Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
16. jún 2009

Mas pravdu. Pondelok. Nejako som tie dni zle odratala. Tak si to uzi aj za mna 😉

chruminka
17. jún 2009

samorin vymrel vsetci isli s detskami do ZOO 🙂

janne6969
17. jún 2009

Asi tak nejako. A my dve sedime doma 😀

tilly
17. jún 2009

ja nie, ja sedím poctivo v robotke 😀

annus
17. jún 2009

ajoj baby...aj my sme celý deň sedeli doma...

Lilka teraz spinká, ale keď sa zobudí ideme do Šamorína 🙂 ideme kúpiť plienky

Erika si v robote? Asi vás ideme pozrieť....

chruminka
17. jún 2009

ani ja som nesedela vybehla som so susedkou a malym na kolacik a kavicku 😝

janne6969
17. jún 2009

Pekne. Ja som vybehla akurat tak do Billy na nakup 😉
Dnes som maximalne leniva. Ale pucila som pol hodinu fitloptu 😀 Aspon k tomu som sa dokopala 😀

chruminka
17. jún 2009

jani kedy ides zasa k lekarovy?!Vsak ty uz prenasas dako dlho nie? ci to sa mi len zda?
Chceme uz Vikinku vidiet life 😀

janne6969
17. jún 2009

Idem v piatok. Ak dovtedy neporodim. A ja urcite dovtedy neporodim 🙄
Aj ja by som ju uz najradsej videla, ale ked sa jej nechce, tak co mam robit?

janne6969
18. jún 2009

Dobre ranko. No kde sa sa vytratili?

arusska
18. jún 2009

bre ranko tak my sme vcera dorazili z Prahy - teda z Dobrisa - bolo uzasne a buduci tyzden ideme do Budapesti 😵

arusska
18. jún 2009

kedy je obed, nedame ho dnes? Ja by som mohla dnes bez maleho

bezaz
18. jún 2009

caveste, tak my furt behame po lekaroch, dnes ma peto este dve vysetrenia, asi zajtra okolo obeda pojdeme domov 😉

arusska
18. jún 2009

tilly kde to otvaraju to centrum pr.pomoci??Len aby som sa k tomu dostala. Inak som spravila aj poslednu skusku tak hura na diplomovku 🙂

bezaz
18. jún 2009

gabi ze by nas tam zobrali? no asi nedokoncenych pravnikov nescu 😝

tilly
18. jún 2009

aru, niekde na bratislavskej ul.

ja mám dnes toooľko roboty, že keby sme dali obed o takej druhej, tak OK, ale skôr sa z roboty nevytrepem a zajtra ideme aj s janetkou na oravu, čiže zajtra taky nič...

bez, ste v bojniciach alebo doma?

fíííha, niečo ma tu okopáva, asi sa mu nepáči, že sedím...

chruminka
18. jún 2009

tilly mu? alebo jej? 😀

tilly
18. jún 2009

ja nevieeeem ani tušáka nemám

janetka
18. jún 2009

tilly: a uz kopeeeeee??? ani nic nevravis..kurnik
arus: ja dnes tiez nestiham.... a zajtra ficime prec....

bezaz
18. jún 2009

miska v bojniciach sme
idem akurat do kupelov na prechadzku, lebo ma tu s malou trafi, strasne je nervoz

tilly
18. jún 2009

ale veď nič nestíham, som sa ťa chcela spýtať, či aj ty sa chystáš na ten depeche a či budeš niečo vypekať a brať so sebou...

, od rána už robím štvrtú zmluvu, na nervy... a tá tehudemencia, normálne neviem formulovať zmysluplné vety...

janetka
18. jún 2009

tilly: idem na depeche... to vyzera ako keby som mala vypekat na depeche...chichi
nebudem vypekat, a ani nic jaksi neviem, idem nieco navarit a pobalit, beriem plavky, kubkovi spolocensku hru a ocervenej ciapocke, posuva sa tam pomocou farieb, to sa rad hra... loptu, rakety, motorku a to lietadlo, tot vsjo a vino 😉 plus nejake sladkosti idem dnes kupit na cestu a na izbu

tilly
18. jún 2009

😀 veď ja len tak v rýchlosti, robím xy vecí naraz, potom to takto vyzerá...

OK, takže odrážadlo a lietadlo berieme, rakety máme pripravené

sladkosti nekupuj... nebudú sladkosti, nebudete ich žrať 😀

ja si plavky nezoberiem, ale chlapom zoberiem, ja aj tak do cudzieho bazéna nevleziem, lopty a rakety treba pobrať a hlavne gumáky a oblečko do dažďa 😒

arusska
18. jún 2009

joj to sa mate, mi ideme buduci tyzden do Budapesti tak sa tesim

annus
18. jún 2009

ajojte babenky...ako vydím, ani vy sa nenudíte...

Lilka konečne zaspala...už skoro týždeň je veľmi podráždená, furt chce byť len so mnou, nemôžem ju nechať ani na chvílku samú a aj v noci sa zobúdza...to asi z toho že jej idú horné zúbky ☹

Chúderka moja...ale aj ja som už unavená... doma nič nestíham a ešte to blbé počasie...

ozaj neviete mi poradiť niečo na migrénu?

Jani myslím na teba, aby si porodila do piatka. Nemám dobrú skúsenosť s vyvolávačkou...ale však je to u každého inak. Ale držím ti palce...malá Viktoria bude určite krásna 🙂

Ozaj baby otvorila som novú tému o pôrode... prispejte sa 🙂

Erika kam si sa stratila?

majusa
18. jún 2009

ahojte,

annus, my máme podobný problém s malou. Nič sa jej nepáči, furt len na rukách. Včera ani tam nechcela byť. Vlastne ani nevie, čo by chcela. Včera v kočíku na mňa len kričala. Uvidíme, ale už si ruky necítim od toľkého nosenia. A mám pocit, že to bude tiež zúbkami, lebo keď som jej včera natrela ďasienka, tak zrazu prestala. Ale len na chvíľu .... No a tak isto, v byte bordel, ani povysávať nestíham ... hrozné ...

jani drž sa, nech pôrod prebehne rýchlo a šťastne a Viki bude na svete 😵 . Bude druhá do partie.

janetka
18. jún 2009

annus: asi je nieco vo vzduchu, aj matko bol v noci tri hodky hore, co on prespi celu noc, ale asi mu idu spodne osmicky, lebo horne uz ma dost dlho..
ja som mala vcera taku migrenu, mne zaberie panadol ultra rapid...dosli sme z tej zoo, tak som normalne grc... ble a potom si supla dve tbl, lahla spat a potom som uz bola fit

dnes som sa cinila zas pri vareni a nestihnem dospat tie nocne buntosenia, syrovohubovy spiz v cesticku, zemiakova kasa, jarny salat.... celkom sa mi to vydarilo

janne6969
18. jún 2009

No veru. Nejako to rychlo leti a ja furt nic 😅
Dufam, ze to stihnem skor ako mi daju vyvolavacku. Ved potom napisem. Ale to este asi potrvaaaaaaaa 🙄

tilly
18. jún 2009

ja som takaaa unavenaaa, a ešte tooolko toho predo mnou, aj ja potrebujem šlofíčka...

annus
18. jún 2009

janetka, ideme k vám na obed 😀 , ja som spravila fazulovú polievku a keď stihnem, tak na večeru bude aj kura na smotane...ale to len vtedy ak malá zaspí...ak vôbec zaspí...

majusa...aj mne už normálne ruky bolia, včera som ani nevarila, lebo som musela aspoň trošku poupratať a dať nijaké veci do pračky, aby manžel mal vôbec čo obliecť do práce 😅 o žehlení ani nerozprávam...

jani len nestresuj...ona vie kedy na svet. Skús sa s ňou porozprávať, aby sa narodila pred piatkom...kamoške to zabralo 😀 dohodla sa s malou, že v noci sa má narodiť, lebo daľší deň mala isť do nemocnice...večer o 11. jej odtiekla plodová voda a v noci o 2 sa jej narodila krásna dcérka 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre