Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
25. feb 2009

Erika a to tam malu zoberu aj ked este nema 3 roky? Ja som myslela ze od troch sa berie.

erika1983
25. feb 2009

no ked nema plienku a vie sa napapat a vie sa ist vicikat tak ano a jasne ked maju miesto

janne6969
25. feb 2009

aha tak to funguje. Tak mala je potom sikovnica 😀 Mamina robila dlhe roky v skolke a veru niekedy ani 3 rocne deti nevedeli ist same na WC.

tilly
25. feb 2009

je to des s tými škôlkami... málo detí odchádza a veľa prichádza... hlavne, že v trnávke škôlku zrušili, takže niektoré deti sa musia pichnúť do šamorína, šamorín je preplnený, no hrúúúza

tilly
25. feb 2009

celý budúci týždeň má byť okolo 10 stupňoooov 😀 teplo sa blííííži

janne6969
25. feb 2009

Tilly posol dobrych sprav si ma celkom potesila 😀 Konecne nebude padat to biele z hora 😀

bezaz
25. feb 2009

cafte baby
erika malej frederike vsetko naj k meninam 😉 kika malemu podobneee 😵
baby to nehovorte, sak tu je skolok na milu kedves a nikde volne??? 😲

erika1983
26. feb 2009

no janne este nevieme ale naucime sa 🙂
do septembra alebo januara casu dost 🙂
ako ste cvicili vcera tilly ???? ja mam na celom tele svalovicu 😒

tilly
26. feb 2009

noooo, cvičili sme, ale nejako sme nevládali... musíme niekedy aj ten squash vyskúšať...

bez, no tomu ver, tých škôlok je tu dosť málo na tú výstavbu, čo sa tu v posledných rokoch porobila a detí je stále viac a viac...

janetka
27. feb 2009

na squash chcem ist aj ja...

janne6969
27. feb 2009

Aj ja som to vzdy chcela skusit. Ale nejako som nemala cas. Ale ked sa mala narodi, tak istotne sa premozem a pojdem 😉

bezaz
27. feb 2009

aj ja chcem ist na squash.. sme z byvalej roboty mali zadara vstupy do hotela devin, tak sme par krat boli s petom.. celkom slusna makacka to je 🙂

erika1983
27. feb 2009

no to je ja mam este stale svalovicu, este aj na riti tak ma boli 😝
🙄 dnes je strasne ospale pocasie by som spala, ....

janne6969
27. feb 2009

Mna dnes konecne presla svalovica na zadku, ale kedze idem vecer cvicit, tak ocakavam zasa svalovicu na ramenach. Po piatku ju vzdy mam na ramenach 😅 Ked nemam ziadne svaly, tak to potom takto vyzera 😕

tilly
27. feb 2009

janne a kam chodíš cvičiť?

janne6969
27. feb 2009

Do Zoracentra a na Zochovu. chodia tam same akcne tehulky 😀 , tak sa aj snazim stat jednou z nich 😉

tilly
27. feb 2009

jeeej, no to je zlaté, to musí byť super, si tak zacvičiť

janne6969
27. feb 2009

No a hlavne ak nejaka baba v deviatom mesiaci cvici aerobik, tak to je ozaj zlate. Take chutne zmiesne 😀

janetka
27. feb 2009

janne: aj ja som chodila ako tehotna do zora centra cvicit a teiz tam boli riadne bruchane v 9.

bez: tak dajme squash.... uz sme styri... janne: ty teraz nemozes hrat squash az po porode

janne6969
27. feb 2009

Tak potom niektoru budem striedat 🙂 Akoze na striedacke 😀 Juj uz teraz sa tesim. Ved takouto rychlostou, ako mi to teraz vsetko bezi, bude za chvilku nasa mala uz maturovat 😅 ani nezaregistrujem ako.

tilly
27. feb 2009

janne, ide to rýchlo, neskutočne...

je to super, keď môžte chodiť cvičiť, ja som nemohla, nemala som ani po schodoch chodiť, mám prirodzene skrátený krčok a moja doktroka bola tak strašne opatrná, bála sa predčasného pôrodu, takže som nesmela... mala som zákaz 😀

janne6969
27. feb 2009

No tak to Ti nezavidim. Ako moj tato povedal, ja mam jeho geny a jeho geny zvladnu vsetko 😀 Cize som dalsi nezmar. Vraj 😀

tilly
27. feb 2009

😀 dobreee

babulka
27. feb 2009

Baby, neviete kedy byva v Olympii ten aerobic? Predsa len to mam z Luznej do Samorina blizsie ako trepat sa do BA 😖 A ake to je? Myslim, ci je to taky klasicky aerobic alebo skor bodywork..

tilly
27. feb 2009

babu, chodím tam je to pondelok a stredu od siedmej a takú hodinku a pol je to taký tanečnejší aerobic, 30-40 min zostava, 30 min posilovanie a 15-20 min naťahovačky

babulka
27. feb 2009

Tilly, takze pondelok a stredu ta tam najdem? 😀 teda dufam, ze sa tam zjavim coskoro aj ja, este mam 6 krat Vacushape a potom zacnem makat na aerobicu 🙂

beznadejna
28. feb 2009

dobre ranko
tak dievcata nedele ma byt 9stupnou a pondelok dokonca 11 😀
uz sa to teplo blizi 🙂

tilly
28. feb 2009

neviem, či tento týždeň, lebo starý už začal mierne nadávať, že som stále preč... ale tak väčšinou ho prehovorím a vyhádam si to s ním

bezaz
1. mar 2009

baby no ked nebudem kojit kazde 2hodky, tak sa urco pridam, mna squash bavil 😉
babule, dajte tipy na sportak, idem si spravit prieskum 😵 lahky, maly, spratny 😉

angua27
1. mar 2009

bez, ja mám Cam Portofino Evolution: http://www.hej.sk/baby/obchod/763400/sportovni/... nový ma pred cca. rokom vyšiel na 5.000,- Sk, teraz je lacnejší. ľahký, malý a vpracem ho do Renaulta Clio do kufra v pohodek. 😉 mám ho aj v niektorom z albumov, tak kuk. opierka je polohovateľná do troch polôh, najnižšia je úplny ľah. 😉 keby si si ho chcela pozrieť naživo, tak sa ozvi, môžeme dať stretko niekedy, napr. v meste na prechádzke. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre