Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
31. júl 2008

ahoj tak ja som dnes nejaka mimo
chcela by som ist uz domov, dnes je totiz Janci doma s malou a strasne ma to laka domov 😝 😝 😝

janne6969
31. júl 2008

Ja som cely den tiez nejake divna. Len sa tak motkam a nic nerobim.

janetka
31. júl 2008

erika: a dufam, ze ste sa uz udobrili? 😉

ja idem dnes kadernicke, predtym musim skocit na postu a do lekarne, vytiahnem svoj skutrik zatial bez SPZky, dufam, ze ma nechytia 😉

janne6969
31. júl 2008

Baba na skutri 😨 Si machrujes, co?

chruminka
31. júl 2008

aj ja by som sa veru sla kupat a nie zarezavat v tychto horucavach.....v kancelarii bez klimatizacie 😝 ....vam zavidim na kupko by som sla hned.

Jarka este takto dodatocne vsetko naj naj nalepsie a najkrajsie k narodeninam 🙂
Miska a aj tebe trosku predcasne keby som nahodou zabudla tiez vsetko najlepsie a najkrajsie 🙂

...ste tu tolko popisali 😉 ....som myslela ze ani nedocitam.

chruminka
31. júl 2008

Jarka chcem sa spytat vy ste davali predtym do tej novej skolky na skolskej co ste sa stazovali nevolala sa ta majitelka nahodou Andrea Čaniová ?
Jedna kamoska davala maleho do dakej akoze skolky v Ruzinove lebo pred letom uz nezohnala statnu skolku v BA.Mala tam len 3 deti,teraz maly nebol mesiac v skolke a ona sa nevie tej Čaniovej dovolat nedviha jej telefon a to tam ma v pondelok maleho odviest ,ale nevie ci tam ta zena bude....este jej dlzi aj dake peniaze za cely mesiac co tam maly nebol,na nete zistila,ze ma este aj skolku v Samorine na Skolskej tak ma napadlo ci to nie je ta ista.
Vam tiez dlzila prachy nie? Ako ste ju donutili aby vam ich vratila?Najhorsie je ze jej nedviha a ona nevie co ma robit.

janetka
31. júl 2008

chrumi: hej, to je ona... penazi sme sa nedockali..a ani sa uz nedockame .. vsetky mobily ma vypnute. niektori ju aj zazalovali, my nie, nechce sa mi tahat po policiach a sudoch. maleho nech tam uz ani nedava pre jeho bezpecnost...

dakujem za blahozelanie

janetka
31. júl 2008

nam dlzi 12 tisic

bezaz
31. júl 2008

jarka to zatial neviem, s doki som sa ani nerozpravala, len sestricka mi kazala prist 😝

angua27
1. aug 2008

ahojte,
jarka ideš s deťmi dnes do DS, alebo ste to definitívne odložili na budúci týždeň? ak nebude pršať a trošku sa zvýši teplota poobede (čo podľa netu sa má riadne zvýšiť), tak my sa chystáme s Maťkom a segrou tam na kúpko. 😉

bezaz
1. aug 2008

ahoj kika, tak tu to vyzera na dazd, od rana hrmi, uvidime, ale aj keby som nesla k doki, tak by sme do tej DS asi nesli 😕

janne6969
1. aug 2008

Veru take onicom pocko, este ze sme nesli. Buduci tyzden bude istotne lepsie.

bezaz
1. aug 2008

podla stryca ilka dnes v telerane by ten utorok mal byt idealny 😉
jani si si vsimla, jak sa rychlo ti nasi chlapi skamaratili? 😀

lenadka
1. aug 2008

zuzi aku mas uz vybavicku! 😀 vcera som obdivovala obliecky na postielku ake KRASNE 😵

bezaz
1. aug 2008

leni to vies, babina sa dostava do svungu 😀 a vybavicku sme zatial vacsinu podostavali, som spokojna 😉

chruminka
1. aug 2008

Jarka dakujem,idem jej hned pisat.Len neviem kam da v pondelok maleho 😒

Inac mne taketo pocko v praci vyhovuje 😀 ,este som aj mrchu chytila ☹ ,no co uz este ze ide vikend aspon daco pozitivne.
pekny den babulky 🙂

aruska1
1. aug 2008

ahojte, tak sa pekne ochladilo, my mame dnes na plane navstevu a poobede este nevieme

cez vikend uvidime ci nieco porobime alebo si budeme uzivat 😵

janne6969
1. aug 2008

Veru. ale dobre, aspon sa nebiju 😀 😀
Zoberem si paragraf v utorok? Ja som rozhodnuta, ze idem s vami. Nech sa sef aj na hlavu postavi.

janne6969
1. aug 2008

V komarne uz je poriadna burka.

janetka
1. aug 2008

caute, aruska to bol budicek 😀 akcia Z na ulici, Maxo /tillyn pes/ je uz na dvore, predpokladam,z e opat zdrhne.. kvoli burke. Vcera tiez vecer skuvinal, uz mu je asi dlho za domacimi. A nie je zraneny, pochodoval si po ulici 😉
bez: no pocko by dnes nevyslo, to by som bola velmi sklamana, kebyze sa vecer zbalime a rano prsi
Utorok plati. Nasi ma lamu aby som prisla do skalice, ze maju dovcu, ale ak, tak az od stredy.
angua: takze dnes sa tam nevidime, mozno na buduce, alebo sa pridas k nam
chrumin: no to verim,z e je to tazke, ked ho nema kam dat, ale tam by som ho uz nedala, aj keby to fungovalo.

angua27
1. aug 2008

janetka, bez, tak nakoniec nejdeme ani my, aj keď sa začína vyčasovať. segru chytá nejaká nádcha, tak to nechce riskovať, že by prechladla. spravíme si náhradný program v Ikea a v Avione. a keď sa mi podarí zohnať v utorok auto, tak by som sa k vám možno pridala. ale nič nesľubujem na 100%.

janetka
1. aug 2008

angua_ tuna sa teda moc nevycasuje 😉 este riadne hrmi

aruska1
1. aug 2008

ahojte,
tak toto je pocko, teraz som bola vonku - svieti slnko a za minutu hromy, blesky, dazd 😀 😀 😀
inak v pondelok by sme mohli dat stretko u nas alebo potom az vo stvrtok, bo utorok a stredu uz nieco mame - tak kto chce bude viitany u nas tak od 9.00 - 9.30 ako sa vam podari...

janne6969
1. aug 2008

Babky tak nic, ja s vami v utorok nejdem, lebo mam pohovor. Ale v ten stvrtok by som k aruske pribehla. Ved ten paragraf musi vyuzit

janetka
1. aug 2008

bez: ako si pochodila??

janetka
2. aug 2008

bez: si ok???

bezaz
2. aug 2008

jari ahojcek, vcera sme sli k svokrovcom do ZA, tak som nestihla ani napisat..
doki mi len vypisala listok a idem do ruzinovskej nemocnice do nejakej ambulancie a ze oni rozhodnu, ci ma budu este testovat alebo idem rovno k diabetologovi 😒
dnes sme boli na rybach, pekne som si mozila nozicky a tiez som sa pekne smykla a vyvalila do vody, mam narazene a opuchnute cele koleno, no proste zofreeee 🙄

aruska1
2. aug 2008

Ahojte,

tak stvrtok moze byt?? jARI? zUZI??? Tesim sa ak ano 🙂

janetka
2. aug 2008

aruska: predbezne mozme, nasi nieco vymyslaju s kubkom na prazdniny, tak neviem, ci to zvladnem ho pustit na dva dni prec 😉 ci sa nevyberiem s nim 😉 ale skor nie ako ano, lebo mal prist pre neho moj brat a ten nepride, a zas ist na otocku 120 km tam a 120 km spat sa nam nechce.....

janetka
2. aug 2008

bez: ok, uz som sa zlakla, ci si ta niekde nenechali...

zajtra ideme do viedne do zoo, asi tri rodiny... tak sa jakubko vytesuje a aj ja sa celkom tesim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre