Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
18. dec 2007

oki bezaz kedy si ju prides zobreat 😀 😀 😀

ale nie naozaj aj tak by som ju nedala 😝 😝 😝 😅

chruminka
18. dec 2007

Caute baby mate dobru predvianocnu temu.Vianocne upratovanie.
🙄
Ja nebudem tento rok umyvat okna lebo nam v january donesu nove tak potom umyjem tie.Ale napecene uz mam. 😎

chruminka
18. dec 2007

Uz ste vsetky fuc?
Eji:urcite sa tam najdu nejaky kamosi pre tvojho maleho.

aruska
autor
18. dec 2007

eji ja poznam v baci Andrejku s dvojickami (dievcatka) - maju 4mesiace a tri tyzdne 😀

aruska
autor
18. dec 2007

chruminka tak nejake posli mne sa moc nechce piect 😎
erike napece svokra pekne trblietave 😀 😀 😀 😀

chruminka
18. dec 2007

Zatial som robila len linecke a medovnicky (vsetko kupovane cesto),ale este chcem robit vanilkove rozteky ale to si urobim cesto sama len musim zohnat orechy.

aruska
autor
18. dec 2007

aj ja robim vanilkove rozky, orechy som kupila v sobotu na trhu 😀
a este budem robit take orechovo-rumom plnene kolieska - poliate cokoladou 😝

chruminka
18. dec 2007

mnam dala by som si nieco dobre,ale este som v robotke,este ze skocime s kamoskou na vianocne trhy.....

erika1983
18. dec 2007

ajojte
ano mne napecie svokra take trblietave 😀 😀 😀 😀
eji ja mam kamosku z trnavky ta ma tiez majoveho chlapceka 😀 😀 😀

chruminka
18. dec 2007

trblietave? 😨

janetka
18. dec 2007

jej, no caute, tak to sa mi paci, ako ste sa tuna rozbehli... v piatok o pol jednej pred DM? Tilly, co ty na to? ale to zas nasi krpci akurat idu spinkat. Inak bola v samorine jedna super kaviaren pre deti, so smykackou, hrackami, nefajciarska, sme tam velmi radi chodili s tilly a detmi, ale potom ju zatvorili, ziadny kseft, kedze sa tam nefajcilo. Sice vzdy tam bolo plno, ale asi maminky boli bez alkoholu a to sa im neoplatilo. Ja by som bola skorej za stretko niekedy vo vecernych hodinach bez deti 😀 ale asi to uz stihame az po novom roku

janetka
18. dec 2007

aruska: inak bocianik sa pacil aj mne velmi, sme obdivovali, ze aky je ten tvoj manzel romantik 😀

chruminka
18. dec 2007

caute ja uz padam domov teda este na tie vianocne trhy dam si nieco dobre a zajtra sem mrknem co noveho.

Inac aj mne sa paci ako sa to tu rozbehlo,este pred mesiacom tu bolo pusto.
tesim sa.

janetka
18. dec 2007

chruninka: tak si to uzi, mnam mnam taka kuracia ciganska a makova loksa 😝

janetka
18. dec 2007

inak, ja si tiez pamatam, ze ked sme sa nastahovali, tak som tu vooobec nikoho nepoznala, a ked som bola 6 tyzdnov pred porodom na materskej, tak som sa isla od nudy "zozrat", a len manzela som z okna vyhliadala, esteze som mala net, a potom na prechadzkach s jakubkom sa to rozbehlo a myslim, ze uz sa tu nestratim 😎

janetka
18. dec 2007

aruska: ja zboznujem chodit vsobotu rano na samorinsky trh a potom na kavicku s manzelom a malym.. taka pohodicka

erika1983
18. dec 2007

no baby aj my spime na prechadzke a potom ked sa deticky zobudia tak ideme na kavicku zakusok aa tak

chruminka ano trblietave lebo moja svokra ma rada vsetko sňco sa trbliece, co ma fodricky, ligoce sa a tak 😀 😀 😀 😀

erika1983
18. dec 2007

ja som tiez za daake stretko aj vecer manzel postrazi a aj cez den z detickami ale uz naozaj len na novy rok teraz to uz asi nestihame
ja totiz cez vianoce nie som doma a prideme len dakedy 2.1 😀 😀 😀

eji
18. dec 2007

erika z trnavky????a ako sa vola?

aruska
autor
18. dec 2007

oka mne je jedno trebars aj vecer. Erika však piatok večer by si stihla nie? 😅
janetka dakujem za bociana 😵 janetka ale vsak mozeme aj doobeda hodit stretko ak vam lepsie vyhovuje, akurat ze Erika pride o Palomu 😀 😀 😀 😀

aruska
autor
18. dec 2007

erika aby si sa neurazila, som chcela ze "prideme" 😀 😀

erika1983
18. dec 2007

arus ja sa neurazim 😀 😀 😀 ale hadam by sme nesli o 9 a a jty pozeras palomu 😀 😀 😀

ved mozme aj piatok vecer ak tu este budem lebo muzik rozmysla ze by sme isli uz piatok vecer ale ja necem

erika1983
18. dec 2007

eji vola sa Lubka cabalkova
Poznas???

eji
18. dec 2007

erika, poznam, byva asi 2 domy od nas.... 😒

janetka
18. dec 2007

baby, a to zas opakuju taku tu palomu, co uz chodila??? 😀 ja som raz v zivote sledovala telenovelu a bolo to presne vtedy, ked mal kubko asi pol roka...no co si zacnem dopoludnia? chichi..najhorsie na tom bolo to, ze som videla 300 casti a nevedela som, ze ide posledna, sla som nieco vybavit do BA a potom som na dalsi den zistila, ze to den predtym skoncilo...tak vlastne ani neviem ako... a tym, ze to bola blbost, tak to nikto zo znamych okrem mna nesledoval.. 😝

tilly
18. dec 2007

janetka, to je tvoje pravidlo, vynechať poslednú časť 😀 😀 😀 😀

ja som namotaná na úplne iné seriály... 😀

stretko, neviem, ale lepšie by bolo niekedy po obede, tak cca. 15.- 16 hod

aruska
autor
19. dec 2007

janetka tak ked pojde posledna cast tak sa s Erikou ozveme 😀 😀
tilly ja tiez niesom na telenovely, ale uz nam 3mesiace "nevedia" namontovat digitv tak jak idiot furt markizu mam zapnutu a cumim uz aj na reklamy 😖 🙄 😀 😀 😀
Erika o 15-16 mozes? ci ani moc ne?

aruska
autor
19. dec 2007

inak my mame za sebou dalsiu hororovu noc, maly celu noc zasa premrncal a ja som spala asi 3hodiny a z toho hodinu spal pri mne tak to bolo take spanie ze som viac nespala ako spala. No hruza s tym drobcom a on sa rano o stvrtna sest tvari ze je vyspaty ako hribik 😠 😠 😎

aruska
autor
19. dec 2007

maly uz 10min pozera v choditku telerano tak aspon chvilu je pokoj, aj keby nemal tam cumiet ale hlavne ze je ticho 😅

bezaz
19. dec 2007

aruska a ako ide ucenie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre