Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

aruska1
21. okt 2008

angua tak pridete???

tilly
21. okt 2008

takže kočky tento týždeň? streda?

ozaj, kto ide dnes cvičiť?

my sme mali elektriku, ale pozerala som von oknom, a nejaká tma bola a zrazu sa celý panelák rozsvietli, tak som čumela, že či mi nešibe a nešibalo 😀

a janetka mala asi včera ťuťu muťu, mali s mužom výročie 😀

ozaj, kočky mám takú otázku, aký obchod by ste v šamoríne v tom novom nákupnom pri tescu prijali? resp. myslíte, že sa tu uživí obuv štýl danea?

janetka
21. okt 2008

ahojte, tutu mutu s dvomi detmi v posteli 😀 ale je pravda, ze matko sa po prelozeni do postielky ani raz nepomrvil do rana do 7.00, tak som vyspata...
aruska, angua: prepac, ale ja jaksi v poslednej dobe nic nestiham.... 😒 furt nieco balim, vybalujem, upratujem, periem, zehlim, uspavam, varim... akonahle sa skonsolidujem, tak vas ja pozyvam ku nam na kafco... sice nie z kavovaru, ale da sa 😉

janetka
21. okt 2008

tilly: podla mna tu chyba aj foto studio, alebo obuv, ale aj detska, lebo okrem pumuckli, nic

janetka
21. okt 2008

tilly: ideme podnikat??? 😎

tilly
21. okt 2008

janetka, nie, len sa ma jedna baba pýtala, že či sa jej tu oplatí otvoriť obuv na štýl danea... tak som jej chcela poradiť, či by jej tam niekto chodil nakupovať alebo nie...

ja si topánky budem kupovať už len v rakúsku, som si porovnávala ceny 😝 u nás stále prerátavajú euro na 40Sk...

tilly
21. okt 2008

ešte tu chýba dobrá optika, je tu len tá jedna.

tilly
21. okt 2008

ozaj, s riaditeľkou som sa dohodla na štvrtok 14.45... ja idem na 14.00 k ciernemu, tak to dufam stihnem

janetka
21. okt 2008

tilly: ok, ja idem na 13.00 ku koznej na kontrolu
ja osobne daneu nemam rada

kikan
21. okt 2008

Aký je ten doktor?Niečo bližšie o tej ambulancii neviete?Tá mala sestrička mi je velmi povedomá,myslím ,že ju poznám z onkologie.

tilly
21. okt 2008

kikan, myslíš čierneho? podľa mňa je priemerný, žiadny superdoktor... ale má tu ambulanciu aj janek, oni sú vlastne spolu v rámci jednej firmy a janek je určite lepší, kamoške pomohol po troch potratoch otehotnieť a normálne donosiť a porodiť dieťa...

kikan
21. okt 2008

Dnes som tam zašla ,ale čierny tam nebol,len tá sestrička,veľmi milá,ale nejako si ma tým popisom odstrašila,ako ten dr.vyzerá?nie žeby som si natom dala nejako záležať,len tak

tilly
21. okt 2008

sestrička je strašne zlatá, čierny nie je zlý, je taký priemerný, aj keď baby si ho pochvaľujú..

kikan
21. okt 2008

Ju poznám z onkologie,ležala tam sesterka so synom,ale asi pojdem k Janekovi,len škoda že tam nieje ona.Aká sestrička je u janeka?

kira0039
21. okt 2008

ahoj kikan...
ja osobne mam cierneho velmi rada...som s nim nadmieru spokojna..ba dokonca, musim povedat, ze je k nemu radost chodit (zatial nebola poradna, kde by nebol aj humor - uvolnena atmosfera). a sestricka? je skvelaaaaa......
co sa janeka tyka...stary janek ma zle meno v samorine (mozno lepsiu prax atd.). ja som u neho bola asi 3x a zakazdym mi prisiel dost slizskyyyy 😒 . a sestricka u janeka???? 😠 DES !!!!!!

kira0039
21. okt 2008

jane6969
tak co???? krvicka??? potvrdila????

kikan
21. okt 2008

Dakujem Kiran,radšej budem chodiť k Čiernemu,sestričku poznám a možno si na mna tiež spomenie.Troška sa bojím .lebo sa hovorí ,že krv nie je mlieko a v našej rodine mamé dosť rakoviny,a sesterk.malý mal leukémiu.Vlastne vtedy som prvý raz stretla tu vašu sestričku.Mal nastarosti celu ich izbu.Malý mal aj kolostomiu tak pomahala sesterke s osetrovanim a vlastne sa kamarátili.

kira0039
21. okt 2008

ja osobne si myslim, ze je dobre chodit k lekarovi co dokaze navodit uvolnenu atmosferu. mozno je to klasicky typ lekara, co zas vsetko dopodrobna nevysvetli,ale ekd sa ho opytas na cokolvek, v tom pripade da jasnu opdpoved..ochotne!
ale priprav sa...tak ako vsade (i u janeka)....cakaren praska! 😒

kira0039
21. okt 2008

kikan:
ale vyber je na tebe...to je jasne...

tilly
21. okt 2008

sestrička je strašne zlatá... ja som myslela mladého janeka...

kikan
21. okt 2008

To su otec a syn?Kedže sa stále ponáhľam,a nemám rada slizáčikov tak mi z toho vyšiel Čierny.Má veľa tehotných?Rodí niekde?Teraz sa všade dosť dopláca,ako ja na tom Šamorínska gynekologia?

tilly
21. okt 2008

áno, ale oni robia aj v BA, teda aspoň mladý, starý by mal mať ambulanciu v rohovciach a lužnej a BA...

ja si platím termín, lebo aj u čierneho je plno, idem vo štvrtok na 14.00

janetka
21. okt 2008

kikan: ked tam prides okolo 11.00 je tam uz menej ludi, rano byva viac

kira0039
21. okt 2008

hej, hej...viem..tak ako cierny je zas kazdy utorok v dunajskej luznej..maju to vselijak podelene...preto vravim, kikan, je to na tebe.
ja si platim len v pripade, ze dojdem do cakarne a zbadam tam vela ludi...vtedy odidem a bud si zavolam a objednam sa (vzdy ma poobdia volne-stvrtky),abo sa vratim o dve hodky a vsetko je OK 😉

kikan
21. okt 2008

No fajn už sa teším,super je že sa tam možno aj stretneme a pritom ani nevieme ako vyzeráme.

kira0039
21. okt 2008

🙂 to hej....
sranda...
a kikan....ty si v ktorom tt? ci snazilka ci ?

kikan
21. okt 2008

Snažilka,jedno dieťa už mám,lenže po tej skusenosti s mojou sesternicou mám strach,čo keď....viem že sa zbytočne strachujem ale inak to nejde,ked som zbadala sestričku tak som si zasa spomenula na kusok nepríjemnej minulosti.

kira0039
21. okt 2008

to mi je luto s tou rakovinou vo vasej rodine..podobne som na tom ja...tiez mam stale strach. u nas je to vsak na 90% u kazdeho kardio ochorenie a cukrovka (babka mala i rakovinu-ale ta nie je taka casta u nas) 😒
ale stale dufam a verim, ze bude vsetko v poriadku

angua27
21. okt 2008

kikan, my sa väčšinou poznáme aj osobne. 😉

kira0039
21. okt 2008

vacsinou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre