Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
11. jún 2009

ideme sa obliect a do obchodu a do pizzerky

annus
11. jún 2009

čaute, no konečne sme doma, ale Lilka spať nechce. Hneď ako sme došli domov som ju dala do postielky, ale stále počujem, že rozpráva 😀

Tá pizza bola dobrá a poriadne veľká, ale tá obsluha...no nič v zlom, ale reštika bola skoro prázdna...keby že tam je veľa ludí, tak chápem...

Erika kde si bola? 😖

erika1983
11. jún 2009

no ahojte tak ja som to zase nestihla boli sme dlho vyberat tu pracovnu dosku,
a kto obsluehoval????

annus
11. jún 2009

ahoj moja...škoda, že si nestihla prísť,u ž som na teba taaaaak tešila

ani neviem koľko čašníkov sa okolo nami vystriedalo...objednávku zobral jeden, potom došiel druhý, účet doniesol zas nijaký iný..aspoň sa mi to zdalo...asi sa nudili 😀 😀 😀

ale tá pizza bola dobrá a v dobrej cene 😉

janetka
11. jún 2009

no matko zaspal chudatko v aute na ceste zo skolky asi za minutku a este spinka.... 🙂 tiez som nejaka prejedena... ale pochutila som si....

annus
11. jún 2009

chudáčik, už bolo na vydno, že je ospalý...

Lilka v aute tiež zasplala, ale keď som ju doma vybrala z autosedačky bola veľmi živá, ale radšej som ju dala spať...veď 10 min. jej bolo málo...

ozaj navštívili sme aj tatinka...robil tam, ako hovoril 😀 😉

annus
11. jún 2009

no baby...tu bude poriadna búrka a ja sa bojím... ☹ ☹ ☹

tilly
11. jún 2009

jani ako? mení sa počasie, bábo sa nehlási von?

tak ja až teraz jem tú pizzu, dnes som na roztrhanie 😀 od rána som sa poriadne nezastavila, stále niečo...

mala som tu kolegyňu z inej firmy na poradu, videli sme sa minulú stredu a prvé čo bolo, keď došla, že ježiš, ty si ale narástla! 😀 je možné, že za týždeň mi tak narátstlo brucho?

tak som si zas vypočula narážky, že kedy odídem a tak, no asi neodídem, všetko bude závisieť od množstva roboty 😔

tilly
11. jún 2009

ozaj, prší v šamoríne? je búrka?

erika1983
11. jún 2009

už je po burke ale bola poriadna 😖
aj system nam odisiel od toho blizkania

janne6969
11. jún 2009

Veru to bola burka. Krasna. Ale malej sa asi nepacila, lebo von sa jej nechce 😉
Dufam, ze este prestane smoklit a ze zvladnem odist aspon do obchodu. Uz od rana sa chystam 😀

tilly
11. jún 2009

tu už tiež nič nie je, takže môžem ísť domov 😀

janne6969
11. jún 2009

Stale prsi... Asi pockam na muza a do obchodu pojdeme autom 🙂

beznadejna
11. jún 2009

ahojte baby
to ste sa ale rozpisali
som citala skoro cele spravy 😀
boli ste si teda zase sadnut no ja som bola zas vrobotke 😠
too je pocasie
sak mi to pripomina zimu a stale sa len napchavam 😝

annus
12. jún 2009

dobre ránko baby...ako ste spali? v noci som mala také blbé sny, furt som sa zobudila...a malá ma zobudila a pol 7 😔 ...teraz tu hrá vedľa mňa a vyzerá veľmi vtspatá...nie ako ja 😅

včera aj nás bola poriadna búrka ...a ja som sa hrozne bála...a bola som sama doma s malou 😖 😖 😖

pekný deň vám prajem 😎

janne6969
12. jún 2009

Dobre ranko. Dnes bude dufam krajsie 😀 a dostanem sa do toho obchodu.

arusska
12. jún 2009

🙂

annus
12. jún 2009

no dnes je vonku zas blbé počasie...ani teplo neni a k tomu ešte ten hnusný vietor... 😖

malá ešte spí, ale neviem či s ňou vôbec pôjdeme von... 😔

Erika kde si? Podarilo sa vám vybrať tú pracovnú dosku?

janetka
12. jún 2009

caute, my sme s tilly boli na nakupoch u madarskych susedov, ale len drogiska a potraviny, sme sa krotili 😉 teraz ideme do krcmy na rybku pecenu, len musim kubka vsemocne presviedcat, aby siel...to je domased prvej triedy.... dostal lego miesacku, tak sa uz hra s nou a nechce ist von.... dufam, ze nezmokneme po ceste do krcmy

janne6969
13. jún 2009

Ahojte. Prajem vsetkym krasny slnecny vikend 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janetka
13. jún 2009

bez: bola ta pani v piatok doma? vybavili ste?

annus
14. jún 2009

Ahojte babenky...zajtra zase pondelok. Boli sme s malou v nemocnici v Byskupiciach,
pozreli sme si prababku.

Jani ty zajtra máš termín že? Budeme na teba myslieť, nech už drobček príde na svet, a držím palce 😉

Prajem pekný týždeň...vyzerá, že bude pekelne teplo 😎

janetka
14. jún 2009

caute, my sme dnes boli necakane na leteckom dni v piestanoch, moc sa mi nechcelo, ale nakoniec super... normalne zazitok 😉
Uz je aj voda tepla v bazene nafukovacom, tak sa deti cvachtali...
V stredu sa ide z MC samorin do zoo v BA, ak by ste mali niektora zaujem... autobus ide z as, ALE treba sa nahlasit v MC, je to myslim zadarmo s detmi do 3 rokov.. beriem aj kubka aj matka, tak sa uz tesim 😉

janetka
14. jún 2009

17.6. /st/ Výlet do ZOO v BA – zraz: autobus. stanica o 8,15 h.
Zájazd autobusom s prehliadkou ZOO. Odchod o 8.30 h. a návrat o 12.30 h. Je nutné prihlásiť sa vopred v MC!, telefonicky 0948 508 125 alebo mailom na babaklub@babaklub.sk. Mamy s deťmi do 3 rokov zdarma. Viac info v Baba Klube.

bezaz
14. jún 2009

cafte, tak my mame za sebou same cestovanie a behanie po nemocniciach 😝
jani stale cakam na sms, dufam, ze viki sa konecne uvedomi a pride 😉

angua27
14. jún 2009

bez a čo sa dialo. dúfam, že ste ok.

janiiiii, myslím silno na Teba a Viki. nech už sa ponáhľa na tento svet, veď je tu tááááák dobre. 😀

janetka, aj som chvíľku zvažovala ten výlet do ZOO, ale rozhodilo by nám to komplet spanie. a aj tak máme s ním teraz trošku problémy. ale mohli by sme dať niekedy kafčo. 😉

janetka
15. jún 2009

mohli by sme dat kafco, co tak zajtra rano baby? ... lebo potom uz nemam kedy

bezaz
15. jún 2009

jarka ja by som dobehla, ak nebude prsat 😉
kika no petovi sa spravila cysta na kostrci, mu to hnisalo, mal to otvorene, teplotoval, tak si chirurg myslel, ze ma zapal, dal mu dve davky atb, nezabrali, isiel na infekcne, doki mu dala dalsie atb, stale teploty, vcera sme boli na pohotovosti, lebo mu je stale zle, tak to vyzera na nejaky virus, dufam, ze ziadny meningokok alebo co.. teraz ideme znova do nemocky, mozno si ho tam aj nechaju 😝

triminka
15. jún 2009

ahojte samorincanky🙂
tak asi po roku k vam zasa nakukam a snad sa mi podari aj pridat sa,ak budem stihat 🙂
konecne bol aj nam dopriate tesit sa z dvoch ciarok na tehu teste 😉
tak so sa chcela spytat,ci je v samorine nejake cvicenie pre buduce maminy.viete o niecom?
dakujem za rady.....

zuzi, dnes by si sa mohla zastavit a trosku porozpravat co nove....

janetka
15. jún 2009

bez: jasne, dnes dobre vybavte....
triminka: v poliklinike mala p. janekova kedysi, neviem ci to funguje este....vedla gynekolog ambulancii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre