Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
29. sep 2008

Tak dnes je behanie?
Ahojte, inac. Ja bys som sa pridala, len neviem, kedy pridem domov. Ved zavolam Tilly a uvidime 😵

aruska1
29. sep 2008

no mne nikto nedal vediet ci ide behat alebo nie tak ja nemozem bo muz neni doma

chruminka
29. sep 2008

tilly vsetko najlepsie a najkrajsie k meninam 🙂

angua27
29. sep 2008

tillyyyyyy pridávam sa k Aďke a všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k meninkám. tak čo, kedy to pôjdeme zapiť? 😀

janne6969
30. sep 2008

Aj ja prajem aj ked trochu neskoro vsetko naaaaaajsamlepsie.
Vcera som nikam nesla, lebo bola u mna svagrina do jedenastej 😉

bezaz
30. sep 2008

vcera bolo misky? jezis, ja doma nemam kalendar, tak som ako bezprizorna
miska vsetko naaaaj 😀

tilly
30. sep 2008

kočky dík

a ospravedlňujem sa!!! ja som včera na behasnie úplne zabudla, mali sme minigarážovicu zas, dojedal sa ešte guláš od soboty...

dnes ideme cvičiť, kto sa pridá?

janne6969
30. sep 2008

Kedy dnes? Ja by som aj isla. Ale o polnoci musim zobrat kamosa na letisko 🙄

tilly
30. sep 2008

do polnoci času dosť 😀

erika1983
30. sep 2008

ahojte tak ja sa tiez pridavam k blahozelanie, miska vseeetttkkooo nnnnaaaaajjjj 😀 😀 😀
no tak si zacvicte aj za mna ja si uz potrebujem konecne oddychnut moja dcera nechce noci spavat tak som uz hotova cez noc nespi a rano ju nevladzem zobudit, neviem co to ma byt. 😠 😖

tilly
30. sep 2008

dakujem 😉

no kto ide???

aruska1
30. sep 2008

ja by som sla, ale sme pohadani s muzom, isiel na ryby tak som ZASA sama doma s malym - esteze mam jeho

tilly
30. sep 2008

teda kočky, tsss tsss tsss 😀

angua27
30. sep 2008

tilly, čo sa deje? nikto neprišiel cvičiť? 😀

bezaz
30. sep 2008

baby tak moj muz zasa sekal elektriku, mam pocit, ze prerabky skoncime na svateho dindi.. 🙄

janetka
1. okt 2008

caute... vy aktivne sportovkyne 😎

Baby, nepoznate bud v samorine alebo v BA nejakeho normalneho dospelackeho lekara obvodaka? Muz by mal ist k lekarovi a od studentskych cias nikde nebol, tak nema nikde kartu...a tam kde chodim ja, ma uz plno.... ☹

tilly
1. okt 2008

no, čo ja hrám aktívne slovenskú hádzanú 😀

janetka, ako kubko? som volala do škôlky, že domčo sa ukludnil, že nemám pre neho chodiť, tak som v robote,

ale skoro pôjdem domov, lebo toho nemám veľa, som nasr., lebo to som mohla v poho zostať doma, mala som mať jedno rokovanie, ale mierne som zaspala, tak tam išiel tatko so spolupracovníkom sám, tak som sa dotrepala do BA na tri hoďky a môžem sa trepať späť 😠 ale aspoň asi skočím do wenice, potrebujem tielka malému pokúpiť... neviete, kde majú lacné tielka? v renaji majú niečo?

fíha, bez on sa pustí to takýchto prác 😲 môj muž hovorí, že sekať do panelu, je najhoršia robota 😝

janne6969
1. okt 2008

Baby vcera som sa uz nedostala na net. Ani by som nesla, lebo som nejaka chora. Rozmyslam, ze zostanem zajtra a v piatok doma.

tilly
1. okt 2008

aj ja na mna nieco lezie, fuj, normalne,ze soplim a kaslem, asi som nieco od harantov chytila 😀

aruska1
1. okt 2008

janetka, ja som chodila k Horvathovej ale tam je nekonecne cakania - tak som sa prehlasila k Dr. Starej tam je to fajn do hodiny si vovnutri a ma cisielka takze ziadne predbiehacky - ale treba si zavolat lebo moc nechce brat uz pacientov - ale mna v pohode zobrala

aruska1
1. okt 2008

no to je pocko co? Na milu onu to je cele s tym pocasim 😠

erika kde su fotky izby???

bezaz
1. okt 2008

gabi posles aj mne cislo na tu dr.staru? moj muz tiez nema ziadneho obvodaka 😒
miska my nastastie nie sme panelak 😀

tilly
1. okt 2008

vy ste tehlák? alebo liaty betón 😲

bezaz
1. okt 2008

je to betonovy skelet a steny su normalne tvarovky 😉

janetka
1. okt 2008

arus: hej, hod pls cislo na tu dr. staru

beznadejna
1. okt 2008

ahojte dievcata
tak my sme sa dnes rano vratili s dovolenky jjaj ako bolo dobre a hlavne to super pocasie kazdy den okolo tej 37 😀 ale nejako rychllo to ubehlo
no ale uplna parada 😀

som sa ani docitat nevedela docitat 😝

tilly ja by som aj cvicit chcela ist len nemam s kym a sama sa nejak neviem k tomu dohnat radsej cely den nejem. a cvici sa niekde aj okolo tej 4 tej 5 tej
ja som nasla cvicenie v nejakom relax centre ci ako sa to vola je to v takom nejakom dome a kadernictvo ja hned vedla toho, ale to sa mi nejak nepozdava a to neskore cvicenie ze o osmej vecer to je hrozne lebo rano sa rozhodnem ze idem a ako pride osma hodina tak uz sa mi neche

janetka
2. okt 2008

beznadejna: vitaj, hod do albumu nejake fotos ako ste si uzivali dovci... 😉
Mna celkom zaujalo to cvicenie pre zeny, co je v tej lingue budove, len tam treba zavolat, co to je a kedy a ako... ja by som sla na nejake pianko si ponatahovat kosti 😎
Dnes ideme s tilly prvykrat v zivote na rodicko do skolky.. sa tesim... 😉

janetka
2. okt 2008

tilly: este ste vcera popijali dlho??

tilly
2. okt 2008

beznajdejna, super, hneď by som menila, toto hnusné počko mi teda pekne lezie na nervy...

janetka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už ťa vidím
ideme na rodičko, normálne mám z toho šteklenie v žalúdku 😀
my sme sa zdekovali pred ôsmou, už mi bola kosa a domčo bol unavený, dnes ráno v škôlke reval, ale stáli sme tam asi 2 minútky, začali si spievať a tancovať a už sme ho nepočuli, že by reval, tak sa už asi ukludnil... musí si zvyknúť aj bez jakuba, on ráno išiel v pohode, aj sa zobudil, že sa ide do škôlky, ale keď zistil, že tam nie je jakub 😝

janetka
2. okt 2008

tilly: mozno je to aj dobre, ze je takto hodeny do "vody", cim skor si zvykne byt nezavislejsi, tym lepsie pre neho.. aj ked viem, ze sa mi lahko hovori.. ale neboj, zajtra uz bude na to pripraveny a bude to lahsie znasat..

Ja by som fakt sla cvicit, ale s nejakymi mamićkami, zenami, ja ked tam vidim tie fitnesky s vypracovanymi zadkami a naucenymi zostavami, tak ma to deprimuje. Kedysi som chodila v skalici na take cvicenie pre zeny a to bola sranda, taka pohodovka, cvicenie, ale nie s takym nadsadenim. Za mladi to bolo ine, ale teraz som dost unavena po celom dni a chcem sa len rozhybat... boze som sa zamotala, rozpisala 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre