Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
2. okt 2008

Janetka aj ja by som sla. Ale nejako sa neviem donutit. Aj ked mne nevadia ani tie natrenovane zostavy 😵

aruska1
2. okt 2008

no baby to cislo nemam - som minule uz pisala ze sa mi vymazali vsetky kontakty v mobile - mam taku staru sunku - no je na prvom poschodi v novej budove nemocnici - skoro na konci chodby

janetka
2. okt 2008

arus: muz uz si vybavil lekara v BA...tak nepotrebujem nakoniec ani to cislo

beznadejna
2. okt 2008

jannetka no mne to tiez nevadi tie fitnesky ak niektora nieco moze nech zisti a pojdeme si pocvicit
neviem kde je to cvicenie co si spominala
janne ja mam tiez taky problem sama sa donutit neviem ale kebyze ideme viacere tak by som sa pridala ak sa dat bude

tilly ani nehovor ako teplo bolo prideme sem a tu prsi teraz kazdy den cakam ze slnko vylezie 😀 ale tu asi uz len sneh bude 😝

a ako sa sem davaju fotky dakujem

janne6969
2. okt 2008

Kliknes na zalozku domov, potom na moje albumy a vytvoris album a pridas fotky.
Sup sup pridavaj 😉

bezaz
2. okt 2008

baby neviete, ci je v samorine nejaka galeria alebo starozitnictvo? kamoska chce pokupit nejake obrazy

janetka
2. okt 2008

bez: bolo kedysi ako je tatrabanka oproti v tej ulicke, ako je nike predajna, ale neviem, ci este je... alebo uz nie...

janne: a ty by si tiez mohla pridaj nejake fotos do albumu 😉 s atillom napr. 😎

tilly
2. okt 2008

janetka, fotos s atillom sú na mk zakázané, teda, max jedna je povolená 😉 lebo tu bolo strašne veľa odveci fotiek a potom to tu nefičalo...

ozaj, už sme sa dostali až na špyndleruv mlýn 😀 boli sme v tej cestovke... potom porozrávam, na rodičko vyrážame 16.10 našim autom, OK, alebo sa priplichtíme k marekovi?

jaj a aerobic je dnes o 19.00 na školskej 😉

erika1983
2. okt 2008

no caveste baby
tak vravite prve rodicko, no potom napiste ake to bolo 😀
mi ideme cez vikend do debrecinu tak sa uz tesim trosku vyletujeme 😀 😀 😀
dnes je tiez paradne pocko by som si tu lahla na stol a spala
😝

tilly
2. okt 2008

janetka určite spí 😀

ozaj bez, čo máš defekt na swišťovi? a nevadí spoluobyvateľom vášho domu, keď parkuješ na tráve?

janne6969
2. okt 2008

Mne dnes pridu montovat internet, tak dnes nestihnem. Ale nabuduce pridem.
Pridam cicu, hned ako ho nafotim 😅

bezaz
2. okt 2008

tilly jojo defekt, som tu nepisala, ako som v noci uprostred cesty v poli dostala defekt? a na trave parkuju dalsi xy susedia, takze by skusil niekto nieco namietat 😝
jeeej janka bude online
nam prave montuju vstavanu skrinu, sice sa nemozem ucit, lebo je tu hluk ako na jarmoku, ale uz sa teskam, ako budu konecne veci visiet v skrini 😀

aruska1
3. okt 2008

ahojte
tak u mna si manzel vcera zehlil s takou veeeeeelkou kyticou ze ma hned aj zlost presla 😀 😀 😀

erika uz ste kupili auto?

Ozaj baby ako funguje baba centrum, na akom principe? Chcem tam ist v pondelok pozriet tak neviem co a ako...

dik za info

erika1983
3. okt 2008

ahojte
gabi baba centrum je otvorene v pondelok, stredu, piatok od 8,30 do 12,00
teraz je tam burza tak chod kuknut ze tam maju baby teraz krasne veci pre chalanov

a este sme nekupili auto to ked mi chceme nieco tak vtedy nic nieje ☹

bezaz
3. okt 2008

gabi no pekne 😀
cice, je tu v samorine nejaka slusna cukraren, kde robia dobre torty? muz ma dnes narodky, nemam ziadny darecek a ani idea, co mu kupit.. 😝

janetka
3. okt 2008

erika: boli sme v MC so susedou vp ondelok, aj sme co to nakupili, ale tak ze po tri vecicky, a nie je tam az taky super vyber... pre tie dvojrocne tam boli celkom ok tricka...ja som kupila teplucky krasny spaci vak ako novy za 100, to sa oplatilo

bez: to ti neviem poradit... treba upiect 😀 ta chuti najlepsie, dam ti recept, moja torta ma vzdy uspech a je lahkaaaa... ze tilly?? 😀 sa tu trosku chvalim

janetka
3. okt 2008

aruska: ale mne sa velmi paci v tom mccku, chodlili sme tam pravidelne kedysi ... ak by si chcela v pondelok by som sla s tebou....ak sa teda kubko vyzdravie a pojde do skolky...

bezaz
3. okt 2008

janet nie ta trasena? napis mi do IPcky receptik dik.. lebo fakt neviem 😝

tilly
3. okt 2008

bez, nie je trasená je dobrá čokoládová, či kakaová, ale to je jedno... jaaaj, mňa dnes zas tak bolí gebula 😝

janetka
3. okt 2008

bez: mas IP..
tilly: dojdi si zmerat tlak 😕

janetka
3. okt 2008

ja by som taak spala, kubko spi, len matka musim nejak donutit zalahnut, ale ten je v plnej sile 😀

bezaz
3. okt 2008

jarka dik 😀 ja idem zalahnut, len co doobedujem.. a potom zasa sa ucit 🙄
miska mne bolo brutal zle v utorok, som skoro odpadla 😝 to bude tym tlakom.. ozi nie si nahodou v BA?

angua27
3. okt 2008

janetka, aruska a kde je to MC? ja by som sa tam tiež išla s Maťkom rada pozrieť.

janetka
3. okt 2008

v MŠ na polovnickej ulici

aruska1
3. okt 2008

angua, janetka mozeme sa v pondelok o 9,00 stretnut niekde v meste a skocit tam co vy na to????

janetka
4. okt 2008

aruska, angua: ok, dohodneme sa tuna v nedelu vecer, ok? pojdeme peso z mliecna?

tilly
4. okt 2008

bez, piatky do ba väčšinou nechodím, v piatok nerobíme 😅 😀 sme lenivá firma

inak, včera som s malým odtancovala celú minidisco, asi 45 min., kokso, tak zo mňa lialo, normálne, že lepšie ako aerobic, toto robiť každý deň, tak som ako laňka.... sa nečudujem, že tie kočky animátorky boli také chudučké... a malo to dobrý efekt, sme sa spolu zabávali, malý mal pohyb aj napriek otrasnému počku, ja som sa zapotila...

aruska1
4. okt 2008

angua, janetka - super tesim sa, janetka pokial nebude prsat tak pojdeme peskom a ked bude tak sa po teba stavime s Danym. Tesiiiime sa

angua27
4. okt 2008

čauta baby, včera som sa sem už nedostala. segre vyskočilo jabĺčko, tak som pádila pre ňu do BA a na pohotovosť. prišli sme až v noci. k tomu si ešte dnes Maťko vymyslel, že nebude doobeda spať, tak som zvedavá aký bude s jeho tatom, má pre neho prísť o 13.

na pondelok sa teším. v nedeľu sa dohodneme. 😉

chruminka
4. okt 2008

caute ani nestiham citat 😀 ste sa rozpisali...ale vidim ze stretko nebolo 😒 ,no ale ja by som tento tyzden ani nestihala...cely tyzden ma triznila bolest hlavy ale citam....ze som nebola jedina.....
citam ze ste sa dako rozbehli...bez nove skrine...erika nova detska....sikulky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre