Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

arusska
2. feb 2010

oka takze nikto nic??? Ide niekto alebo to pada.

Erika vsetko naj naj naj k meninkam 🙂

janetka
2. feb 2010

baby, tak dajme 10.40..to je skoro.... aj bez sa naje, aj mne to vyhovuje skor....

tilly
2. feb 2010

tak co? dnes 10.40?

janetka
2. feb 2010

kto idee? ja by som sla

janetka
2. feb 2010

miska, tak podme.... a uvidim kto sa prida.. o 10-45 tam, ok?chces zobrat autom?

tilly
2. feb 2010

nie, pojdem peso v ramci pokusu o chudnutie 😀 vcera vecer som dala maleho do mdc a 40 min, kym spal som slapala na stepri 😀 rano 50 brusakov nalacno 😀

janetka
2. feb 2010

fiha... pevna vola 😉 ok, tak sa stretneme tam

tilly
2. feb 2010

ja stiham vyrazit z domu 10.45

tilly
2. feb 2010

tak nic, zrusilo sa to 😉

aj tak mi teraz maly zaspal na rukach...

arusska
2. feb 2010

sory baby mne to nevyslo...

tilly
2. feb 2010

jani, co to mas za kocik a odkial? hod link pls

bezaz
2. feb 2010

misi, to je ten slapi. co aj tu na konovi inzeruje nejaky chlapik z bardejova myslim.. aj ja nad nim uvazujem, dokonca maju aj taku tyrkysovu farbu 😀
baby total ma nasrali zo socialky, tak podla toho je.leho noveho zakona sa musim odhlasit z dochodkoveho poistenia, teda stat za mna nebude platit, lebo sa "trvalo nestaram o dieta", kedze 6hodin tyzdenne ucim 😲 proste tento stat nech ide total do prdele aj s celym fickom a je.lou kravou tomanovou

janne6969
2. feb 2010

http://www.e-kociky.sk/?121,slapi
Miska je to najlahsi co som nasla, preto sme ho kupovali. Ale som spokojna.

majusa
2. feb 2010

ahojte,

jani, ako sa ten kočík skladá? Tiež chceme na jar kúpiť niečo ľahšie, teda dúfam, že sa slečna dovtedy naučí chodiť 🙂

janne6969
3. feb 2010

Majus len potiahnes tie cierne veci na rucke a zlozi sa na placku. Je velmi skladny. Ja ho mam v obyvke za skrinou.

tilly
3. feb 2010

bez, ved na toto sa jedujem aj ja... otras...

idem si to detailnejsie pozriet, ten kocik

teraz sa mi tu adko zacal pretacat z chrbatika na bok, potom pekne na brusko a z bruska na chrbatik... trosku skoro...

kedy dame obed?

dnes som bola v avione a tak, kupili sme v hm adkovi oblecik na krst a konecne sme v ikea kupili rosty, lebo uz sa nam polamali stare a neda sa spat na tej posteli...

janne6969
4. feb 2010

Ja mam ikea vilet naplanovany v nedelu. Bude tam mrte ludi, ale potrebujeme bezpecnostne vyrobky 🙂 Viki vsetko otvara a vybera a nici..... Tak aspon zasuvky zaistim.
Baby poradte mi, mamus bude mat narodky a uz ozaj neviem, co jej mam kupit. Uz som jej kupila tusim vsetko 😅

bezaz
4. feb 2010

jani masaze? 😉

janne6969
4. feb 2010

No to asi neoceni, lebo z prace jej davaju nejake poukazky do Emitu, ci coho..... Vazne neviem.

bezaz
4. feb 2010

jaj, tak to je narocne 😀 ja mamine tradicne predplatim casak, nieco na oblecenie, kozmetiku a tak.. pripadne nejaky "kupon" na speci osetrenie tvare alebo co?

tilly
4. feb 2010

inak aj teraz tam bolo dost ludi, hlavne pri pokladni a to sme tam boli o pol tretej... sila, ti ludia asi nepracuju...

janne6969
4. feb 2010

Ja sa tiez vzdy divim kolko ludi nieje v praci. Alebo si to asi zariadili lepsie ako ja a robi za nich niekdo iny 😕

tilly
4. feb 2010

a vraj kriza... plne parkovisko tam bolo... 😀

tilly
4. feb 2010

zajtra je piatok, tak coo??? dame piatky pre matky?

janne6969
4. feb 2010

Ja tu mam zajtra rodicov 😅 Sa tesim, aspon na chvilu si oddychnem 😉

janne6969
4. feb 2010

Ale uz by som si aj dala nejaku pizzu. Alebo nieco ine, co som nevarila ja a nieje to McDonald 😀

tilly
4. feb 2010

ved nechaj malu s rodicmi a dojdi sa najest... 😀

arusska
4. feb 2010

ja zajtra nemozem, doobeda mam varovanie - fusku, potom o jednej u Bez a poobede este musim Asslanka zatetovat.

Inak dnes sme boli u veterinara - "baby" robili taky randal kym sme tam prisli "zavijali mi v aute", potom sme ich tetovali - vsetky plakali ako maleeee ale potom boli take dobre, cely cas boli ticho - akokeby si mysleli ze to mali zatrest..... 😀 😀 😀 😀

angua27
4. feb 2010

ahojte krásky,

tak ja by som vás už tiež rada videla. ale zajtra ešte idem niečo riešiť do BA. čo tak budúci týždeň? okrem stredy môžem kedykoľvek. 😀

tilly
5. feb 2010

zlate babule 😀

ja mozem na buduci tyzden hocikedy okrem utorka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre