Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
14. feb 2009

veru, teda, čo robili cestáry netuším, nestretli sme ani jedného. iba 3 húkajúce sanitky. mimochodom na tie mám celý týždeň šťastie. počas týždňa som stretla 5-6 húkajúcich sanitiek. tak dúfam, že to nie je žiadne zlé znamenie.
my sa našťastie do BA asi nechystáme. alebo teda nemala som v pláne. malý je však chorý, asi. má teplotu, ale žiadny kašel, soplík, nič. iba teplota, tak ak sa to do pondelka nezlepší, pôjdeme k dokine. 😖

janetka
14. feb 2009

caute, tie teploty nejak kosia samorin, prave tu bola suseda pre nurofen a druha volala, ci nemam nurofen, ze deti maju len teplotu 39,5 a nejdu zrazit.... tak nechapem, co je to za virus, aj matko mal teplotu v nedelu, pondelok

angua27
14. feb 2009

janet, je to veru des. môj malý ešte nebol ani raz chorý, doteraz nemal žiadne antibiotiká, v podstate mal 3x iba nádchu. tak som s toho trochu mimo, už som rozmýšľala aj nad pohotovosťou, ale naši ma odhovorili, že však Nurofen zaberá, nemá vysokú teplotu, nekašle, nesoplí. že tam nám aj tak nepomôžu, iba budeme zbytočne medzi chorými dlho čakať. majú pravdu, dúfam, že to čo najskôr prejde. trošku dúfam, že je to so zúbkov, ale obávam sa že nie. 🙄

tilly
14. feb 2009

domčo je tiež prechladnutý, ale on je prechladnutý, nie je chorý..

sme boli zas v gyori dnes 😀 som si kúpila krásne lacoste balerínky, tešim tešim...

janne6969
14. feb 2009

Nakupny maniak Tilly 😀 Ja som tiez rozmyslala, ze by sme vybehli, lebo si tu neviem kupit jedine tehu nohavice. Rifle by aj boli, ale ja potrebujem do prace slusne nohavice. A to nikde nemaju. Celu Blavu som presla a nic. Tak mozno next weekend 😉 ak sa nam bude chciet.

chruminka
15. feb 2009

ahojte tak s tym snehom to som fakt nechapala...sme isli vcera rano do BA v Samku sucho len kde tu mlaka zamrznuta a v BA vsetko uplne biele ....som nechapala 😅
A dnes tu svieti slniecko 🙂

tilly
15. feb 2009

v gyori v hm a ca mali kooopec tehu vecí, oveľa viac ako u nás...

snežíííí, celý týždeň má snežiť a byť otrasne 😠

janne6969
16. feb 2009

Ahojte.
No to je dnes pocko. Sa mi ani z prace nechce. Som sa natiahla, ked som bola vonku a teraz sa bojim. Asi tu pockam do piatku 😅

angua27
16. feb 2009

jane, dávaj si pozor. radšej zostaň doma. 🙂 ja som kvôli snehu a ľadu bola rada, že som to najväčšie bruško mala na jar a v lete. ľadu sa bojím tak, či tak a ešte aj s bruškom. 😒

janne6969
17. feb 2009

Ahojte.
Juj keby to bolo take jednoduche zostat doma 😅 dnes mam tenisky, tie sa nesmykaju 😉

beznadejna
17. feb 2009

ahojte tak to je teda ale pocasie kebyze sa to aspom udrzat chce ale vsetko sa topi
uz aj v cechach hlasia kalamitu ze minus 20

tilly
17. feb 2009

jani 😲 , ale pohyby a všetko je OK, nie? bábo je ako v bavlnke v plodovej vode...

ešteže sa to topí, ja som rada, len nech sa to neudrží...

domčo má svoje prvé ATB 😢 ľahký zápal priedušiek, taký začínajúci, tak má veľmi mierne ATB, ale chudiatko moje malé, len spí, prišli sme domov cca. o jednej, od vtedy spí tu v obyvke na sedačke, len vycikať a napapať (našťastie som do neho dostala pár lyžičiek polievočky) sa bol

janetka odcválala na novom aute do skalice

janne6969
17. feb 2009

Tilly vsetko je O.K. Uz si davam viac pozor.
Chudatko Domčo. Vobec nezavidim. Prajedm skore uzdravenie.

janne6969
18. feb 2009

Dobre ranko. Baby je niekde v Samorine nejaka pizzeria okrem Veneta? By som si vecer dala nejaku dobrunku pizzu a do Luznej sa mi nechce 😒

beznadejna
18. feb 2009

janne tak tu v samorine dobru asi nedostanes ,teda podla mna ,my chodime do ba na pizzu ale v samorine je aj tu pri tatrabanke bella ale ta sa mi zda hned studena inac chuti ak neni nic ine 😀

janne6969
18. feb 2009

Bella pri tatrabanke? Aha... dakujem za info, ale asi ta Luzna to isti.

beznadejna
18. feb 2009

janne ano pri tatrabanke neviem ci uz si tam niekedy bola
no mne zas v hovoirli o luznej ze je tam draha pizza ,teda ak myslis tu pri hlavnej ceste pri zastavke 😀
a oni robia aj rozvoz nevies nahodou dakujem

bezaz
18. feb 2009

jani sak mas pekaren, tak si sprav cesto a domaca pizzka najlepsia je.. 😉 trva to aj s pecenim asi 20minut.. teda pred tym asi 5minut co nahadzes suroviny do pekarne 😀

janne6969
18. feb 2009

Rozvoz robia do 10 km, co myslim, ze este Samorin zvladnu. A ceny mi nepripadaju nejake velmi drahsie. Uvidim, ale asi naozaj pojdem tam. Aspon tam nebudem jedinny navstevnik, ako sa mi to v Samorine uz zoparkrat stalo.

tilly
18. feb 2009

hej, pri tatrabanke alebo ešte tá pizza extra...

a bez má pravdu, janetka mi včera dala vykysnuté cesto z pekárne, rozvalkala som ho, hodila na to kečup, šunku, kukuricu, slaninku, syr, dala upiecť a bola vynikajúca...

inak, už viem, názov ulice, aký sme si mali dať... (lebo tu u nás sa budú dávať názvy uliciam, doteraz sme mali len čísla), vistériová... ako wisteria lane 😀 som nevedela, že wistéria je kvetinka a pekná...

bezaz
18. feb 2009

tilly a ake cesto robila jarka? my mame vyskusane jedno fantasticke, robi sa z neho uplne tenucka pizzka mnam
inak som bola vcera v nemocke, mala som strasne bolesti brucha, mala som to uz aj pred tym, len uz som to nezvladala.. nastastie mi nic nezistili, mam prisnu dietu, takze hura, kila pojdu prec 😀 😨

tilly
18. feb 2009

bez neviem, to mi len dala do ruky, lebo som ju zastihla akurát keď odchádzala, tak mi to dala, nech to spracujem, bolo to krásne vykysnuté a nejaké grahamové...

janne6969
18. feb 2009

Bez super, ze aj na tomto najdes pozitivum 😀 Hlavne ze nic nezistili. To znamena ,ze Ti mozno aj nic nieje 😉 a ja by som predsalen radsej isla medzi ludi. Aj nejake to male pivko by bodlo 😀

tilly
18. feb 2009

ja by som tiež tie kilá potrebovala zhodiť, lae ja neviem diétovať 😝

tilly
19. feb 2009

halooo, spíte?

janne6969
19. feb 2009

Halooo nespime 😀 Uz si odisla do tej Blavy?

erika1983
19. feb 2009

ahojte
ako sa mate?
tilly ved chodis na aerobic 🙂 o chvilu budes taka stihla ze az 😀 a ozaj boli ste v stredu???
no a co sa týka tej pizzerietak ze otvorili v tej budove co je na ceste do DS tam oproti baste bola tam niekedy nejaka salut a teraz je tam pizzeria ale robia tam origos taliani ze uplne super aj kava aj pizza. Aj ja sa tam chystam pozriet buduci tyzden 😅

janne6969
19. feb 2009

No vidis a my sme boli napokon v tej Luznej 😉 Ale aj ta bola super 😉

chruminka
20. feb 2009

samori to tu zasa flaka! 😀

janne6969
20. feb 2009

Chrumi ahooooooj. Ako? Uz mas po? Pis 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre