Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
6. nov 2008

chruminka boli sme štyri - ja, janne - tá odišla po 20.30 bola dosť unavená 😉 , tilly a janetka. my sme odišli okolo desiatej. erika nakoniec neprišla, asi problémy s malou, dúfam, že sú ok.

a vy ste si ako užili večeru? sme mysleli, že vás v podkove stretneme. 😀

a ak kamoške odišla zátka, tak môže rodiť zajtra, ale aj až za týždeň. je to individuálne. 🙂

aruska1
6. nov 2008

no caute baby, nam sa dnes ten tehlickar vyjadril ze to nespravi - no fasa, akoze kvoli nemu sa to posuvalo o 3 tyzdne a teraz ked tu stoji lesenie prenho a platime 600SK za den tak sa na to vysere - no zasa to bude musiet ten moj muz robit - kua drbne ma z tych majstrov 😎

janetka
6. nov 2008

arus: kokos, vy mate na tych majstrov stastie ☹

lenadka
7. nov 2008

ahojte baby bez ma dievcatkoooo Ninku narodila sa vecer okolo osmej ma 2810 a 49 cm 😵 na fotkach je krasna 😵 .... prajem vsetko dobre, nech su zdrave 🙂

janetka
7. nov 2008

jejda, bez, blahozelaaaame.... super, vela zdravicka prajeme.... uz sa na vas tesime

erika1983
7. nov 2008

No tak ahojte
v prvom rade chcem blahozelat Bez, a prajeme vela zdravicka
ja som nakoniec neprisla lebo som musela byt s malou, lebo jancimu sa pokazil PC a prisiel mu ho kamos opravit tak som nemohla ist, kika ked si volala som akurat uz uspavala malu tak som nechcela odist lebo by nezaspala
ja mam nejak strasne depresivny tyzden, este aj cez vikend musim byt v robote. tak ma ide drbnut.

angua27
7. nov 2008

bez, super. vítam na tomto svete malú Ninku. teším sa na fotos a info od maminy.

erika, v pohode. pochopila som, že asi uspávaš, keď mi to Tvoj manžel zdvihol. dúfam, že mu nevadilo, že som mu rovno začala tykať. 😀 a nedepkuj, bude zase dobre. 😉

kira0039
7. nov 2008

bez gratulujem...meno pre nasu malu malo byt tiez Ninka..krasne meno...gratulujem a skory prichod domov 🙂

tilly
7. nov 2008

bez blahoželááááááááááááááááááááááááááááám

aruska, ja by som mu to lešenie dala preplatiť... neznášam takýchto hajzlov...

chruminka
7. nov 2008

bez gratulujem k Ninke 😵 a vela zdravicka celej rodinke.

aruska1
7. nov 2008

bezi gratulujeme, vela mliecka, sily a rychly navrat domov

aruska1
8. nov 2008

dobre ranko, no tak to je uz len POCASIE 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

tilly
8. nov 2008

brrrrrrrrr, otrasné počasie, ideme do ikei, už sa teším na ten nával tam 😝

chruminka
8. nov 2008

caute tak ja sa idem tiez terigat do BA 😖 vtomto pocasi busom, mhd...no hroza,ale ideme pozriet ocina do nemocnice.Neznasam nemocnice fuj.

beznadejna
8. nov 2008

ahojte
my sme boli v mobelixe ,kopa ludí akovždy 🙂

ked už sme pri tých majstroch nepozná niekto nejakeho čo robí kachličky a dlažbu?
najlepšie zo šamorína a nie moc drahý ale dobrý 😀

aruska1
8. nov 2008

no tilly nezavidim cez vikend do Ikei nesla by som ani keby mi platili 😀 😀 😀 - neznasam tie mrte ludi v obchodoch - ja to nenavidim ked tam len tak stoja, ocumuju a nemaju co robit ty ludia - mam z nich nervy hned az v krku.
NEVIEM AKO PREZIJEM PREDVIANOCNE NAKUPY 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

tilly
8. nov 2008

predvianočné nákupy vyriešim z tupperwaru alebo cez net a na budúci pondelok ideme do viedne, určite nebudem riešiť predvianočné nákupy u nás... dnes v ikei mi stačilo 😝 boli sme tam asi 5 min. a parkovacie miesto sme našli len vďaka neskonalej drzosti môjho muža, ktorý si zaparkoval na invalidovi (teda mieste vyhradenom pre invalidov)... bola som aj v kike, tam bolo menej ľudí. ale aj tak nátresk, týmto som s bratislavskými obchodnými centrami na tento rok skončila (maximálne cez pracovnú dobu niekam vybehnem)

janetka
8. nov 2008

veru, ta Ikea by sa uzivila kludne este jedna 😎
Musim sa pochvalit, dnes urobil matko prvych par krockov uplne sam, najprv 5, potom tri, atd.... 😉

janetka
8. nov 2008

a k tym obchodom, uz budeme chodi len do VEGY 😀

tilly
8. nov 2008

jasné, do mekáču...

inak, trapnu stránku má tá vega, som zvedavá, čo tam bude, snáď konečne nejaké dobré fitko v šamáku

aruska1
8. nov 2008

no vega, neviem ani co tam vlastne ma byt. NO vsak sa nechame prekvapit.
Mne sa nic nechce. Ucila som sa dnes 4hodiny trest - teda nehovorila by som tomu ucenie - to moje zvyraznovanie v knihe 😀 😀 😀
inak dnes sa zasa s nasim domom nikam nepohlo - vraj zajtra nastupuju 3 obkladaci aj ked bude prsat - tak to chcem vidiet 😖 😕 😕 😕

aruska1
9. nov 2008

janetka tak v po, ut, stredu doobeda kedykolvek dobehnite na kavu s Matkom. Tesime sa.

janetka
9. nov 2008

arus: ok, dobehli by sme niekedy, ozvem sa ti predtym..
dosli robosnici? 😉

bezaz
9. nov 2008

cafte cice, len na rychlo sme pridali dve fotky nasej ninky kuk https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
zajtra by nas mali pustit domov 😉

aruska1
9. nov 2008

janetka ok, len v utorok mi do toho nieco vbehlo takze okrem utorka mozeme kedykolvek, a hej dnes sa tu maka cely den - teda este stale robia - zajtra by to chceli dolepit a potom uz len sparovat

aruska1
9. nov 2008

bezi este raz gratulacia a mala je aka modelka hned od narodenia - UZASNA 😀 😀 😀 Dany bude mat zasa o jednu babu viac na balenie 😀 😀 😀

angua27
9. nov 2008

bez, super, že už idete domov. Ninka je krásna.
a arus, neprivlastňujte si ju, aj Maťko má zálusk. 😉 😀 a super, že sa tý roboši nakoniec posnažili. je s nimi fakt veľakrát iba trápenie.

janetka
9. nov 2008

bez: zlatulinka... boze, ake su tie babatka malicke, tututu... akurat som pozerala fotku, kde bol matko taky malicky, to je neskutocne...

aruska1
10. nov 2008

beziii aj ja chcem mimi 😵 (ALE AZ PO SKOLE - normalne ma to uz nici tie skuskove)
angua sorry - inak vcera tu mal Dany harem - mal tu 4 baby tak mu svietili ocka od stastia ze az - normlane sa tesim uz ze pojde o rok do skolky do kolektivu lebo ked tu boli tak som mohla robit co som chcela - maly totalny nezaujem o vlastnu MAMINU 😎 😀 😀

erika1983
10. nov 2008

no ahojte
bez este raz gratulacie, Ninka je krasna no a frederi bude mat kamosku,
a kde ides k rodicom alebo do sam???
Kika bol tu tato 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre