Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
2. jan 2008

janetke drzime palceky
😉

bezaz
2. jan 2008

erika ahoj, tak ako bolo u rodicov? 😉

tilly
2. jan 2008

arus, neviem, ale môžem sa spýtať...

chceš OP do prenájmu? chceš si rozbehnúť obchodík?

inak, je to super, to tesco, billa veľmi utrpí... a má tu byť aj to nákupné centrum? a načo? veď ani tá samária nie je prenajatá, tak neviem, či im to pôjde 😲
obchodov je tu dosť, nie, že by som neuvítala ďalšie, ale nejako tomu neverím

bezaz
2. jan 2008

tilly ze by to boli kancelarske priestory? 😉 nakupak by sa tu podla mna uzivil, ved sem budu chodit minat prasule z celeho okolia..
inak my sme boli v bille asi 2x, lebo tam vzdy chytim take nervy z tych uzkych uliciek a predrazeneho casto pokazeneho tovaru.. oni ryzuju len na tom, ze su hned vedla autobusky, inak by tam ludia podla mna nechodili..

erika1983
2. jan 2008

no aj my sme rady ze tu bude tesco to budeme mat 5 minut 😅
u rodicov bolo super ale uz som rada ze som doma 😀 😀 😀
dnes som cele poobedie upratovala a odkladala veci
malinka uz vystraja v postielke sa furt postavi dostali sme vela darcekov az sme ich skoro nevedeli doniest 😀 😀
a vy ste mali ake viancoe ,???

bezaz
3. jan 2008

erika aj my sme mali super vianoce, tiez sme najprv boli u svokrovcov, potom u nasich, ale uz je to raz tak, doma je doma..

janne6969
3. jan 2008

Vsetko dobre v novom roku prajem.
Ja som od Silvestra strasne prechladnuta. A neviem sa toho zbavit. Ale radsej si to odtrpim teraz, ako keby ma to malo chytit na jar.
A kde bude to TESCO? Ja som o tom sice pocula uz pred rokom, ze ho planuju, ale doteraz neviem ze kde.

bezaz
3. jan 2008

jani pri kruhaku co je taka velka hala, neviem, co to pred tym bolo

janne6969
3. jan 2008

Jaj asi to stare rozpadnute myslis.

aruska
autor
3. jan 2008

jane presne, z toho rozpadnuteho bude hotel a vedla tnzionov
peesco, neviem ci sa v samku uzivi tolko hotelov a

aruska
autor
3. jan 2008

joj ked pri mne sedi maly tak to tak aj vyzera

tilly hej chcem tam kvetinarstvo, ale vraj to sa robia pohovory a potom sa vyberie, vraj som uz tretia na kvetinarstvo tak neviem ci to nepojde len cez uplatky 😠

janne6969
3. jan 2008

Aj ja by som chcela mat nieco vlastne. Ale ked neviem co. Najradsej kaviaren, ale asi to zostane len pri sne.

bezaz
3. jan 2008

aruska hotel? a to naco?

aruska
autor
3. jan 2008

bezaz mna sa nepytaj

aruska
autor
3. jan 2008

joj maly je dnes strasne umrncany a ma totalne navrete dasna, ked mu tam dam prst tak uz citit zubok 😀 😀
ale je to hrozne ze furt mrnci, akonahle sa od neho vzdialim tak je peklo na streche ☹ 😎 😎

bezaz
3. jan 2008

aruska nic moc.. treba uvarit makovy odvar 😉

aruska
autor
3. jan 2008

bezaz sa ti hovori som bola teraz pol hodiny na prechadzke z toho 20 minut vrieskal a 10min zuzlal mobil tak som dosla domov a dala ho manzelovi ze na staraj sa ja sa idem ucit
mam to Europske v utorok tak idem na to ppaaa paaa

janne6969
3. jan 2008

Manzel je doma? Alebo ma len dovolenku?
Inac ako sa da stihat skola popri dietatku? Budem zvladat? Caka ma uz len posledny rocnik.

bezaz
3. jan 2008

aruska chudatko.. len sa pekne uckaj a o maleho nech sa postara otecko, ved aj on je rodic 😉
jani neboj, ved ti male zoberiem kocikovat, ked budem mat aj svoje 😉 a budes sa moct ucit

janne6969
3. jan 2008

Vdaka za matersku pomoc 🙂

tilly
3. jan 2008

baby, janetka dnes porodila, martinko má 2770 g a 47 cm

aruska, ja mám v utorok správko, bojim bojim...

a nemám sa ani kedy učiť, muž je dnes celý deň preč, malý akurát teraz zaspal, ja jem pri pc, dopracujem si otázky, pôjdem si ich vytlačiť a celý víkend to budem rvať do gebule, len to je asi na správko málo... som si to spracovala, má to vyše 100 strán 😀 to asi nestihnem ani prečítať ☹

janne6969
3. jan 2008

Tilli ja mam v stresu Marketing management. kniha ma asi 350 stran 8 pismo. Som na strane 150 a citam to uz tyzden. Tak mam podobnu depku ako ty.
Gratulacie Janetke 😀 😀 😀

aruska
autor
3. jan 2008

tilly a to mas statka? Ja som mala spravko teraz v marci tak ked ces tak ti dam moje vypracovane 😀 😀

bezaz
3. jan 2008

juj gratulujeme janetke, dufam, ze su obaja v poriadku 🙂
tilly a u koho mas spravko?
ja este nemam dokoncenu diplomovku, ak vam to pomoze 😝

aruska
autor
3. jan 2008

janne no neviem, ja mam nastastie aj maminu aj svokru blizko tak ked potrebujem tak varuju 😀 😀 ale je ine statnice a skusky

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 JANETKE A MARTINKOVI LEN TO NAJ NAJ NAJ, VELA ZDRAVICKA, STASTICKA A SKORY NAVRAT DO MLIECNA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tilly ked s nou budes hovorit tak ze pozdravujeeeeme 🙂

aruska
autor
3. jan 2008

tilly ja mam pred katedrou spravka o 14tej v utorok zraz tak snad aj pogratulujem 😀
aku mas komisiu? Len ne ZLOCH!!! bo ten mna 2x zo statnic vyhodil 😠 😠 😠

tilly
3. jan 2008

spravko mám len normálnu skúšku, štátnice budem mať (dúfajme v máji)

nooo, je nás prihlásených nejako 130, tak myslím, že tam budú skúšať všetci a budeme radi, keď skončia o šiestej večer 😀 uvidíme, pri mojom šťastí chytím zlocháča alebo cepeka, ktorý je podľa mňa horší ako zloch, do kelu, mala som ho zabiť, chodil kedysi dávno, ešte keď bol študent s mojou sesterkou (takže si ma už samozrejme nemôže pamätať a sesterka o ňom už nechce ani počuť, tak mi to nechce vybaviť 😠 ), no a chodili sme sa spolu ožierať, ten toľko krát tancoval len v trenkách vo verne alebo niekde v meste 😀 hanba nad hanbu a okrem toho obe školy študoval systémom "vybavíme" 😠 a teraz robí idiot drahoty 😠

bezaz
3. jan 2008

inak dnes sme zistili, ze nam cepek pokazil taky stroj na viazanie hrebenovej vazby.. len nech sa u nas ukaze, hajzlik 😝
baby a ani som sa nepochvalila, dnes som si kupila kyselinu listovu 🙂 chcela som aj muzovi kupit nejake vitaminy "plodnosti", ale zabudla som tu trojkombinaciu, co tu doporucovali baby 😅

aruska
autor
3. jan 2008

tilly, bezaz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tilly kto vam dnes doobedu vencil psa??? 😕 som skoro tetuske ze cau povedala 😀 a nasa slecna sa isla za tym vasim psom utrhnut 😀 a to sa ani nehara 😀 😀 😀 😀 ťava jedna

erika1983
4. jan 2008

ajojte
no my mame dnes uz traky klasicky dnik, lebo doteraz som upratovala a odpratavala veci a varila, 😀
po prve gratulujeme Jannetke a Martinkovi, prajeme vsetko naj naj a aby sa skoro vratili domenko a aby sm euz isli kocikovat 😵
no Frederika posiela sladku pusinku Martinkovi
joj ci jej bude dobre tolko chlapov sa rodi bude si mat z coho vyberat 😀 😀 😀
kedy dame nejake stretko, kavicku ???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre