Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

beznadejna
13. nov 2008

ahojte dievcata
chcela by som sa len opytat ked uz my neviete nejakeho robosa poradit co robi obklady a dlazbu ci neviete nahodou je v samorine nejaky obchod s tapetami??????????
dakujem

skoro kazda sa tu s niekym sudite 😀
chruminka ani nehovor len by som spala v takom pocasi a to nehovorim ze sa mi totalne nic nechce ☹

tilly
13. nov 2008

beznádejná, už to vyzerá skoro ako v amerike, kde sa súdi každý s každým 😀 , veď máme miliony právnikov, tak sa musia uživiť, nie? 😀

juuuj, toľko mám roboty a taaak sa mi do toho nechce 😝 zas mám pred sebou zložitú zmluvu...
nechám si to na utorok 😀

janne6969
13. nov 2008

Tapety v Samorine? Tak to neviem. Ja som bola pozerat v Petrzalke. Ale napokon som ani nekupila.

tilly
13. nov 2008

jeee, jani už máš tt v pase, no pekne, že 10 tt... 😉

beznadejna
13. nov 2008

my sme boli pozerat tapety v hornbachu mali tam celkom dobre ale chceme este popozerat
tak ma napadlo ci aj tu u nas nieco neni
aj v petrzalke sme boli ale uz davnejsie a aj teraz sa tam chystame pozriet

takze tu u nas budeme hladat zbytocne tapety?

tilly 😀 nejak sa to s tymi sudmi rozbehlo ozaj pozeravate tu sudnu sien na jojke?mna to celkom bavi ale niekedy mam pocit ze to hraju tak neviem 🙂

tilly
13. nov 2008

občas to zachytím, to sú nahraté súdne spory, ktoré sa vraj naozaj odohrali... to nie je naživo 😉

aruska1
13. nov 2008

beznadejna - ved to aj HRAJU 😀 😀 😀

aruska1
13. nov 2008

beznadejna a tie tapety aj my sme kupovali v petrzke, sice vstetky na objednavku ale bola som spokojna, tuto zimu ideme tapetovat spalnu tak sa tesim - ale asi az po skuskach lebo ja ked sa do niecoho pustim tak potom nemam na nic cas, tak asi az vo februari zaneme - joooj ale sa tesim Tapetovanie mam tak rada 😵 😵

janne6969
13. nov 2008

Ja sa tapetovania bojim. Aj preto som od toho upustila. Radsej si nieco namalujem. V nasom byte aj tak niesu nejako extra rovne steny, tak by to ani nebolo pekne.

aruska1
13. nov 2008

jane ak mas krive stehy a dala by si na ne ten druh tapety, co je strukturovana, bez vzoru a da sa premalovavat tak to je prave vhodnejsie ako len ciste malovanie.

angua27
13. nov 2008

ahojte,

janne už ste povedali vašim o bábu? ako to zobrali?

ja tapetovanie nemusím. radšej mám maľovanie a vo vlastnom si chcem na stenu aj sama niečo nakresliť. už mám pár vecí vyhliadnutých. aj pre mňa do obývačky aj pre Maťka do izbičky. 😀

a ja sa zatiaľ nesúdim s nikým. ale keď to takto pôjde ďalej s bývalým (a s bytom), tak sa budem musieť. 😠

janne6969
14. nov 2008

Angua povedali. Ako inac, tesili sa 😀
Ani ja sa zatial nesudim a dufam, ze sa ani nebudem 😀

aruska1
14. nov 2008

baby!! tak mna uz definitivne s prepacenim J...E
akoze uz mam dost z toho domu - vcera tu bol ten co nam bude robit tento vikend farbu - dal ju na kusok domu aby som videla ako to bude vyzerat, a dnes rano na to kukam a rozrevala som sa ako male decko - kua ved je RUZOVA - boze v zivote by som nedala ruzovu na dom. Akoze nechapem to - mala byt kremova a ona je ruzova? to co je? Tolke peniaze a ono je to ruzove - mna fakt asi trafi slak. Teraz neviem co urobime, akoze uz neviem.

beznadejna
14. nov 2008

aruska ked sa darí tak sa darí ☹
a to sa nedá už nijako zmeniť?či zas by si musela na novo platiť?

janne6969
14. nov 2008

Arus vazne nezavidim. a neda sa tam primiesat ine farbivo a mala by si napriklad hnedu? Alebo to uz je hotova miesana farba? Tak potom ine nezostava, len kupit novu 😅

janetka
14. nov 2008

aruska: ona zmeni za par hodin odtien, nie? my sme tak davali ten sokel dole a tiez som si vybrala hnedu a on ju natrie a ona bola ruzovofialova, tiez som sa skoro rozrevala, ze co to je.. a ono to casom zhnedlo.. ale to bolo preto, ze v tom bolo aj lepidlo...

janetka
14. nov 2008

arus: pojdem sa s malym pred obedok prejst, podla spanku, tak ti cinknem, ked budem pred vasim, mrkneme to

aruska1
14. nov 2008

no boli tu z tej firmy a dala som reklamaciu - ale odtien sedi podla vzorkovnika - ale ked sa to da na velku plochu tak je to hruza - dohodli sme sa ze nam vratia 50% a dame cisto bielu a kaslem to. Boze akoze nam sa ten dom tak predrazi ze DOVI. Kokos nakonec nebudem vediet zaplatit sedacku ked nam pride pred vianocami - lebo ked to tak pocitam tak tie peniaze co som mala na nu tak vrazime do fasady

janetka
14. nov 2008

aruska: a nepovedali, ze to musi uschnut, aby to zmenilo odtien?? vies v noci bolo vlhko, este pockajte...

aruska1
14. nov 2008

no moja keby toto zmenilo odtien tak to by muselo aj celu farbu nielen odtiem zmenit

beznadejna
14. nov 2008

mna už porazí s tejto našej poštárky tá čo už robi není normálne začína my liesť na nervy
tak myslela som že šeky už mam poplatené a dnes zistim že jeden my chýba pritom chodia všetky naraz no ale dnes ho priniesla a to nehovorím o tom že nám chodí pošta aj nedelu sobotu je schránka prázdna a nedelu je tam šek 😒
a to mám ešte preplatenú emmu a viackrát sa mi stalo že mi pršla bez darčeka 😠
tak ja už neviem čo s nou 😝

janetka
14. nov 2008

beznadejna: ja tiez stale riesim postarky, hroza...

aruska1
14. nov 2008

janetka, beznadejna - inak tuna ja by som postarku nerobila - kokos nas pes by ju aj zozral keby skusila nieco prestrcit cez plot 😀 😀 😀

tilly
14. nov 2008

arus a aka to bola farba??? myslim firmu, lebo my sme si davali ten inex, tiez som si vybrala zo vzorkovnika, davali nam ju najprv len pod klimu dozadu na terasu a tam to bolo tiez strasne ruzove (teraz je to uz v poho bezove, kazda farba vybledne), tak sme zmenili farbu, ale my sme ju nemali dopredu objednanu, dosli sme rano do skladu a zobrali sme kolko sme potrebovali... takto sme mali navyse len jednu pixlu, to sa da a jeden kusok mame o odtien tmavsi, ale vobec to nevidiet...

pompidum
16. nov 2008

Ahoj Janetka, my sme zaplatili za skolku v Ruzinove, na Sputnikovej, 10 000, keby som cital skor stranky ako je tato tak by sme tomu mohli predist. Vtedy ale vsetko fungovalo celkom fajn, resp. sme na nikoho netatrafili kto by stazoval a mali sme to blizko.

pompidum
16. nov 2008

Tilly, my mame len ako doklad, jej primovy doklad kde je uvedeny aj predmet :zaloha za Januar 2009. Neda sa to riesit cez policiu? Musi sa to cez sud? Vies adresu podvodnicky caniovej kde by som jej to mohol poslat?

aruska1
16. nov 2008

tilly uz sme biely - uz neriesim farbu lebo by ma slahlo, teraz este dorobit tie tehlicky a konec na tento rok - nechcem o dome ani pocut 😀

tilly
18. nov 2008

cez políciu je to podľa mňa zložitejšie, veď opýtať sa tam môžeš, ale lepšie je urobiť to tak, ako som písala, tam potom musí zaplatiť aj úroky z omeškania, tuším 0,25% za deň... ä

aruš, videla som, peknéééééé

bezaz
18. nov 2008

cafte samorincanky, uz sme doma, dnes ideme k adamcovej na prvu navstevu 😉
este ze my nemusime riesit veci okolo domu, staci nam vlhka zatekajuca stena 😖

chruminka
18. nov 2008

ahoj Zuzi vitajte ako Ninka? poslucha? este raz gratulujem a vela vela zdravicka pre celu rodinku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre