Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
3. jún 2008

tilly: vies, keby sme kazda mala este svoj byt /kazda zena, resp. rodina/, tak by sa tie manzelske pary stahovali hore dole stale.. a hrali sa na nezavislych a to nie je bohvie co. Preto budme radi, ze mame jeden dom, resp. jeden byt a vlastne nam to pomaha k rieseniu problemov, sudrznosti a pod. Pri kazdom jednom vybuchu by si sa stahovala, resp. vsetky by sme sa stahovali a problem by to nevyriesilo. Aj ked angua je asi uz iny pripad vaznejsi, ked sa odstahovala NAOZAJ k rodicom... /aspon tak som to pochopila/

janetka
3. jún 2008

bezaz: vies kde je jasna ul?

bezaz
3. jún 2008

janet mam, nasla som.. a ake cislo?

janetka
3. jún 2008

no tak ked pojdes po jasnej ul, tak je tam odbocka dolava smerom k tym novym domom, vlastne aj odbocka na mliecno, tak odbocis a potom druha odbocka vlavo posledny rohovy dom, 566, ale ak by sa dalo, tak sa dohodni s erikou, lebo kazdy kto k nam ide, tak bludi

janetka
3. jún 2008

tilly: a musis ist zajtra do prace??

erika1983
3. jún 2008

no caute
bez ja by som prisla aj pre teba ale neviem kde byvas napis ul. a dohodneme sa
mozme sa tak na 9:30 a vobec nam nevadia susedi a ani to ze nebudes mat poupratovane ved ja v tomto krasnom pocasi len tak zbezne upratujem a uzivame si s malou.
😀

chruminka
3. jún 2008

caute baby ja vam tak zavidim....prisla by som aj ja kecnut...ale ked ja musim makat 😖

jani my sa musime nejak dohodnut a asi co najskor,lebo ked budeme kocikovat my tak ostatne uz budu mat deturence velike a budu makat zasa oni.

angua27
3. jún 2008

janetka a môžem teda dojsť aj ja s malým? ja by som prišla sama autom, ale keby sa dalo, pošli mi, prosím do IP mobil, ja Ti pošlem môj, keby som sa stratila. dúfam, že nevadí, že sa tak vtieram. 😀

janetka
3. jún 2008

angua: mas IP, jasne ze dojdi....
chrumi: vidis, nemozes odskocit? 😉
erika: ved budeme na teraske a to bude v pohode, umyjem opat len zachod 😀 😀 srandujem

bezaz
4. jún 2008

baby tak co, dame dnes bazen, aj ked nie je bohvie ake pocko?
erika byvam na cilistovskej 1

erika1983
4. jún 2008

ahoj bez mas IP

bezaz
4. jún 2008

erika dik, este teda ci to ozaj plati, ked je dnes tak ako je 😉

janne6969
4. jún 2008

Dobre ranko. Tak prijemnu kupacku. Aj ked slnko nejako zaliezlo. Mozno sa predsa vycasi.

bezaz
4. jún 2008

jani tak sa aspon prejdeme, ked nie je tak strasne teplo

janne6969
4. jún 2008

No ved aspon nieco 😀

erika1983
4. jún 2008

bez a to je ten blok pri gymnaziu??

bezaz
4. jún 2008

erika nie, to je prvy panelak od kalvinskeho kostola, jediny vysoky {bielo-cerveny}
kedy sa mam nachystat?

erika1983
4. jún 2008

mohli by sme si dat nejaky bod kde sa stretneme ja idem od cintorína
a uz okolo 9 vyrazim
posli mi do ip cislo a cez tel to bude jednoduchsie sa najst

aruska1
4. jún 2008

bre ranko, boze ja som tu nebola ani nepamatam 😀 ESTE SI MA PAMATATE???

TILLY ako MPV???

bezaz
4. jún 2008

aruska nazdis, akoze by sme si ta nepamatali, uspesnu studentku, co zvlada vsetky skusku lavou zadnou 😀
erika IP

janetka
4. jún 2008

arus: dobehnite aj vy

bezaz
4. jún 2008

babule tak bolo super, skoda, ze nemam vychadzky napisane na dlhsie 😀

janne6969
4. jún 2008

Takze ste si uzili? Supis. Ja som bola v skole a som myslela,ze hodim infarkt. Keby to nebola fakulta managementu, tak poviem ze je to banda debilov.

bezaz
4. jún 2008

jani my s erikou sme odisli skor, tam sa este hadam aj teraz zuruje 😀
a co sa stalo?

janne6969
4. jún 2008

Nic, len ze pan docent nebol schopny poslat hodnotenie mojho projektu druhej pani docentke ani za dva tyzdne tak som musela utekat vytlacit si mail od neho, musela som ho najst, nech mi ho podpise a potom mi pani docentka zapisala znamku. A to mi zabilo pochopitelne hodinu casu. Konecna.

smatulka
4. jún 2008

ahojte,
dufam, ze nebudem velka vtierka, prestahovali sme sa do dunajskej luznej, tak hladam niekoho s kym by som sa mohla sem tam stretnut a pokecat a samorin je blizko 😉

bezaz
4. jún 2008

jani peklo.. ale na druhej strane klasika.. pozname svi lidi
matka ahoj, akurat dnes sme mali rososo v samorine 😉

smatulka
4. jún 2008

bezaz: vsak dufam, ze nebolo posledne? 🙂

janne6969
4. jún 2008

Vitaj smatul.
Tak aj ja dufam, lebo my zamestnani a bezdetny sa na taketo doobedne nedostaneme 😀

erika1983
4. jún 2008

no ahojte tak ja mam poupratovane no este povysavam ale to az ked sa mala zobudi
no bolo super
ahoj matka jasne ze mozes dobehnut do samorina daj vediet a dame stretko sice ja uz mam cas len v maji ale aj to je neco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre