by to malo byť OK

janetka
10. jún 2009

tak dohodnute, zajtra o 11.00

tilly
10. jún 2009

sme sa tuším dohodli len my 😀

erika1983
10. jún 2009

nie aj ja dojdem
😀 😀 😀

bezaz
10. jún 2009

no ja budem vediet, az mi mama napise, kedy dojde z toskanska 😉

annus
10. jún 2009

ahoj baby...tak zajtra o 11.00? Super...aj mi tam budeme 😎

ak vám nevadí prišla by aj kamoška...má skoro ročnú dcérku...vlastne kolko nás bude? zmestíme sa tam tolkí?

arusska
10. jún 2009

no baby tak pridem asi aj ja ak mi pojde ucenie, boze drbne ma z toho nech je uz utorok 😀

janne6969
10. jún 2009

Tak ja uvidim ako budem opuchnuta a aky bude tlak. Ale mala by som, lebo aj do toho sportoveho pri Tatra banke ist.

majusa
10. jún 2009

ahojte, ja zajtra nemôžem prísť ☹ . Manžel je zajtra doma a v piatok ide na služobku a ja musím ísť trošku zarábať prašulky, tak musím zajtra. Mrzí ma to, lebo som sa na vás strašne tešila. Ale nabudúce určite prídeme 🙂

janetka
11. jún 2009

ok, tak sa vidime dnes... uz sa tesim
majusa: ak neni tajne, ako si popri MD zarabas?
dnes ma tilly morfo uzv, tak som zvedava na pohlavie....pride priamo tam odtial, tak nam povyprava

bezaz
11. jún 2009

babuchy, nebude vadit, ak by som so sebou zobrala aj mamu? nemam nic navarene a kym pojdem do BA pre nu, tak ani nic nestihnem.. aby to nebolo trapne, ze ja idem na obed a ju necham doma s tym, ze nebude mat co jest.. 😅

janne6969
11. jún 2009

Juj Tilly to ale rychlo odsypa 😉 Ani sa nenazdame a bude rodit. No nie ako ja. Ja budem mat este vtedy stale brucho 🙄
Baby neviem, ci dnes pridem. Nejako ma pobolieva to brusisko. Uvidim naobed.

arusska
11. jún 2009

baby nam dnes maju priniest zamkovu dlazbu tak mam zakazane vzdialit sa od domu - takze na obed ZASA nepridem - boze uz mi to lezie ze nemoozem ist s vami na taky uzasny obedik

janetka
11. jún 2009

arus: sak pod a ked zavolaju, tak dobehnes...ved to je par minut...

bez: nevadi, v pohode ju zober....

erika1983
11. jún 2009

ahojte no tak sme sa zase pekne pozbierali 😀 😀 😀
tak o 11 som aj ja tam 😉

annus
11. jún 2009

ahojte...aj mi tam určite budeme...

Erika prezvon ma prosím, lebo mám nový tel. a niekde sa mi str. tvoje číslo... 😅

chruminka
11. jún 2009

caute tak aj ja dnes pridem aj ked ma boli odvecera cele brucho akoby som mal svalovicu alebo co,ale mozno som len zduta s ceresni 😀 a Kika este nevedela ci pride,lebo vcera mal prist jej ocino tak nevie ci bude mat strazenie pre Matka

annus
11. jún 2009

chruminka, dúfajme, že naozaj len s čerešni 😀 keď som bola v ôsmom mesiaci, naraz som zjedla skoro kíl hrušiek, strašne chute som mala na konci...no a v noci som si myslela, že ideme rodiť 😅

Lilka zaspala, aspoň bude vyspatá...vtedy má dobrú náladu 😉

angua27
11. jún 2009

ahojte,

tak ja sa zase neukážem. ☹ som sa na vás tešila. ale ideme s exom k notárovi na 11 podpísať žiadosť na súd ohľadne zverenia malého do mojej starostlivosti. tak držte palce. potom to hodím rovno advokátovi a nech to podá na ten súd. ach jaj, to budú zase stresy. 😖

a ja chcem tiež vedieť pohlavie Miškaaaaa. tak daj potom vedieť, čo a ako. 😀

chruminka
11. jún 2009

Kika tak drzim palce,ale ked ste sa s exom dohodli tak by to malo byt ok.

Annus ja tiez dufam,ze je to s ceresni 😉

erika1983
11. jún 2009

no tak dufam ze stihnem lebo mm ide domov ideme pozerať pracovne dosky, lebo v sobotu prerabame kuchynu.

tilly
11. jún 2009

kočky, prídite 😉

pohlavie nám partizán neprezradí 😀 nôžky pekne spolu a šnúra (pupočníková) medzi nimi 😀

inak veľkosť je 19+5, podľa poslednej MS 18+2,čiže o vyše týždňa je bábo väčšie, asi rodinu nezaprie 😀 😀 😀 😀

ja som tak strašne chcela vedieť, čo to je, ale minimálne 5tt si budem musieť počkať 😉
alebo aj do konca, pôvodne som nechcela vedieť, čo to bude (hlavne nech to je a nech to je zdravé), tak ma asi bábo naťahuje... 😀 hlavne, že je v poriadku, má všetky orgány a všetko je tak ako má byť, má 300 g 😅

tilly
11. jún 2009

ja som taká hladnáááá 😀

janetka
11. jún 2009

tilly: inak ani mne to nevidel v tomto 20 tt a az potom na dalsom uzv...

janetka
11. jún 2009

a super, ze je vsetko v poriadku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre