Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
11. máj 2009

ahojte ako sa tu mate?
Tak u nas dovca tento rok zasa nehrozi ☹
A kto vie v ktorom storoci sa s dvoma detmi dakde dostaneme..... 😒 myslim k moru.
Juj Jani tebe sa to blizi 🙂

tilly
12. máj 2009

segra sa teraz vrátila z turecka a vraj tam bola desná kosa...

ja fakt neviem, kam pôjdeme, už to moc kombinujem a komplikujem... každopádne more potrebujem, nech je to aj chorvátsko, len nech je to more

😀

janne6969
12. máj 2009

Vsak v chorvatsku je krasne more 😀 Sesternica sa chysta zaciatkom juna do Grecka a v cestovke jej tvrdili, ze more tam ma uz 23 stupnov vtedy, tak neviem. Pre mna je to uz celkom dost.

tilly
12. máj 2009

ono ide o to, aká bura je na mori, bura je taký jav, že príde príliv so studenou vodou a odnesie si so sebou teplú vodu...

takže môžeš prísť k moru aj v auguste, keď bola noc predtým bura, tak je voda studená...

chorvátsko je super, ale ja chcem piesok, hotel a animácie... do chorvátska nedonútim muža, aby išiel do hotela, do kroácie chodíme len na blind... takže ak budem mať za sebou grécko s animáciami, tak pôjdem aj do chorvátska 😀

fíha, teraz som sa naklonila a nejaké šteklenie v brušku, že by pohyby??? nie je to skoro??? 😲 alebo črevá 😅

janne6969
12. máj 2009

No ja som mala tiez take pocity asi v 16tt ze pohyby, cize moze asi aj byt 😀

tilly
12. máj 2009

uvidíme, ako sa to bude vyvíjať... už cez víkend som mala také pocity... ale myslím, že je to príliš skoro...

tilly
12. máj 2009

tak idem budúci piatok na 3D do gynfiv 😀

janne6969
12. máj 2009

3D? Uz? Teda.... Ja som bola az niekedy tusim v 23tt ci tak nejako. A uz mas vymyslene mena?

tilly
12. máj 2009

robí sa 13-17tt a potom 22-26tt, tento je malý, za ten sa platí 16.60, ale keď prídem aj na ten veľký, tak mi to odrátajú z ceny...

mená nemám, myslím, že to bude chalan a tam vymýšľa mená mm

bezaz
12. máj 2009

miska kludne mozu byt pohyby, pri druhom babatku vraj citit skor 😉

tilly
12. máj 2009

už to ustalo, bolo to len chvilku, uvidíme, či to bude aktívny futbalista, teraz musíme s domčom stále kopať, dokonca si vynútil aj kopačky na nohy, keďže robia až od 32jky, tak sú mu o tri čísla väčšie, ale jemu to neva... takže sa asi krpec učí od staršieho brata, no dedo by sa zbláznil, dvoch futbalistov mať doma... to bol vždy jeho sen a on mal dve baby, si pamätám ako ma mučil s futbalom 😀

on sa tak strašne tešil, keď sme zistili, že to bude chlapec (teda domčo že bude chlapec), on je celkovo taký dosť tvrďas a chlaďas, ale pri tom krpcovi tak strašne zmäkol, neuveriteľné, čo urobí jeden vnuk s dedom 😀

arusska
13. máj 2009

erika mam este tento piatok mam obcana a buduci piatok trest - snad si nemyslela ze vsetky skusky spravim za tyzden 😀 😀 😀 😀

janne6969
13. máj 2009

Dobre ranko. No mozno to aj dievca bude. Nasa mala je tiez strasna futbaliskta. Teraz uz teda tolko nekope, lebo je to pre nu tazke, ale zato sa riadne mrvi a natahuje...
Dnes sa zacnem ucit az o osmej, lebo je nejako tma a vobec sa mi nechce. 🙄

arusska
13. máj 2009

tilly a chcete dievcatko alebo druheho chalana???

ja sa takto o rok tiez chystam na MD tak sa to snad koncom roka podari 🙂

tilly
13. máj 2009

aru, no na niektorých školách sa dajú urobiť skúšky za týždeň... prečo som sa nedala na takú??? 😲 😀
je mi to jedno, čo to bude, aj druhý futbalista do partie by nebol zlý, zas s dievčatkom by to bola zmena, bolo by fajn mať párik, ale mať dvoch harantov, už máme chalana odskúšaného... takže fakt neviem...

baby, nedáme vo štvrtok obed? môžme aj taký skorší, čo? aru, neodtrhneš sa od učenia na chvilku? aj tak sme vždy len tak hodinku... erika, angu, janetka, janne?

janne6969
13. máj 2009

Ja by som konecne aj mohla 😀 Prestavka v uceni by mi spravila dobre 😀 Som za.

janetka
13. máj 2009

stvrtok? nie piatok? alesom aj za stvrtok...

janne6969
13. máj 2009

Ja radsej stvrtok, lebo v piatok sa chystam zasa do Blavy a to uz by bolo vela neucenia na jeden den 😅

tilly
13. máj 2009

štvrtok, v piatok musím ísť do roboty

a tiež si dám len prestávku v učení, teraz fičím, ale aj tak nestíham, ešte celý proces, takže som v prdelke, ale, či už budem robiť v septembri dve alebo tri štátnice, zbláznim sa cez leto tak či tak... môžem si dať týždeň pauzu a zas sa začať učiť, aby som to do septembra stihla, kraaaasne leto predomnou...

tak sme tri, kto ešteee???

janne6969
13. máj 2009

No ja ak vo stvrtok pohorim, tak mam krasne leto tiez 😅 Ale musime si verit, ze to dame teraz 😀

arusska
13. máj 2009

tilly no viem ti ja co som sa drbkala na tuto skolu??? Este raz by som tam nesla... ale co uz, uz to nejako doklepem.

a obed? Este neviem, lebo maly rano cestuje do BA k svokre tak budem mat cely den pre seba a obcana 🙂

tilly
13. máj 2009

máš vo štvrtok 😲 ja v stredu 😀

ja by som sa na to tiež už nedala...

ja mám zajtra tiež deň pre seba a správko, ale hodinku na obed si urobím, urob si tiež 😉

janne6969
13. máj 2009

Veru, urobme si hodinku vsetky studujuce 😀 .
Ja si robim aj normalne hodinku skoro kazdu druhu hodinu 😀 Mna to ucenie proste nejako nebavi

angua27
13. máj 2009

čaute krásky,

tak ja zajtra neprídem. malý je chorý a z liekov dosť spaví. tak ho nechcem ťahať hore dole. užite si. 😉

janne6969
14. máj 2009

Dobre ranko.
Tak ideme dnes? Kedy?

janetka
14. máj 2009

caute, tak ja navrhujem skorsiu hodinu pred matkovym spanim, nakolko prsi, tak kocikom nepojdem.... 11.00 je skoro?

janne6969
14. máj 2009

Ja mozem aj o 11. Kym nam prinesu papat, tak bude aj 11:30 a to uz zvyknem byt hladna 😀

bezaz
14. máj 2009

jaj baby vam zavidim, tak budu stvrtky pre matky, nie piatky? 😀

janetka
14. máj 2009

bez: dnes este vynimocne a potom uz budu piatky 😀
arus: tie kamene co sme sa bavili, tak my uz nepotrebujeme, stevo este nahrabal teda vyhrabal z tych kamienkov co sme mali, lebo vtedy ich chcel uz upratat, tak dal viac a teraz z toho odobral a bolo toho akurat

janetka
14. máj 2009

tak o 11.00 v pizzke
tilly: zoberiem ta 😎 autom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre