Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

arusska
7. sep 2009

tilly ozaj drtis drtis??? UZ to mas zapar ne? Ci este mas cas???

balambi
7. sep 2009

Ahojte fešandičky, tak už sme aj my dorazili z dovolenky ☹ a idem rýchlo čítať, čo máte nové...zatiaľ Vám želám pekný slniečkový dník 😅

janne6969
7. sep 2009

Ahojte.
Tak aj ja som konecne doma. V endelu nas caka ten krst. Asi to budeme mat v podkove. Uvidim, dnes tam pojdeme s muzom dohodnut sa, tak som zvedava.
Aru to je hrozne. Chudatko Dany 😕

arusska
7. sep 2009

dnes som bola u dokiny a vraj netreba tetanovku, tak ma celkom ukludnila.

Som pisala dnes diplomku - mam uz 4 strany. Musim ju napisat nahrubo v septembri, lebo od 1.10. asi idem do prace...

arusska
7. sep 2009

boze ten moj syn si prespi pol zivota - uz zacal tahat namiesto klasickych 3 hodin poobede 4 hodiny 🙄 musim mu to zaseknut, lebo potom rano skorej vstava a v skolke je nejaky unaveny 😖

chruminka
7. sep 2009

aruss to je hrozne co citam 😨 toho psa by mali dat naozaj utratit ,vsak na buduce moze zasa dakoho napadnut

zuzi chcela som sa spytat na tu odsavacku,ci mi ju teda pozicas?Lebo si chcem dobalit tasku do nemocky a Dodo ju odnese asi racsej ku nasim,keby daco....

tilly
7. sep 2009

aru, no mám to za pár, nestraš, snažím sa, ale moc mi to nejde... ešte celý proces nemám a dosť mi chýba aj z hmoty 😝

angua27
7. sep 2009

aďka, čo robíš v piatok doobeda? prišli by sme Ťa kuknúť, ak sa zbavíme dovtedy soplíkov. neradi by sme Ťa nakazili.

tilly, držím palce, aby si to natlačila do hlavy. 😉

gabi a kam sa chystáš do práce? 😎

bezaz
7. sep 2009

adi jasne, vypytam od svagrinej, neviem, ci ju este potrebuje a ci ju vobec pouziva 😉

tilly
8. sep 2009

baby, mliečňanky, to ste vedeli, že je dnes plánovaná odstávka 8,30 - 15,00??? som sa tak ráno nasrala, tak mi vypli elektriku a ja som sa musela naťahovať so 100 kilovou bránou, aby som vyšla autom von z garáže...

ak sa stalo niečo krpcovi, tak nech si ma neželajú... kto vie písať dobré sťažnosti???

janetka
8. sep 2009

miska, my nemame odstavku elektriky

tilly
8. sep 2009

vraj nejde v celom mliečne, ani na mliečňanskej, ale vy máte asi inú trafačku alebo čo, ste asi napojení zo šamorína, my sme z mliečna... lebo ani v obchode v mliečne nemali elektriku...

chruminka
8. sep 2009

caute

angua kludne dojdite ked vam nebude vadit troska neporiadok kedze poctivo lezkam a stymi soplikmi si nerob starosti myslim ze je to ok ....sa nenakazim,vsak nemozem mat uz zasa uplne vsetko 😀

bezaz ...som nevedela ze ju ma svagrina som myslela ze ju mas doma 😉

jarka som sa chcela spytat ty si v ktorom tt porodila Matka? Lebo mne ta kozna nevylucila ze tie tehu vyrazky mozem mat aj z pecene,ale povedala ze nech sa nestresujem ,lebo naozaj predcasne porodim,len mna zatial nesvrbi nic ine len brucho a uz sa mi to rozsirilo aj na prsia,tak snad sa to uz nebude sirit inde.

bezaz
8. sep 2009

adi chudatko
inak mozeme ta dobehnut kuknut aj my? donesiem ti aspon ten vankus na kojenie 😉

chruminka
8. sep 2009

Zuzi mozete ma dojst pozret kto chcete ak vam nevadi nas chaos a bordel a to ze som ako lemra v posteli resp. na gauci 😉
dnes mi pride mamina trochu pozehlit a navarit (dodo uz nestiha chudacik) tak dufam,ze ostane do stvrtka,ale piatok alebo ten dalsi tyzden budem uplne sama a budem sa nudit takze ja som doma cely den

bezaz
8. sep 2009

ok adi, my len dobehneme odovzdat ten vankus, nech ti to pomaly ponosim vsetko 😉 v ktorom to vchode byvate?

chruminka
8. sep 2009

byvame v uplne v poslednom vchode pri cintorine ale nefunguje nam zvoncek

akurat pozeram co maju v papi hami,lebo som nejako zostala bez obeda ,tak si idem daco objednat papat 😝

tilly
8. sep 2009

aj ja som bez obeda, ale musím si to zohnať niekde v prievoze... neviem kde, uvažujem, že vybehnem do polusu, len to mi bude dlho trvať... mám chuť na čínu...

janetka
8. sep 2009

chrumi: v 38...ale mala som svrbenie od 37, nie vyrazky.... len svrbenie dlane, nohy, preco ti nezoberie krv? mne to hned zistili z krvi....lebo je to nebezpecne pre teba

janetka
8. sep 2009

ja som dojedla pizzu zo vcera.. a palacinky narobila...dojde kamoska ku mne na kavu za chvilku, tak sa na nu tesim, ze pokecame...

angua27
8. sep 2009

adi ok, tak mi prídeme tak po deviatej, či neskôr? ako to Tebe vyhovuje. a s neporiadkom si nerob starosti. a soplíky už odchádzajú, tak do piatka už hádam bude malý ok.
jarka, to som nevedela, že to môže byť nebezpečné pre maminu, také vyrážky. a adi dnes v noci sa mi snívalo, že som vás viezla do pôrodnice, ale všetko dopadlo ok. 😉

arusska
9. sep 2009

tilly ved aj mna skoro slahlo s tou elektrinou vcera, vobec nist som nestihla urobit. A tiez otvoriam branu rano a zatvorit uz nesla...
hruza toto mliecno, a vraj ved bol papier vyveseny na obchode... no uplne uzasne 🙄

arusska
9. sep 2009

ERIKAAAA zavidim ze vy neplacete, my sme mali dnes uplne hystericky zachvat zo skolky. Hovori mi, teda, resp. reve ze ja budem radsej doma saaaam ☹ ☹ ☹ som z toho nanervy, ale musim to vydrzat....

tilly
9. sep 2009

bol na obchode papier? hmm, tak mi sťažnosť nepomôže... lebo oni si povinnosť splnili, dali to aj na web aj na obchod... neviem, možno to skúsim, aspoň to nabudúce vyvesia aj niekde inde...

aru, prejde to 😉

janetka
9. sep 2009

miska, od kedy si doma?? tak, ze na MD....

arusska
9. sep 2009

vraj bol, ja som ho nevidela, lebo tam nechodim, ale tuna Gejzova zena vravela ze tam volali a zevraj bol vyveseny papier na Mliecnanskom obchode, teraz neviem ci na jednote alebo tej bala...

janetka
9. sep 2009

arus: ako je to s md, ked je maly uz v skolke a ty si doma, uz si na urade prace? lebo matko pojde v septembri a RD mam do januara... ja mozem nastupit od januara?

bezaz
9. sep 2009

jarka podla mna na RD mozes byt, len ti nebudu posielat tu almuznu 164eur

janetka
9. sep 2009

bez: aha... lebo sa mi nechce behat po uradoch a rada by som bola aspon mesiac doma, ked mi nastupia obaja do skolky...

arusska
9. sep 2009

janetka mozes nastupit od januara, budes vedena ze si na RD ale nebudes dostavat rodicovsky prispevok. Ak vsak nastupis do prace, musis na urad doniest pracovnu zmluvu, rozhodnutie o prijati do skolky a ak budes nosit originaly a kopie vydavkov na skolku tak ti tieto vydavky budu preplacat ze EU fondov. Ale maju na to narok len mamicky ktore su zamestnane. Ak ostanes doma, nemas narok ani na RP ani na preplacanie skolky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre