Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

arusska
11. dec 2009

bezi aj tak mi pride mamina, ale ako chces. Ja mozem, chora nejsom. Tak sa rozhodni. 😵

bezaz
11. dec 2009

gabi, oki9m tak ta cakam o 13, dik 😉

arusska
11. dec 2009

dobre tak o 13tej som u teba.

chruminka
11. dec 2009

baby zatial neprsi ,ak nebude prsat tak asi predca len vybehneme von aby nam nebolo dlho.
Pojdeme tak okolo 13:30-14:00h prida sa niekto?Teda ak dovtedy nebude prsat 😉

janne6969
11. dec 2009

Jej mala je aka krasna 😉

tilly
11. dec 2009

tak ja mám pracovné stretko za sebou 😎 konečne medzi normálnymi dospelákmi 😀
síce som možno nepôsobila moc profi, ale vybavili sme, to je hlavné

arusska
11. dec 2009

bezi dosla som domov a pol hodinu nato som musela dat malemu vlazny kupel lebo totalne hore, nechcel si dat zmerat teplotu a to co vydrzal bolo 38,7 ale uz si to vytrhol - ale trosku sa to zlepsilo, teraz sa aj hrame, prvy krat dnes .... dufam ze to uz len a len lepsie bude...

Nina ako? Kedy sa zobudila? Je zdrava?? Dufam ze na nu nic neleze, nie je nic horsie ako chore dieta... cim mensie tym horsie...

bezaz
11. dec 2009

jemine gabi, dufam, ze maly bude cim skor v poriadku 😅 bublina spala presne do 15, inak vyzera, ze je ok, asi len to pocko na nu zaposobilo 😎

tilly
11. dec 2009

gabi, skoro sa uzdravte 😉

tilly
12. dec 2009

fiiha, tu je nejak mrtvo..

my sme si dali dnes prechádzku... k starému jorviku a späť... domko to krásne zvládol, ćelé to prešiel pešo, boli sme 1,5 hodiny... ho to zmohlo, teraz spí 😀 ale aj aďkovi to dobre padlo, tiež dosť dlho chrnel

tilly
12. dec 2009

ozaj a na krivej ulici sa asi konečne narodí dievčatko 😉

arusska
12. dec 2009

no a dnes sme zdravi ako rybicky... je to mozne?? Len trosku pokasliava ale inak total nic... NECHAPEM 😅

bezaz
13. dec 2009

gabi super, ze sa mlady tak rychlo vystrabil, snad to fakt bola len nejaka viroza 😉

janetka
13. dec 2009

tilly: andrejka???

tilly
13. dec 2009

áno 😉

aru, super, fakt to bola len virozka asi 😉

janetka
14. dec 2009

mne to tuna nejak nenacitava nove prispevky

janetka
14. dec 2009

jaj, tak asi ziadne neboli, to sa mi len zdalo

tilly
14. dec 2009

neboli, to som tu len ja mala monológ 😀

janne6969
14. dec 2009

Ahojte.
Tak aj ja po dlhsom case prispejem. Co nove?
Konecne sa trochu zozimelo. sa tomu aj celkom tesim, lebo take chripkove pocasie, ake bolo doteraz ma uz prestavalo bavit.
Darceky uz mate pokupene? My sme tento rok kupili asi viacej ako sme planovali. A to este nemame vsetko. Sa aj hnevam, ze sme zacali tak vela kupovat. Teraz uz musime kazdemu kupit rovnako 😅

janetka
14. dec 2009

ja som prave teraz dobalila darceky,ale este mi nieco chyba, skocim do dmky a dokupim kozmetiku a nejake malickosti

bezaz
14. dec 2009

sa mate, ze uz mate darecky pokupene, ja mam kopec este na ceste, tak len dufam, ze stihnu do vianoc dojst 😅

arusska
14. dec 2009

bezi ako dnes? Ja som uz spat zo skoly, bol dnes Fogas a bolo to onicom... zajtra mam cely den tak ma tam aj trtne, snad len zajtra nebudeme rodit, lebo sa na to budem musiet vy....t 🙂))

tilly
14. dec 2009

my sme dnes dokúpili posledné kúsky...
tento rok sme sa nejako rozšupli, nové auto + elektrony na to + zimné gumy+ alarm+ poistka...
domčovi nový bike, tenisovú raketu a kopec hovadín...

som skočila do esprit v palace, kúpila som si dve tričká a rolák, tak to bola tiež slušná sumička 😨

aďuško sa začal na mňa usmievať, tak sa rozlievam

erika1983
14. dec 2009

ahojte tak aj ja hlasim ze sme chorí, v piatok som hviezdu musela vyzdvihnut zo skolky, b´volali mi ze ma teplotu, dnes sme boli u dokiny a mame ATB, ☹
no darceky nemam ani jeden muzovi som objednala kupony do Bata a Fann

tilly
14. dec 2009

my sme si s mm povedali, že si nebudeme dávať navzájom nič, no a dopadlo to tak, že sme si objednali cdčka, to akože od segry a kúpime si poriadne značkové bundy, čo nám vydržia roky... on si kúpil takú bundu keď sme sa zoznámili, čiže pred 9 rokmi, dnes sme pozerali tú značku v exi sporte a že 690 € 😲 no pekne 20tis za bundu teda asi nedám...

tilly
14. dec 2009

toto bude dosť ťažký týždeň, dnes sme boli v ba vybavovať, zajtrá lietame s deckami po doktoroch, do toho musím zmluvy porobiť, ideme aj pozemok kupoať tento týždeň, tak aj to vybaviť... a k tomu máme nočné koncerty 😒

janetka
14. dec 2009

tilly: na ulici si vyzerala v pohode :o)

tilly
14. dec 2009

ty si už doma??? 😲 😀

veď ja som v pohode 😉

janetka
15. dec 2009

no ved preto to vravim, ze to je super.....
Hej, uz sme boli doma, kedze dnes idu na dlhsiu cestu chlapi, tak sme pozreli vypadnutie, nieco pokecali a sli....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre